Prekių katalogas

Gartraukis Vlano MELIA 90 BK (Juodas)

 • Gartraukis Vlano MELIA 90 BK (Juodas)

  Kodas: 425135470226
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Kompaktiško dizaino gartraukis VLANO MELIA lengvai pašalins garus bei bei nemalonius kvapus. Juodo stiklo ir juodo nerūdijančio plieno derinys sukurs Jūsų virtuvėje elegantišką išvaizdą. Jutiklinis valdymo skydelis su automatinio išsijungimo funkcija leidžia valyti orą 4 galios lygiais. Erdvę taupantis prie sienos montuojamas laisvai pastatomas gaubtas, leidžiantis laisvai judėti virš kaitlentės. Dėl galingo variklio galima pasiekti ne tik mažą 49 dB(A) triukšmo lygį, bet ir galingus rezultatus – ištraukiamo oro kiekis siekia 680 m³/h. VLANO MELIA sieninis gartraukis ne tik pasižymi galingais eksploataciniais duomenimis, bet ir yra prabangi virtuvės dalis: juodas priekis su atlenkiama plokštele iš blizgaus apsauginio stiklo suteikia jam modernią išvaizdą, kurią papildo 2 dalių juodos spalvos kamino apdaila.

  Šis viryklės gaubtas tinka naudoti išmetimo arba recirkuliacijos režimu, o naudojant recirkuliacijos režimu reikia naudoti anglies filtrą (AKF-006).

   

  Kokybė – gartraukio korpusas pagamintas iš balto stiklo ir nerūdijančio plieno. Vlano gartraukiai yra vieni efektyviausių rinkoje, didelis dėmesys yra skiriamas net mažiausioms smulkmenoms. Tokiu būdu pagaminti gartraukiai bus galingi ir tuo pačiu taupys energiją.

  Variklis – itin galingas bei tylus variklis garantuoja didelę trauką bei greitį. Toks gartraukis puikiai tiks didesnio ploto virtuvei. Rekomenduojamas virtuvės plotas – nuo 15 m² iki 20 m².

  Valdymas – veikimo lygius ir apšvietimą galima lengvai pasirinkti priekiniame valdymo skydelyje sensoriniais jutikliais arba naudojant pridedamą nuotolinio valdymo pultą.

  LED apšvietimas – ši funkcija patogiai apšviečia viryklę – dėl to maisto gaminimas tampa dar patogesnis ir paprastesnis. O LED lemputės padės sutaupyti.

  Perimetrinis ištraukimas – tai alternatyvi ištraukimo technologija. Gartraukio veikimo metu ištraukiamo oro srautas nukreipiamas nuo centrinės zonos link išorinio ištraukimo perimetro, tokiu būdu gartraukio variklis papildomai neapkraunamas, sistema sunaudoja mažiau elektros energijos ir nesukelia didelio triukšmo. Aplink perimetrą išdėstytos oro ištraukimo angos veikia svarbiausiuose ištraukimo taškuose, tai leidžia sugauti ir įtraukti netoli gartraukio esančius garus, kad jie nepatektų į kambarį.

  Recirukuliacijos režimas – į gartraukį patekęs oras, kvapai ir garai išvalomi anglinių filtrų pagalba ir vėl paleidžiami atgal į patalpą. Anglies filtrai turi būti keičiami priklausomai nuo gaminimo intensyvumo, jeigu gaminate reguliariai, anglies filtrus rekomenduojame keisti kas 6 mėnesius.

  Tinkantys anglies filtrai – AKF-006

   

  Vokiska-kokybe vokiski gartraukiai

  „VLANO“ gaminiai atitinka aukščiausius tarptautinius kokybės standartus, kurie užtikrina, kad šios prekės ženklo gartraukiai ilgai saugos Jūsų virtuvės oro švarą. Mūsų inžinieriai nuolat kuria naujas technologijas ir gerina gartraukių technines galimybes, kad ištobulintų šio prekės ženklo modelių asortimentą.

  Prekės ženklas
  „Vlano“

  Gamintojo kodas
  MWM90BK

  Barkodas
  4251354702263

  Tipas
  Kamininiai (montuojami prie sienos)

  Rekomenduojamas virtuvės plotas
  nuo 15 m² iki 20 m²

  Energijos klasė
  A

  Dinaminio srauto efektyvumo klasė:
  A

  Apšvietimo efektyvumo klasė:
  A

  Riebalų filtravimo efektyvumo klasė:
  C

  Energijos sąnaudos per metus
  49 kWh/m

  Ventiliacijos trauka EU/NO 65/2014 (min./maks.)
  243/680 m³/h

  Didžiausia oro išeiga
  1000 m³/h

  Triukšmo lygis (min./maks)
  49/65 dB

  Ypatingai tylus variklis
  1 x 220 W

  Greičių skaičius
  3 + turbo

  Apšvietimas
  LED, 2 x 3 W

  Recirkuliacijos režimas
  Yra 

  Savybės
  Spalva
  Juoda

  Korpusas
  Dažytas nerūdijantis plienas

  Riebalų filtrai
  Aliuminiai (galima plauti indaplovėje, yra komplektacijoje)

  Anglies filtrai
  2 vnt. (nėra komplektacijoje)

  Anglies filtrų tipas
  AKF-006 (nėra komplektacijoje)

  Recirkuliacijos režimas
  Yra

  Valdymas
  Sensorinis + valdymo pultelis

  Automatinis išsijungimas
  Yra

  Lengvai įmontuojamas
  Taip

  Matmenys, svoris
  Ventiliavimo angos skermsuo
  120/150 mm

  Aukštis
  34 cm (48 – 62.5 reguliuojamas kamino aukštis)

  Plotis
  89 cm

  Gylis
  39 cm

  Svoris
  14 kg