Prekių katalogas

Įmontuojama indaplovė Bosch SPV4EMX16E, 45cm pločio

 • Įmontuojama indaplovė Bosch SPV4EMX16E, 45cm pločio

  Kodas: SPV4EMX16E
  Gamintojas
  BOSCH
 • EfficientDry funkcija: Automatinis durelių atidarymas geresniems džiovinimo rezultatams

  Gali būti nemalonu išimti pakankamai sausus arba per karštus indus. Dėl EfficientDry funkcijos indaplovės durelės atsidarys automatiškai pasibaigus programai. Šis praktiškas sprendimas pagreitina džiovinimo procesą, apsaugo nuo kondensato ir švelniai atvėsina indus, kad juos būtų galima išimti, nereikėtų šluostyti rankomis. Ši funkcija ne tik prisideda prie geresnio džiovinimo rezultato, bet ir taupo energiją. 

  InfoLight – raudona darbo būsenos lemputė.

  InfoLight® plovimo ciklo metu ant grindų skleidžia raudoną šviesą, todėl žinosite, kada indaplovė veikia. Pasibaigus programai, lemputė automatiškai išsijungia. Dėl to jums nereikia atidaryti prietaiso durelių, kad patikrintumėte, ar indaplovė baigta plauti. 

  Dozavimo asistentas užtikrina optimalius rezultatus efektyviai ištirpindamas valymo tabletę.

  Dozavimo asistentas naudojamas optimizuoti indų plovimo tablečių veikimą. Tabletė lašinama tiesiai į specialų indelį viršutiniame krepšelyje, kur palaipsniui ir kontroliuojamai tirpsta. Tinkamai sumaišius su vandeniu, ploviklis veikia indus su didesne jėga, užtikrinant puikų plovimo rezultatą kiekvienam įkrovimui. 

  DuoPower: dvigubai didesnė purškimo galia.

  Didelė DuoPower™ purkštuvų sistema viršutiniame krepšyje optimizuoja vandens cirkuliaciją, kad skalbimo rezultatai būtų puikūs. Jų dėka vanduo pasiekia kiekvieną kameros kampelį, nepraleisdamas nė vieno indo. Dvi viršutinės purškimo svirties kartu su apatine garantuoja nepriekaištingai blizgantį plovimą, o patobulinta vandens cirkuliacija apsaugo subtilų stiklą ir porcelianą. 

  Vario3 stalčius: dabar jūsų indaplovėje yra daugiau galimybių.

  Vario3 stalčius yra papildomas lygis indaplovės viršuje. Tai puiki vieta stalo įrankiams ir mažiems virtuvės reikmenims, tokiems kaip šaukštai, plaktuvai ir net espreso puodeliai. Papildomas lygis suteikia daugiau laisvės kraunant indaplovę ir daugiau vietos. Vario3 gali pakeisti stalo įrankių krepšį ir apatiniame krepšyje sukurti daugiau vietos. Vario3 – daugiau galimybių! 

  Automatinė programa – efektyvus plovimas be spėlionių

  Automatinė programa užtikrina optimalų skalbimo efektyvumą. Vandens suvartojimas ir temperatūra bei skalavimo laikas tiksliai priderinami prie jutiklių patikrinto nešvarumo ir apkrovos lygio, o tai užtikrina efektyvų plovimą taupant vandenį ir energiją. Tai reiškia, kad su automatine programa sunaudosite tik tiek vandens, kiek reikia tobuliems skalbimo rezultatams. Tinkama programa įvairioms apkrovoms – vienu mygtuko paspaudimu. 

  Tyla pagal poreikį – labai tylu, kai to reikia

  Kartkartėmis dienos metu kiekvienam reikia tylos akimirkos susikaupti. Funkciją „Silence on demand“ galima įjungti per „Home Connect“ programėlę, kuri prireikus išjungs indaplovę. Nutildymo režimas sumažina triukšmą bet kuriuo metu, kol indaplovė veikia iki 30 minučių. Naudodami funkciją „Tyla pagal poreikį“ galite sutelkti dėmesį į tai, kas jums svarbiausia. 

  Mėgstamiausi programų ir funkcijų deriniai vienu mygtuko paspaudimu – mėgstamiausia parinktis

  Palengvinkite kasdienes užduotis ir išnaudokite visas išmaniosios indaplovės galimybes. Naudodami parinktį Mėgstamiausias išsaugokite mėgstamus programų ir papildomų funkcijų derinius. Užprogramuotą nustatymą galima įjungti tiesiai indaplovės valdymo skydelyje. Galite prisiminti tam tikrą derinį, pavyzdžiui, sujungdami ExtraDry - Extra Dry su programa Eco 50 ° ir vienu prisilietimu paleiskite indaplovę. Naudodami „Home Connect“ programą iš savo išmaniojo telefono galite nustatyti kelias mėgstamiausias programas. Išplauti indus taip, kaip norite, dėka parinkties „Mėgstamieji“ – vienu prisilietimu! 

