Prekių katalogas

Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBNd 5163

 • Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBNd 5163

  Kodas: ICBND 5163
  Gamintojas
  Liebherr
 • NoFrost

  Atidarydami šaldymo kamerą norite pamatyti užšaldytus produktus, o ne ledą ir šerkšną. Šaldiklio skyrių „NoFrost“ apsaugo nuo nepageidaujamo, daug energijos eikvojančio ir brangaus apledėjimo. „NoFrost“ reiškia: nebereikia varginančiai ir ilgai atitirpinti šaldymo kameros, tad lieka laiko kitiems reikalams ir sutaupoma pinigų.

  „Fruit & Vegetable“ stalčius

  Traškios salotos arba braškės: greitai gendantys maisto produktai ilgiau išlieka švieži ypatingoje vietoje: „BioFresh“ stalčiuose. „Fruit & Vegetable-Safe“ stalčiuje temperatūra yra arti 0 °C. Dėl jame nuolat vyraujančios oro drėgmės ir sandaraus dangčio nesupakuoti vaisiai ir daržovės išlaikomi ypač gerai. Nieko nereikia nustatyti.

  „Meat & Dairy“ stalčius

  Ar norite, kad minkšta veršienos nugarinė arba šviežias pienas išliktų švieži kuo ilgiau? Tuo pasirūpins „BioFresh“ stalčiai: „Meat & Dairy-Safe“ stalčiuje temperatūra yra arti 0 °C – tai idealios laikymo sąlygos net ir greitai gendantiems produktams. Ir geriausia: gamykloje viskas nustatyta idealiai ir galima naudoti iš karto – kad produktai išliktų švieži ilgai.

  DuoCooling

  Dėl dviejų visiškai atskirtų šaldiklio skyrių „DuoCooling“ užtikrina, kad tarp vėsinimo ir šaldiklio skyrių necirkuliuotų oras. Maisto produktai neišsausėja ir neskleidžia kvapo. O tai reiškia: mažiau išmetama, rečiau perkama, bet daugiau sutaupoma ir mėgaujamasi.

  Papildomas „SmartDeviceBox“

  Ar norite iš anksto pasiruošti „Smart Home“ funkcijoms? Jūsų „Liebherr“ jums mielai pagelbės: galite papildomai įmontuoti „SmartDeviceBox“ dėžutę, kuri „Liebherr“ nukels į internetą. „SmartDeviceBox“ dėžutę galima įmontuoti keliais veiksmais; ji iš karto jums atvers skaitmeninių galimybių pasaulį.

  LightTower

  Mėgaukitės optimaliai apšviestu vidumi: „LightTower“ maisto produktus apšviečia geriausiai, o apšvietimas išdėstytas taip, kad jūsų pilnas šaldytuvas visada būtų apšviestas plačiai. Jūsų maisto produktams lieka daugiau vietos, nes „LightTower“ apšvietimas integruotas į šonines sieneles.

  Jutiklinis ekranas

  Jūsų „Liebherr“ paklūsta vos mostelėjus pirštu: jutikliniu ekranu savo šaldytuvą valdykite intuityviai ir lengvai. Spalvotame ekrane liesdami ir braukdami tiesiog pasirinkite, pvz., „SuperCool“ funkciją. Taip pat lengvai reguliuokite ir temperatūrą. O kai ekranas nenaudojamas? Tuomet jame rodoma temperatūra.

  IceCubeTimer

  Netikėtas vakarėlis? Skubiai reikia ledo kubelių? Jums padės „IceCubeTimer“: jis pasirūpins, kad jūsų „Liebherr“ ypatingu greičiu vandenį paverstų ledo kubeliais. Kai tik ledo kubeliai bus paruošti, programėlė apie tai jus informuos. Todėl jums nereikia nuolat tikrinti, o atvėsintais gėrimais galėsite mėgautis visai netrukus.

  Vieta kepimo skardai

  Ar norėtumėte išlaikyti šviežią pačių keptą vaisių pyragą? Arba paruoštą picą, kurią tik vėliau ketinate kepti? Tad kepimo skardą tiesiog įdėkite į „Liebherr“ – jame pakaks vietos kepimo skardai. Ypač praktiška: kai durys atidarytos 90° kampu, kepimo skardą galite įdėti ir ištraukti.

