Prekių katalogas

HL dušo trapai: revoliucinis požiūris į vandens tėkmę!

HL dušo trapai: revoliucinis požiūris į vandens tėkmę!

Kartais atrodo, kad suspėti su inovacijomis ir pažinti visas naujausias technologijas - tolygu tam, kas bėgti maratoną.

Tačiau tik ne vienam iš patikimiausių Europoje vandens sifonų bei nutekėjimo sistemų gamintojų – „HL Hutterer & Lechner GmbH“ ! Jį būtų galima vadinti šio maratono lyderiu ar net organizatoriumi ne tik gimtojoje Austrijoje, tačiau ir daugelyje kitų Europos šalių.  

Šio gamintojo kuriami, tiriami ir gaminami produktai, pasižymintys nuolat tobulinamais technologiniais sprendimais, žinomi jau daugiau kaip septyniasdešimtį. Per tą laiką jie sukūrė glaudžius santykius ne tik su santechnikos gaminių montuotojais, bet ir su projektuotojais, architektais, interjero dizaineriais. Ką jau kalbėti apie tai, kad tapo vienu patikimiausių didmeninės prekybos atstovų partneriu įvairiose šalyse. 

Dušo trapai HL541 bei HL541I: kas šie naujieji „kūdikiai“? 

Tai galima pavadinti revoliuciniu požiūriu ne tik į pačią technologiją, bet apskritai į vandens tėkmę kiekviename dušo kambaryje. Šiuos gaminius drąsiai galėtume vadinti jau iš anksčiau daugelio simpatijas pelniusios vandens nutekėjimo sistemos HL540 broliais. Tik dar tobulesne, dar inovatyvesne 2020 metų versija, leidusia pasiekti kokybę, absoliučią higieną, komfortą ir apsaugą viename įrenginyje.  

Kaip tai atrodo?  

Tai – revoliucinis HL trapas dušui ar kitoms vidaus patalpoms. Su visiškai nauju patentuotu „sausu“ „Primus Blue“ sifonu, reguliuojamomis kojelėmis bei hidroizoliaciniu rinkiniu komplekte. Nerūdijančio plieno grotelės bei rėmelio sistema „Click-Clack“. 

Šios sistemos minimalus konstrukcinis aukštis gali būti vos 62 mm, kas yra net 18 mm mažiau, lyginant su minėtuoju pirmtaku HL540. Todėl idealiai tinka ne tik renovuojamiems senos, bet ir naujos statybos dušo kambariams. 

HL541 dušo trapas pasižymi puikia higiena – tiek dušo sifonas, tiek integruota plaukų gaudyklė yra paprastai nuimami, dėl to juos lengva nuplauti vandeniu. Tai neabejotinai palieka įspūdį kiekvienam, anksčiau turėjusiam nekokią patirtį su ankstesnės kartos sifonais dušui. 

Kaip tai veikia?  

Hibridinė (hidraulinė ir mechaninė) „Primus Blue“ kvapo gaudyklė pasižymi 100 % patikimumu, kalbant apie apsaugą nuo blogo kvapo patekimo į patalpą. „Primus Blue“ kvapo uždoris, dėl jo unikalaus veikimo principo, užtikrina kvapo sandarumą, neblokuojant vandens.  

Įprastai, vos tik vanduo patenka į trapą, vožtuvo plokštelė kyla kartu su vandens lygiu. Kai pastaroji yra atidaryta, vanduo laisvai teka kanalizacija. Kai vanduo nustoja tekėti, vožtuvo plokštelė nusileidžia ant vožtuvo korpuso ir neleidžia kvapui iš kanalizacijos patekti į patalpas. Ši technologija puikiai pasiteisina net montuojant sifoną šildomose grindyse ar ilgą laiką nesant vandens nutekėjimo, t.y. sifonui esant visiškai sausam.  

Be higienos ir kvapo sandarumo, dar vienas labai svarbus šių sifonų privalumas – tai apsauga nuo užtvindymo. Šio tipo dušo sifonas turi atbulinį vožtuvą, neleidžiantį vandeniui patekti į patalpas. 

Skirtingas dizainas – skirtingiems poreikiams 

Atsižvelgiant į poreikius bei vonios kambario interjerą, galima pasirinkti skirtingus matomų trapo dalių – grotelių bei porėmio variantus (jų spalvą ir piešinį). Be įprasto HL541 dizaino, HL gamintojas siūlo dar dvi skirtingas dizaino versijas: HL541-Individual ir HL541-Quadra. 

HL541 

Tai visiems gerai pažįstamas dušo trapas su standartinėmis grotelėmis, paprastas ir patogus. Grotelės tvirtinamos į rėmelį (sistema „Click-Clack“), kuris, be dekoratyviosios funkcijos, patikimai pritvirtina groteles, o jas nuimti galima specialaus rakto pagalba. 

HL541I 

Individualaus dizaino trapas dušui yra su įklijuojama plytele. Kaip ir kiti, pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, o matinis paviršiaus suteikia solidumo ir elegancijos. 

HL541Q 

Dušo trapas su „Quadra“ dizaino grotelėmis, kurios pagamintos iš 5 mm storio nerūdijančio plieno su subtiliai šlifuotu paviršiumi. 

Svarbu ne tik išvaizda, bet ir montavimas 

Tam, kad dušo trapas veiktų nepriekaištingai ir atrodytų estetiškai, jo montavimui teks pasitelkti keletą svarbių sprendimų. Prireiks suderinti architekto, santechniko ir plytelių meistro veiksmus. O siekiant užtikrinti puikų pralaidumą – suplanuoti reikiamą trapų skaičių bei tinkamą grindų nuolydį (0,01-0,02) trapo kryptimi.