  Intensyvios zonos funkcija: efektyvus puodų ir keptuvių plovimas

  Intensyvios zonos funkcijos dėka dabar vienu ciklu galime plauti skirtingų poreikių indus, pvz., labai nešvarius puodus ir keptuves apatiniame krepšyje, o stiklą ir porcelianą – viršutiniame krepšyje. Įjungus funkciją, apatinė indaplovės dalis tampa intensyvaus plovimo zona (su padidintu slėgiu ir vandens temperatūra), o tuo pačiu švelniai apdorojamas viršutinio krepšelio turinys. Šią praktinę funkciją galima pridėti prie daugelio programų! 

  Daugiau jokių nuotėkių iš indaplovės.

  Bosch rūpinasi mūsų namų saugumu, todėl apsauga nuo indaplovės nuotėkio yra būtina, kad jie būtų saugūs. Mūsų AquaStop sistema garantuoja be gedimų apsaugą nuo vandens nutekėjimo. Kai jutiklis aptinka nuotėkį, indaplovė automatiškai sustoja ir išpumpuoja vandenį per dvisienę žarną. „AquaStop“ dėka jūsų namai yra apsaugoti nuo vandens žalos – visą įrenginio naudojimo laiką. 

  ActiveWater technologija: mažiau sunaudojama vandens ir energijos, didesnis efektyvumas.

  Inovatyvi technologija, užtikrinanti maksimalų efektyvumą ir ekologišką skalbimą bei puikų rezultatą. Vandenį ir energiją taupo tiksliai suprojektuota tikslinga vandens paskirstymo sistema, optimizuota filtrų technologija, greitesnis šildymas ir didesnis siurblio efektyvumas. Visi šie veiksniai prisideda prie efektyvesnio vandens srauto ir geresnių plovimo rezultatų. 

  Laikmatis: lengvai suplanuokite skalbimo pradžios laiką

  Naudodami atidėto paleidimo funkciją, galite nustatyti pasirinktą programą ir jos pradžios laiką. Ši funkcija palengvina naudojimąsi prietaisu, leidžiančią paleisti programą bet kuriuo metu dienos metu, kai esate darbe, taip pat ir naktį. 

  SuperSilence Plus: indaplovė, kuri suteikia ramybę namuose.

  Namų tvarkymas gali būti iššūkis, tačiau tylėti kartais atrodo neįmanoma. Jau nebe! „SuperSilence Plus“ indaplovės, aprūpintos triukšmą mažinančiomis funkcijomis, užtikrins ramybę namuose. „Silent“ programa yra tyliausias būdas palaikyti jūsų indaplovę. Įjungę indaplovės triukšmo lygį automatiškai sumažinsite iki absoliutaus minimumo. Specialiai pritaikyta programa sumažina purškimo slėgį ir pailgina plovimo fazę. Galiausiai, jūsų namai taip pat gali būti ramybės oazė! 

  Tyli 50°C programa

  „Silent 50 ° C“ programa leidžia valyti indus su minimaliu triukšmo sklidimu, netrikdant ramios atmosferos namuose. Jis sumažina prietaiso veikimo triukšmą bent 1,5 karto, palyginti su etaloninės programos Eco 50 °C garsumu. Tai ypač vertinga naktį ir namuose su atvira virtuve į svetainę.

  Rackmatic: viršutinio krepšio aukščio reguliavimas.

  Viršutinio krepšio padėties reguliavimo sistema „Rackmatic“ naudojama interjerui priderinti prie esamų poreikių. Sistema leidžia keisti krepšelio padėtį į skirtingus aukščius, o pasirinkta padėtis gali būti lengvai keičiama net ir pilnai krepšiui. Dėl to galite pritaikyti interjerą pagal savo poreikius, net ir labai aukštoms lėkštėms apatiniame krepšyje arba aukštoms stiklinėms ar puodeliams viršutiniame krepšyje. 

  EcoSilenceDrive™ variklis: itin patvarus, energiją taupantis ir itin tylus variklis be šepetėlių.

  Gali būti sunku palaikyti švarą namuose. O tylėjimas kartais gali atrodyti visiškai neįmanomas. Mūsų indaplovės su EcoSilence Drive varikliu siūlo aukštą skalbimo kokybę ir mažai triukšmo. Įrengtas bešepetėlis, energiją taupantis variklis su optimaliai slopinamu trinties triukšmu, EcoSilence Drive užtikrina sklandų ir tylų įrenginio veikimą. Dabar galite mėgautis namais, kuriuose tylu ir švaru. 

  Nuotolinio valdymo pultas: jūsų įrenginys klausosi jūsų.

  Priverskite indaplovę paklusti jūsų komandoms, kai norite paleisti arba pristabdyti jos veikimą arba atpažinti esamą plovimo ciklo fazę. Jūsų modernioje indaplovėje yra valdymas balsu*, suderinamas su Alexa, Google Assistant. * Galimas sprendimas, priklausomai nuo šalies ir naudojimo kalbos 

  Push pranešimai – su „Home Connect“ visada esate naujausia

  Laukimas ir nuolatinis tikrinimas, kol baigs plovimo mašiną, gali būti laiko švaistymas ir nereikalingas stresas. „Home Connect“ mobilioji programėlė išlaisvina jus ir padeda efektyviau naudoti laiką. Jei pageidaujate, iš indaplovės tiesiai į mobilųjį įrenginį galite siųsti automatinius tiesioginius pranešimus, kurie patogiai informuos apie esamą indaplovės programos būseną bei suteiks kitos naudingos informacijos. Daugelį užduočių atlikti namuose ir išvykoje tapo lengviau! 

  „SuperSilence“ ir „Cichy“ programa

  „Silent“ programa yra tyliausias būdas įjungti indaplovę. Jį įjungus automatiškai sumažinamas indaplovės triukšmo lygis iki mažiausio įmanomo minimumo. Tai įmanoma dėl specialiai pritaikytos Eco 50 ° C programos, sumažinto purškimo slėgio ir pailgintos plovimo fazės. 

  Bendra informacija:

  • Konstrukcijos tipas Įmontuotas
  • Montavimo būdas Visiškai integruota
  • Spalva Netaikoma
  • Spalva Juoda
  • Nuimamas dangtelis Ne
  • Vario stumdomi vyriai Ne
  • Cokolio reguliavimas Aukštis / gylis
  • Nauja energijos vartojimo efektyvumo klasė D
  • Triukšmo lygis (ES 2017/1369) 45 dB (A) re 1 pW
  • Skleidžiamo triukšmo klasė (ES 2017/1369) C.
  • Vandens suvartojimas litrais per Eco programos ciklą (ES 2017/1369) 9,5 l
  • Ekologinės programos trukmė (ES 2017/1369) 3:30 val
  • Energijos sąnaudos 100 ciklų pagal ekologinę programą (ES 2017/1369) 67 kWh
  • Maksimalus diskų skaičius 10
  • Programų sąrašas Automatinis 45-65 °C, Tylus, Ekologiškas, Mėgstamiausias, Puodai, Kas valandą
  • Papildomos funkcijos Džiovinimo pagalba, MachineCare - indaplovės valymo programa, Intensyvi zona, Vario Speed ​​​​Plus, Nuotolinis paleidimas
  • Apsaugos nuo užtvindymo sistema: AquaStop Taip
  • Džiovinimo būdas Šilumokaitis + EfficientDry
  • Trečiasis pakrovimo lygis Vario stalčius3
  • Rackmatic Taip
  • Standartinė įranga 2 Paklodė, apsauganti nuo garų 

  Matmenys ir svoris:

  • Įrenginio matmenys (mm) 815 x 448 x 550 mm
  • Prietaiso gylis, kai durys atidarytos 90 ° (mm) 1150 mm
  • Maksimalus montavimo aukštis (mm) 875 mm
  • Minimalus montavimo plotis (mm) 450 mm
  • Didžiausias montavimo plotis (mm) 450 mm
  • Montavimo gylis (mm) 550 mm
  • Nuimamo viršutinio stalo aukštis (mm) 0 mm
  • Grynasis svoris (kg) 31,8 kg 

  Saugumas:

  • Apsaugos nuo užtvindymo sistema: AquaStop Taip
  • Vaiko saugos funkcija Ne 

  Energijos efektyvumo etiketė:

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

  Apie gamintoją:

  BOSCH yra pasaulyje pirmaujanti buitinės technikos gamintoja. Įmonės strateginis tikslas yra kurti sprendimus skaitmenizuotam gyvenimui, ir gerinti gyvenimo kokybę visame pasaulyje savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas.