Prekių katalogas

Gartraukis Krona Angelica 900 Black „Sensor“

 • Kraunamos nuotraukos
 • Įsigykite šį Krona gartraukį ir dovanų gaukite 20 cm Holt keptuvę! (Akcija galioja perkant tik oficiolioje krona.lt parduotuvėje)

  Perimetrinis ištraukimas – tai alternatyvi ištraukimo technologija. Gartraukio veikimo metu ištraukiamo oro srautas nukreipiamas nuo centrinės zonos link išorinio ištraukimo perimetro, tokiu būdu gartraukio variklis papildomai neapkraunamas, sistema sunaudoja mažiau elektros energijos ir nesukelia didelio triukšmo. Aplink perimetrą išdėstytos oro ištraukimo angos veikia svarbiausiuose ištraukimo taškuose, tai leidžia sugauti ir įtraukti netoli gartraukio esančius garus, kad jie nepatektų į kambarį.

  Stiklas – gartraukio korpusas pagamintas iš aukštos kokybės metalo ir karščiui atsparaus stiklo.

  Variklis – itin galingas variklis garantuoja didelę trauką bei greitį. Toks gartraukis puikiai tiks vienu metu ruošiant keletą patiekalų. Rekomenduojamas virtuvės plotas – iki 15 m².

  Valdymas – patogus sensorinis valdymas gartraukio priekinėje dalyje, leidžia pasirinkti veikimo režimą ir tris skirtingus veikimo greičius.

  LED apšvietimas – ši funkcija patogiai apšviečia viryklę – dėl to maisto gaminimas tampa dar patogesnis ir paprastesnis. O LED lemputės padės sutaupyti.

  Recirukuliacijos režimas – šis gartraukis gali veikti ir recirkuliacijos režimu. Į gartraukį patekęs oras, kvapai ir garai išvalomi anglinių filtrų pagalba ir vėl paleidžiami atgal į patalpą. Anglies filtrai turi būti keičiami priklausomai nuo gaminimo intensyvumo, jeigu gaminate reguliariai, anglies filtrus rekomenduojame keisti kas 6 mėnesius. 

  „KRONA“ gaminiai atitinka aukščiausius tarptautinius kokybės standartus, kurie užtikrina, kad šios prekės ženklo gartraukiai ilgai saugos Jūsų virtuvės oro švarą. Mūsų inžinieriai nuolat kuria naujas technologijas ir gerina gartraukių technines galimybes, kad ištobulintų šio prekės ženklo modelių asortimentą. 

  Bendra informacija
  Prekės ženklas
  „KRONA“

  Gamintojo kodas
  00017817

  Tipas
  Kamininiai (kabinami prie sienos)

  Rekomenduojamas virtuvės plotas
  iki 15 m²

  Energijos klasė
  D

  Triukšmo lygis (min./maks)
  39-52; dB

  Ventiliacijos trauka (min./maks.)
  390-750m/h3;

  Recirkuliacija
  Yra

  Variklių skaičius
  1

  Greičių skaičius
  3

  Prekės išmatavimai su įpakavimu
  0.555 x 0.95 x 0.525 m

  Prekės svoris su įpakavimu
  30 kg

  Savybės
  Spalva
  Juoda

  Korpusas
  Juodas stiklas

  Riebalų filtrai
  1 vnt. (yra komplektacijoje)

  Anglies filtrai
  2 vnt. (nėra komplektacijoje)

  Anglies filtrų tipas
  CKF 150

  Apšvietimas
  LED 2 x 1,5W

  Valdymas
  Sensorinis

  Matmenys, svoris
  Ventiliavimo angos skersmuo
  150 mm

  Aukštis
  126 cm

  Plotis
  89.7 cm

  Gylis
  42 cm

  Svoris
  26.9 kg