Prekių katalogas

Įmontuojama indaplovė Bosch SMU6ZCW57S

 • Įmontuojama indaplovė Bosch SMU6ZCW57S

  Kodas: SMU6ZCW57S
  Gamintojas
  Indaplovės spalva
  Balta
  Indaplovės tipas
  Įmontuojama į baldus
  Indaplovės talpa
  14 komplektų
  Indaplovės plotis, cm
  60 cm
  Garantija, mėn.
  24 mėn.
 • Makslimalus lankstumas ir indų apsauga

  Sudedant indus į indaplovę svarbiausia yra lankstumas ir maksimali indų apsauga. Max Flex Pro krepšeliai – tai visapusis sprendimas, leidžiantis į indaplovę saugiai ir lengvai sudėti įvairiausius indus. Reguliuojami laikikliai leidžia lengvai ir saugiai sudėti didesnius indus į apatinį krepšelį. Viršutinis krepšelis pasižymi naujo dizaino stiklinių lentynomis ir laikomąja viela, todėl užtikrinamas didesnis įvairių taurių stabilumas. Puodelių lentynos minkšta priekine dalimi apsaugo trapias stiklines su kojelėmis. Patobulintas bėgelių mechanizmas užtikrina sklandų slankiųjų funkcijų veikimą, net kai indaplovė yra pilna. Mažesniems virtuvės reikmenims ir įrankiams galima naudoti Extra Space 3rd krepšelį arba įrankių stalčių indaplovės viršuje. Dėl maksimalaus lankstumo ir apsaugos indų plovimas nuo šiol – vienas malonumas!

  Easy Start

  Easy Start pasiūlys tinkamą indaplovės programą. Jums tereikia įvesti indų bei įrankių tipą, kiekį ir nešvarumo laipsnį. Patiems nereikia galvoti, kurią programą pasirinkti.

  Prietaisas, paklūstantis Jūsų balsui.

  Pasitelkus Amazon Alexa technologiją Jūsų indaplovė gali būti valdoma ir balsu. Sužinokite, ar Alexa programėlė palaiko tam tikrą Home Connect funkciją Jūsų šalyje ir Jūsų kalba. Aktyvinkite funkciją, kad užmegztumėte ryšį tarp Amazon Alexa ir savo buitinio prietaiso.

  Tab Counter funkcija

  Ar jums pažįstama situacija, kai susiruošus plauti indus paaiškėja, jog baigėsi indaplovės tabletės? Home Connect programėlės funkcija Tab Counter stebi tablečių naudojimą ir pranešimais ekrane informuoja, kai lieka penkios paskutinės tabletės (atsižvelgiant į tai, kada paskutinį kartą jas pirkote). Pagaliau – indaplovė, kuri pati savimi pasirūpina!

  Push Notifications

  Jei pageidaujate, galite į savo mobilųjį įrenginį gauti tiesioginius pranešimus, kad visuomet žintumėte, kas vyksta. Home Connect programėlėje galite sužinoti esamos indaplovės programos būseną ir visą būtiniausią informaciją.

  Remote Diagnostics

  Iškilus nesklandumams galite įsijungti Home Connect Hotline ir susisiekti su vienu iš mūsų klientų palaikymo tarnybos atstovų, kurie gali nuotoliniu būdu patikrinti jūsų orkaitę. Jeigu reikia atvykti pas jus į namus, atstovas jau turės būtinas dalis, kad nebūtų švaistomas laikas ir pinigai. * Funkcija Remote Diagnostics dar neveikia indaplovėms ir džiovyklėms (Būsena: 2015).

  Itin kruopštus smarkiai suteptų indų plovimas

  Atsisveikinkite su priskretusiais maisto likučiais, pvz., kukurūzų dribsniais ar avižų koše ant savo lėkščių. Extra Clean Zone srityje įtaisyti 3 besisukantys purkštukai, kuriais tiekiama stipri srovė indams, reikalaujantiems mirkymo. Tokiu būdu indai apdorojami tris kartus didesniu vandens kiekiu ir nuplaunami švariau nenaudojant daugiau ploviklio ar aukštesnės temperatūros. Extra Clean Zone funkciją galima įjungti vos palietus įjungimo / išjungimo ženklą – kad smarkiai sutepti indai vėl sutvikstų švara!

  ActiveWater technologija: mažiau vandens ir energijos, daugiau efektyvumo.

  Ši inovatyvi skalavimo technologija maksimaliai padidina efektyvumą ir užtikrina ekologišką skalavimą bei puikius plovimo rezultatus. Dėl specialaus vandens paskirstymo, optimizuotos filtrų technologijos, greitesnio vandens pašildymo ir didesnės siurblio išeigos indaplovėse su ActiveWater užtikrinama spartesnė vandens apytaka ir optimalūs plovimo rezultatai.

  Stiklo apsauga

  Stiklo apsaugos funkcija užtikrina švelnią taurių ir kitų trapių indų priežiūrą. Kadangi minkštas vanduo sukelia stiklo koroziją, Bosch indaplovėse stiklo apsaugos funkcija reguliuoja vandens kietumą. Taip užtikriname, kad jūsų brangiems stikliniams ir porceliano indams būtų skiriama ypatinga priežiūra.

  „EcoSilence Drive“ pavaros mechanizmas: galingas, patvarus, tylus ir efektyvus.

  Palaikyti švarą namuose nėra paprasta. Tačiau kartais dar sudėtingiau palaikyti juose tylą. Mūsų indaplovės su „EcoSilence“ pavaros mechanizmu pasižymi dideliu efektyvumu ir tyliu veikimu. Trinties nesukeliantis ir energiją taupantis „EcoSilence“ variklis užtikrina daug tolygesnį ir tylesnį veikimą. Dabar namuose galite mėgautis ne tik švara, bet ir tyla.

  10 metų garantija nuo vidaus rūdijimo

  Sukūrėme specialius paviršiaus apdorojimo ir gamybos procesus, kurie specialiai pritaikyti mūsų indaplovių interjerui naudojamoms medžiagoms. Todėl galime pasiūlyti 10 metų garantiją nuo vidinės ertmės rūdijimo visoms mūsų indaplovėms. Šią garantiją galima suaktyvinti visoms indaplovėms, įsigytoms nuo 2012 01 01.

  DosageAssist: optimalūs rezultatai dėl efektyvaus ploviklio tirpinimo.

  DosageAssist užtikrina optimalius plovimo rezultatus ir tylesnį procesą. Iš skalbimo priemonių stalčiuko skalbimo priemonė laša į specialų lovelį viršutiniame krepšelyje, kur yra visiškai ištirpinama.

  Efektyvus puodų ir keptuvių plovimas vienu mygtuko palietimu.

  IntensiveZone parinktis, kurią galima pridėti daugeliui programų, užtikrina didesnį purškimo slėgį ir padidina temperatūrą apatiniame krepšyje. Stipriai išterlioti puodai ir keptuvės optimaliai išplaunami, o trapūs indai gali būti sudedami į viršutinį krepšį.

  Automatinės programos: geriausi rezultatai be jokio spėliojimo.

  Skirtingiems indų kiekiams išplauti reikia skirtingų nuostatų. Netinkamai pasirinkus programą švaistomas ne tik laikas, bet ir vanduo bei energija. „Bosch“ automatinės programos pačios sureguliuoja vandens temperatūrą ir skalavimo laiką pagal užterštumo lygį ir indų kiekį. O tai reiškia, kad geriausi rezultatai pasiekiami taupant vandenį ir energiją. Tinkama programa kiekvienam plovimui – vienu mygtuko paspaudimu!

  Universalesnė ir praktiškiau išnaudojama erdvė

  Skirtingų indaplovių modelių judančios dalys yra žalios arba pilkos.

  Rackmatic sistema

  Trijų pakopų Rackmatic sistemos dėka viršutinio krepšio aukštį galima lengvai reguliuoti iki 5 cm. Tai galite daryti net kai krepšys pilnas. Ši funkcija suteikia dar daugiau reguliavimo galimybių ir neprilygstamo universalumo.

  Silence Pro 41dB

  Silence Pro programa skirta užtikrinti itin tylų indaplovės veikimą. Įjungus šią programą, veikiančios indaplovės skleidžiamo triukšmo lygis tesiekia 41 dB.

  Silence programa

  Silence programa užtikrina visiškai tylų jūsų indaplovės veikimą. Ją įjungus specialiai sureguliuojamas Eco 50 °C režimas, sumažinamas purškimo slėgis ir pailginama plovimo fazė – tokiu būdu indaplovės triukšmo lygis automatiškai sumažinamas iki minimumo.

  Individuali konfigūracija pagal Jūsų poreikius

  Išnaudokite visas indaplovės galimybes ir palengvinkite savo kasdienybę. Favourite function parinktis leidžia greitai ir patogiai nustatyti dažniausiai naudojamas programas ir funkcijas kaip individualią konfigūraciją. Suprogramuota kombinacija gali būti paleista per Home Connect programėlę arba tiesiai indaplovės ekrane – vienu spustelėjimu. Pavyzdžiui, galite iš anksto sukombinuoti Extra Dry funkciją su Eco 50° programa ir prireikus vienu palietimu paleisti tokio pobūdžio plovimą. Veikimas tiksliai pagal Jūsų poreikius – vienu mygtuko palietimu.

  Indaplovė, kuri pati apsisaugo nuo galimos vandens žalos.

  Prietaisų gedimai dažnai įvyksta pačiu netinkamiausiu metu ir kainuoja daug laiko bei pinigų. Bosch, rūpinasi Jūsų indais ir namų saugumu. Mūsų indaplovėse su AquaStop sistema yra dvigubos sienelės vandens tiekimo žarna, apsauginis vožtuvas ir apatinė vandens talpa su plūduru, kuris 100 % apsaugo nuo vandens nuotėkio. Be to, Bosch suteikia garantiją visam prietaiso tarnavimo laikui, tad galite pasikliauti savo indaplove ir kaskart džiaugtis nepriekaištingu jos veikimu. 

  Bosch SMU6ZCW57S techniniai duomenys:

  Efektyvumas ir pajėgumas:

  • Talpa: 14 indų komplektų
  • Energijos efektyvumo klasė C
  • Džiovinimo efektyvumo klasė: A
  • Triukšmo lygis: 41(A) re 1 pW
  • Triukšmo lygis (Silence programa): 39 dB(A) re 1pW

  WI-FI
  Programos ir specialios funkcijos:

  • 8 programos: Eco 50, Auto 45-65° 45-65, Intensive 70, Express 60° 60, Express 45° 45, Glass 40, Silence 50, Favourite
  • Pre-Rinse – išankstinio skalavimo programa
  • 4 specialios funkcijos: Remote Start, Extra Dry, Intensive Zone, SpoD VarioSpeedPlus
  • Machine Care – skalbyklės priežiūros programa
  • Silence on demand funkcija (įjungiama per programėlę)
  • Elektroninis programos pradžios atidėjimas: 1-24 h

  Dizainas ir patogumas:

  • R4 Su raudonos spalvos liečiamais mygtukais
  • Apatiniame krepšyje sumontuotas mažas krepšelis smulkiems stalo įrankiams
  • Trečias krepšys: Extra Space 3rd
  • Extra Clean Zone funkcija
  • Viršutinis krepšys su rutuliniu guoliu
  • Apatinis krepšelis su SX
  • Bėgelio stabdiklis, neleidžiantis krepšiui nuriedėti nuo bėgelio
  • Reguliuojamas viršut.stalčius: RackMatik 3-lygių
  • DosageAssist - speciali vieta tabletei ištirpinti
  • Auto All in 1- automatinis prisitaikymas prie naudojamų plovimo priemonių
  • Vidinis korpusas: nerūdijančio plieno vidus

  Technologija:

  • Zeolith® - džiovinimas
  • Jutikliai: Aqua Sensor, Load Sensor
  • „EcoSilence“ pavara
  • Stiklo apsaugos technologija
  • Savaime išsivalančių filtrų sistema turi 3 sluoksnių gofruotą filtrą

  Saugumas:

  • Elektroninis likusio laiko parodymas
  • AquaStop
  • Užraktas nuo vaikų - funkcijų blokavimas
  • Priedai: apsauginė garų plokštelė

  Dydis ir svoris:

  • Gaminio išmatavimai (plotis x gylis) 815 x 598 x 573
  • Aukštis su viršutiniu padėklu (mm) 0
  • Svoris neto (kg) 53,830 

  Energijos efektyvumo etiketė:


  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

  Apie gamintoją:

  BOSCH yra pasaulyje pirmaujanti buitinės technikos gamintoja. Įmonės strateginis tikslas yra kurti sprendimus skaitmenizuotam gyvenimui, ir gerinti gyvenimo kokybę visame pasaulyje savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas.