Prekių katalogas

Grindinis maišytuvas praustuvui Axor One

 • Grindinis maišytuvas praustuvui Axor One

  Kodas: 45037000/
  135300 
  181369  Sutaupykite 46069 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-4 savaitės
 • Grindinis maišytuvas praustuvui Axor One 

  Vonios kambario kolekcija, įkvėpta ankstyvosios modernistinės purizmo estetikos. Švarios linijos, klasikinė geometrija ir neslepiamos konstrukcijos atitinka tikslią inžineriją, novatoriškas technologijas ir pritaikymo galimybes, apie kurias Le Corbusier ir Bauhaus galėjo tik pasvajoti. Rezultatas? Šiuolaikinė kolekcija su universaliu patrauklumu. Jei mažiau yra daugiau, AXOR Uno yra labiausiai.  

  AXOR Uno įkūnija puristinį paprastumo, pusiausvyros ir savaime suprantamos funkcijos etosą. AXOR UNO maišytuvai, sudaryti iš vieno vamzdžio parabolinėje kreivėje arba dviejų sujungtų stačiu kampu, apytiksliai atitinka aukso pjūvio proporcijas. Nuolat stulbinantis chromas arba vienas iš iki 15 išskirtinių AXOR FinishPlus paviršių, kolekcija puikiai papildo modernią, minimalistinę aplinką, bet taip pat gali būti puikus atsvara tradiciniam dekorui. Apgaulingai paprastos formos ir funkcijos, AXOR Uno pasižymi radikaliai sumažinta estetika, apimančia naujausią technologiją, leidžiančią be vargo valdyti vandens kiekį ir temperatūrą – visa tai vienu mygtuko paspaudimu naudojant Select technologiją arba tiesiog paspaudus intuityvi „Zero“ rankena. Dar paprastesni AXOR Uno elektroniniai maišytuvai, montuojami ant sienos arba praustuvo, turi infraraudonųjų spindulių jutiklius, kurie nustato, kada vanduo turi tekėti. 

  EcoSmart. Hansgrohe maišytuvams ir dušams, kuriuose įdiegta EcoSmart technologija, reikia iki 60 % mažiau vandens nei įprastiems gaminiams – neprarandant komforto. Tai reiškia, kad galite sumažinti vandens ir energijos sąnaudas bei taupyti vertingus išteklius. 

  • purškimo tipas: laminarinis purškimas
  • maksimalus srautas esant 3 barams: 5 l/min
  • keraminė kasetė
  • reguliuojamas temperatūros apribojimas
  • tinka nuolatinio srauto vandens šildytuvams
  • jungties matmuo: DN15 

  Galimi spalvų variantai: chromas, šlifuota bronza, šlifuotas auksas, poliruotas raudonas auksas, šlifuotas raudonas auksas, poliruotas juodas chromas, šlifuotas juodas chromas, šlifuotas nikelis, šlifuotas žalvaris, poliruotas auksas.   

  Axor kuria ir gamina ikoniškus produktus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. Hansgrohe Group priklausantis ir į ateitį orientuotas Axor prekių ženklas žymi išskirtinio dizaino ir funkcionalumo produktus, sukurtus pasitelkiant aukščiausio lygio meistriškumą.