  SmartSteel vidinėje erdvėje

  Vidinių durų ir galinės sienelės „SmartSteel“ apdaila jūsų „Liebherr“ suteikia prabangų vaizdą. „SmartSteel“ patiks ir jūsų maisto produktams: nerūdijantysis plienas yra saugus maistui ir higieniškas. Be to, su „SmartSteel“ mažiau matomi pirštų atspaudai ir taip užtikrinamas dar geresnis vaizdas.

  „IceMaker“ su stacionariu vandens įvadu

  Ar ledo kubelių dar yra? Su „IceMaker“ toks klausimas nekyla. Naudojant „IceMaker“ su stacionariu vandens įvadu, vanduo tiekiamas tiesiai iš vandentiekio. „MaxIce“ funkcija leidžia kasdien pagaminti iki 1,5 kg ledo kubelių. Ledo kubelių atitvarais stalčių galima padalyti į bet kokius dydžius: šiek tiek ledo kubelių kairėje, valgomieji ledai dešinėje arba visas plotas skirtas tik ledo kubeliams.

  SoftSystem

  Yra daug progų – nuo pusryčių iki užkandžiavimo naktį – šaldytuvą atidaryti ir vėl jį uždaryti. Ir su „Liebherr“ tai vienas malonumas: su „SoftSystem“ šaldytuvas uždaromas dusliai ir saugiai bei maloniai lengvai ir tyliai. Vidinėse duryse laikomi buteliai lieka stovėti tyliai – nebarška ir nesvirduliuoja.

  SoftTelescopic

  Mėgaukitės varstydami „BioFresh“ stalčius: ne tik dėl šviežių maisto produktų, bet ir dėl to, kad jie varstomi lengvai, užsidaro savaime ir tyliai. Tai lemia teleskopiniai bėgeliai, ant kurių švelniai juda stalčiai. Ir jūs galite puikiai matyti visą turinį, nes stalčiai išvažiuoja visiškai.

  PowerCooling-System

  Norite būti tikri, kad šaltis jūsų šaldytuve pasiskirstęs maždaug tolygiai? Tuo pasirūpina „PowerCooling-System“: galingas ir tylus ventiliatorius šaltą orą efektyviai paskirsto visoje šaldytuvo erdvėje.

  SuperSilent

  Šššš – įsiklausykite: jūsų „Liebherr“ toks tylus, kad turite įtempti ausis norėdami jį išgirsti. Kas už to slypi? Visi šaldymo komponentai, pvz., kompresoriai, ventiliai, ventiliatoriai ir garintuvai yra optimizuoti ir puikiai pritaikyti vienas prie kito. Todėl virtuvėje girdite tik tai, ką norite girdėti.

  LED apšvietimas šaldiklio skyriuje

  LED apšvietimas jūsų šaldiklio skyriuje užtikrina malonią šviesą šaldiklio stalčiuose. Todėl daug lengviau rasite pageidaujamą maisto produktą. Energiją taupantis LED blokas yra elegantiškas ir įmontuotas virš stalčių taupant vietą.

  BioFresh LED apšvietimas

  Pasidžiaukite šviežiais vaisiais ir daržovėmis: „BioFresh“ LED apšvietimas jūsų „BioFresh-Safe“ stalčiuose esantį turinį apšviečia geriausiai. Apšvietimas įmontuotas centre virš „BioFresh-Safe“ stalčių ir papildytas šviesos kolonomis iš abiejų pusių. Jos pratęsia „BioFresh-Safe“ stalčių ir jį apšviečia itin ryškiai.

  Durelių skyriai

  Jums reikalinga vieta saugiai laikyti gėrimus arba maisto produktus? Ir norite juos lengvai pasiekti? Su nedūžtančio stiklo dugnu ir nerūdijančiojo plieno pertvaromis mūsų reguliuojamo aukščio durelių skyriai išpildo abu jūsų pageidavimus. O dėl reguliuojamo ir išimamo butelių laikiklio jūsų buteliai laikomi saugiai.

  Atskiras temperatūros reguliavimas

  Kiekvienam maisto produktui reikalinga optimali jo temperatūra, t. y. jis vėsinamas arba šaldomas. Todėl jūsų vėsinimo ir šaldymo derinyje veikia atskiri šalčio kontūrai: vėsinimo ir šaldiklio skyrių temperatūras reguliuojate nepriklausomai vieną nuo kitos. Bet kurioje situacijoje pasirinkite tiksliai tą temperatūrą, kuri yra tinkamiausia jūsų maisto produktams. Visiškai paprasta ir patikima.

  Kalbos nustatymas

  Nuo šiol jūs ir jūsų „Liebherr“ vienas kitą suprantate geriausiai: nes jis kalba jūsų kalba. Tokią galimybę suteikia įvairių kalbų nustatymas. Pirmą kartą paleisdami įrenginį pasirinkite iš dvylikos kalbų ir savo „Liebherr“ valdykite pageidaujama kalba.

  CleaningMode

  Anksčiau valydami šaldytuvą turėdavote pagalvoti: ar jį išjungti, kad sutaupytumėte energijos? Ar palikti įjungtą, kad geriau matytųsi? „CleaningMode“ režimas išsprendžia šią dilemą: vėsinimas išjungiamas, o apšvietimas lieka. Todėl savo „Liebherr“ galite valyti ramiai.

  EnergySaver

  Norėtumėte vienu metu sutaupyti energijos ir pinigų? Čia jūsų „Liebherr“ pagelbės energiją taupančiu režimu. Kai įjungiate „EnergySaver“ režimą, standartinė temperatūra padidinama dviem laipsniais. Tokiu būdu jūsų „Liebherr“ reikia mažiau elektros, o maisto produktai išlieka optimaliai švieži.

  PartyMode

  Dabar gali ateiti svečiai – net jūsų „Liebherr“ nusiteikęs vakarėliui: kai tik įjungsite „PartyMode“ režimą, jis patikimai parūpins jums šaltų gėrimų ir papildomą ledo kubelių porciją. „PartyMode“ režime įjungiamos „SuperCool“ ir maksimalios ledo kubelių gaminimo funkcijos. Po 24 valandų „Liebherr“ automatiškai grįžta į įprastą režimą.

  SuperFrost

  Ar savo šviežius maisto produktus norite sušaldyti ir taip išsaugoti jų vitaminus? Tiesiog įjunkite „SuperFrost“ funkciją ir šaldiklio skyriuje taip padidinama šaldymo galia. Tokiu būdu temperatūra nekinta, kai dedami nesušaldyti maisto produktai. „SuperFrost“ taip pat taupo energiją: jei funkcijos neišjungiate rankiniu būdu, ji automatiškai išsijungia po 65 valandų.

  Ekrano blokuotė

  Šviečiantis ekranas traukia vaikus ir „Liebherr“ tai žino. Todėl galima ekrano blokuotė: ji patikimai apsaugo jūsų šaldytuvo ekraną, kad nebūtų netyčia pakeisti nustatymai. Žinoma, ekrano blokuotę galite tiesiog išjungti.

  NightMode

  „Liebherr“ linki jums ramios nakties ir pasirūpina, kad jūsų ramybė nebūtų trikdoma: „NightMode“ režime išjungiami visi garsai. Net „IceMaker“ neišleidžia nė mažiausio garso. Be to, jis pritemdo vidaus apšvietimą, tad, jei naktį atidarysite šaldytuvą, jūsų neakins ryški šviesa. „NightMode“ režimą galite suprogramuoti taip, kad jis nurodytu laiku automatiškai įsijungtų ir išsijungtų.

  Aliarmas dėl nutrūkusio elektros tiekimo

  Jūsų „Liebherr“ – tikras maisto produktų angelas sargas: nutrūkus elektros tiekimui jis patikimai įjungia aliarmą. Pastarąjį galite ne tik girdėti, bet ir matyti. Ekrane rodoma aukščiausia pasiekta temperatūra šaldiklio skyriuje. Aliarmas tik reikalui esant: jei elektros tiekimas nutrūksta trumpam ir temperatūra nepasiekia kritinės ribos, aliarmo signalas neveikia.

  HolidayMode

  Keliaujate? Tuomet atostogas suteikite ir savo „Liebherr“: „HolidayMode“ režime ventiliatorius ir „SuperCool“ funkcija išjungti, o jūsų šaldytuvas nustato 15 °C temperatūrą. Taupoma elektros energija ir išvengiama nemalonaus kvapo. Žinoma, šaldiklio skyrius lieka įjungtas. Grįždami iš kelionės galite per programėlę išjungti „HolidayMode“ režimą. Tuomet „Liebherr“ jus pasitiks vėsus ir gaivus.

  SuperCool

  Jūsų šaldytuvas turi išlaikyti optimalią temperatūrą netgi tuomet, kai į jį dedate saulėje įšilusius ką tik nupirktus produktus? Su tuo susitvarkys „SuperCool“ funkcija: kartą ją įjungus jūsų „Liebherr“ padidina galią, kol švieži maisto produktai atvėsta iki šaldytuve esančių produktų temperatūros. Tada „SuperCool“ automatiškai išsijungia, vėliausiai – po 12 valandų.

  BottleTimer

  Jums tai pažįstama? Butelį padedate į ledo skyrelį, kad jis greitai atvėstų, ir pamirštate. „BottleTimer“ funkcija apsaugo nuo tokios situacijos: įjungusi „SuperFrost“ funkciją ji atvėsina itin greitai. O kai pasiekiama optimali butelio temperatūra, jūsų „Liebherr“ per programėlę primena jį išimti iš ledo skyrelio.

  Durų aliarmas

  Jūsų „Liebherr“ durų aliarmas apsaugo nuo energijos eikvojimo ir maisto produktų gedimo: jei šaldytuvo durys būna atviros per ilgai, aliarmas jus įspėja pulsuojančia šviesa ir įspėjamuoju garsu. Tačiau tai, kas yra „per ilgai“, nusprendžiate jūs: priklausomai nuo nustatymo, durų aliarmas suveikia po 1, 2 arba 3 minučių.

  SabbathMode

  Šabo laikotarpiu nurimsta viskas – elektros prietaisai taip pat. Jūsų „Liebherr“ tai įvertina. Režime „SabbathMode“ visas šaldytuvo apšvietimas yra išjungtas, taip pat ir visi garsai bei ekranas. Praėjus 80 valandų „SabbathMode“ išjungiamas.

  Temperatūros aliarmas

  Jūsų „Liebherr“ šaldymo kameroje esantys produktai yra saugūs net sugedus šaldytuvui: temperatūros aliarmas jus patikimai įspėja, temperatūrai nepasiekus kritinės ribos. Šį aliarmą galite ne tik girdėti, bet ir matyti. Ekrane rodoma, kiek pakilo temperatūra. Žinoma, aliarmą galite išjungti rankiniu būdu.

  Sviesto indelis

  Reikalavimai sviesto indeliui taip pat turi būti aukšti: daili indelio išvaizda turi būti nepavaldi laikui ir jis turi optimaliai tilpti į vidines šaldytuvo duris. Dangtelis skaidrus, todėl visuomet matysite, kiek yra sviesto. Be to, indaplovei pritaikytas dangtelis ir pagrindas vienas kitame užsifiksuoja taip saugiai, kad indelį galite nešti viena ranka laikydami už dangtelio.

  Aktyvintosios anglies filtras „FreshAir“

  Kai kurių maisto produktų kvapas nėra itin malonus. Bet jūsų „Liebherr“ tai ne problema: kadangi yra aktyvintosios anglies filtras „FreshAir“, oras viduje visuomet gaivus. Filtras yra tiesiai ties oro srove ventiliatoriaus korpuse ir neutralizuoja kvapus. Rodmuo jums primena, kad reikia keisti filtrą.

  Kiaušinių dėkliukas „du viename“

  Mėgstate vištų kiaušinius? Jūsų „Liebherr“ – taip pat, todėl jame yra kiaušinių dėkliukas „du viename“. Jame galima sudėti ne tik iki 20 vištų kiaušinių, bet ir iki 24 putpelių kiaušinių. Kiaušinių dėkliuką sudaro išorinė ir vidinė dalys, įvairiai įstumiamos viena į kitą. Apsukus dėkliuką galima naudoti angas putpelių kiaušiniams.

  Šalčio akumuliatorius

  Šalčio akumuliatorių nauda dviguba – juos galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Nutrūkus elektros tiekimui, šaldytuvo viduje šaldyti produktai dar kurį laiką bus šaldomi. O išvykoje šalčio akumuliatoriai jums bus kaip maisto ir gėrimų šaldymo elementai. Be to: „SmartFrost“ modeliuose maisto produktus galima laikyti šaldiklio skyriaus dangtyje ir tokiu būdu taupyti vietą.

  Keičiamas durų sandariklis

  Manote, kad keičiamą jūsų „Liebherr“ durų sandariklį reikės keisti po kelerių metų? Tą galite atlikti savarankiškai ir lengvai: keičiamą durų sandariklį galite pašalinti ir įdėti naują tik keliais rankų judesiais. Tokiu būdu net ši šaldytuvo dalis visuomet bus nepriekaištingai švari ir higieniška.  

  Techniniai duomenys:

  Našumas ir sąnaudos:

  • Energijos sąnaudų klasė D
  • Energijos sąnaudos per 24 valandas 0,570 kWh/24h
  • Energijos sąnaudos per metus 208,10 kWh/metus
  • Klimato klasė SN-ST
  • Triukšmo lygis 34 dB
  • Ore sklindančio triukšmo klasė B
  • Įtampa 220-240 V ~
  • Dažnis 50-60 Hz
  • Energijos suvartojimas 1,4 A 182,3 W

  Valdymas ir funkcijos:

  • Valdymas advanced UI
  • Anzahl Temperaturzonen 3
  • Reguliuojamų šaldymo kontūrų skaičius 2
  • Temperatūros indikatorius šaldytuvo, šaldiklio skyrius ir „BioFresh-Safe“
  • SuperCool nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • SuperFrost nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • Aliarmas dėl nutrūkusio elektros tiekimo nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • Aliarmas dėl sugedusio įrenginio nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • Šaldymo funkcijos durų aliarmas nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • Užšaldymo funkcijos durų aliarmas nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • AlarmLightAmplifier nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • BottleTimer nustatymas per programėlę
  • CleaningMode nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • EnergySaver nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • IceCubeTimer nustatymas per programėlę
  • Kalbos nustatymas nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • NightMode nustatymas per programėlę
  • SabbathMode nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • Užšaldymo funkcijos temperatūros aliarmas nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • Ekrano blokuotė nustatymas įrenginyje
  • „HolidayMode“ nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • SmartDevice nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • PartyMode nustatymas įrenginyje ir per programėlę

  Šaldytuvo skyrius:

  • Reguliuojamas šaldytuvo skyriaus temperatūros diapazonas nuo +3 °C iki +9 °C
  • Drėgmės reguliavimas feuchtes Kühlteil
  • Šaldytuvo skyriaus klimato zonos „Fruit & Vegetable“ stalčius / „Meat & Dairy“ stalčius
  • Šviežumo technologija „BioFresh“
  • „BioFresh-Safe“ stalčių skaičius 2
  • iš jų ištraukiami ant ratukų 0
  • su ištraukiamais teleskopiniais bėgeliais ✔
  • su „SoftTelescopic“ ✔
  • Naudojama pasirinktinai kaip „Fruit-&Vegetable“ arba „Meat-&Diary-Safe“ 1
  • „BioFresh-Safe“ vidaus apšvietimas LED apšvietimo sistema
  • Atitirpinimo būdas automatinis
  • Šaldymas cirkuliuojančiu oru ✔
  • Filtras „FreshAir“ vožtuve
  • Šaldytuvo skyriaus stalčių ištraukimo sistema visiškai ištraukiami teleskopiniai bėgeliai su savaiminio įtraukimo mechanizmu ir slopinimo sistema
  • SoftSystem SoftSystem
  • Šaldytuvo skyriaus vidaus apšvietimas šviesos skydelis abiejose pusėse
  • Lentynėlių skaičius šaldytuvo skyriuje 4
  • iš jų padalijamos 1
  • iš jų reguliuojamo aukščio 3
  • InfinitySpring —
  • „OpenStage“ stalčiai —
  • Butelių dėtuvė integruota
  • Durų skyrių buteliams skaičius 1
  • Konservų indelių skaičius 1
  • VarioBox ištraukiamas
  • „VarioBox“ skaičius 2
  • Indelis sviestui ✔
  • Kiaušinių dėkliukas kintamo dydžio
  • „FlexSystem“ skaičius 0
  • Durelių skyriai skyreliai su butelių ir konservų indelių laikikliais
  • Reguliuojamo aukščio vidinių durų lentynėlės reguliavimas pakopomis
  • Ištraukiamas vežimėlis —

  Šaldiklio skyrius:

  • Šaldiklio skyriaus temperatūros diapazonas nuo –15 °C iki –26 °C
  • Šaldymo technologija NoFrost
  • Šaldiklio skyriaus padėtis apačioje
  • Atitirpinimo būdas automatinis
  • Laikymo trukmė nutrūkus elektros tiekimui 9,00 h
  • Bendra užšaldymo geba 6,00 kg/24h
  • Šaldiklio skyriaus stalčių skaičius 3
  • FrostSafe su uždarais stalčiais, kurių priekis permatomas
  • Šaldiklio skyriaus stalčių ištraukimo sistema ohne Auszugssystem (mit Glasplatte)
  • Šaldiklio skyriaus vidaus apšvietimas LED apšvietimo sistema
  • 4 žvaigždučių šaldymo kamera ✔
  • 4 žvaigždučių šaldymo kameros durys —
  • 4 žvaigždučių šaldymo kameros stiklinių plokščių skaičius 0
  • „VarioSpace“ ✔
  • „IceMaker“ stacionarus vandens įvadas
  • „IceMaker-Safe“ apšvietimo sistema —
  • Ledukų gamyba 1,20 kg/24h
  • Ledukų atsargos 5,0 kg
  • Ledukų formelė —
  • Ledukų formelių skaičius 0
  • Vandens filtrų skaičius 0
  • Šalčio akumuliatorių skaičius 2
  • Šaldiklio padėklų skaičius 0
  • Žvaigždutės 4

  Dizainas ir medžiagos:

  • Galinė sienelė iš nerūdijančiojo plieno ✔
  • Vidinių durų apdaila —
  • Vidinių durų lentynėlių dizainas Premium GlassLine
  • Durų lentynėlių medžiaga stiklas su nerūdijančiojo plieno apvadu
  • Šaldytuvo skyriaus lentynėlių medžiaga stiklas
  • Šaldiklio skyriaus reguliuojamų lentynėlių medžiaga stiklas
  • Durų medžiaga plienas

  Montavimas ir diegimas:

  • Įmontavimo būdas Integruojamas
  • Durų montavimas Tvirtinamos durys
  • Durų vyriai keičiami dešinėje
  • Durų atidarymo krypties keitimas galima atlikti savarankiškai
  • Durų atidarymo kampas 115 °
  • Durų sandariklis keičiamas
  • Reguliuojamo aukščio kojelės 2
  • Niveliavimo bėgeliai ✔
  • Niveliavimo bėgelių skaičius 2
  • Ventiliacija Ventiliacija balduose
  • Dekoratyviniai rėmai —

  Specifikacijos:

  • Nišos matmenys aukštis / plotis / gylis 177,2 - 178,8 / 56 - 57 / 55,0 cm
  • Aukštis / plotis / gylis (su pakuote) 1.829,0 / 572,0 / 622,0 mm
  • Svoris (be pakuotės) 71,50 kg
  • Svoris (su pakuote) 75,10 kg
  • Bendras tūris 246 l
  • Šaldytuvo skyrių tūris 175 l
  • iš jų „BioFresh“ 71,2 l
  • Šaldiklio kamerų tūris 71 l
  • Iš jų 4 žvaigždučių kameroje 70,9 l 

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

  Apie gamintoją:

  LIEBHERR – tai aukščiausios kokybės šaldytuvų ir šaldiklių gamintojas iš Vokietijos. Pasaulinę sėkmę šaldytuvų rinkoje LIEBHERR kompanijai lemia tai, kad ypatingas dėmesys yra skiriamas produktų kokybei, novatoriškų technologijų kūrimui ir patentavimui, modernių inovacijų diegimui, šaldytuvų dizaino ir funkcionalumo tobulinimui.