Prekių katalogas

Keramikinė plautuvė Franke Mythos MTK 611-100

 • Keramikinė plautuvė Franke Mythos MTK 611-100

  Kodas: 1240335708
  73600
  94800 Sutaupykite 21200
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
  Matmenys
  100x51 cm
  Plautuvės montavimas
  Iš viršaus
 • Franke keramikinė Mythos MTK 611-100 plautuvė 100x51 cm

  • Fraceram paviršius
  • Ekscentrinis 3 1/2" ventilis
  • Nerūdijančio plieno mygtukas
  • 2x35 mm išgręžtos skylės
  • Matmenys 100x51 cm
  • Išpjova 98x49 cm
  • Dubuo 49,2/37,2/19 cm
  • Montuojama ant stalviršio

   

  FRACERAM – ITIN KOKYBIŠKA, SPECIALI, PATENTUOTA KERAMIKA, IŠTOBULINTA ATSIŽVELGIANT Į IŠSKIRTINIUS ŽMOGAUS POREIKIUS VIRTUVĖJE

  Fraceram – ypač kietas paviršius

  Franke keramikinės plautuvės pagamintos iš Fraceram – itin patvarios specialios medžiagos. Palyginti su tradicinėmis keramikinėmis plautuvėmis, Franke keramikinės plautuvės paviršius yra labai kietas ir tvirtas, todėl jis pjaustant ar krintant daiktams visada išlieka toks pats.

  Ilgaamžis blizgus dizainas

  Keramika harmoningai įsilieja į bet kurią gyvenamąją aplinką – puikiai dera prie puristinio, modernaus ar kaimo sodybos stiliaus virtuvės. Išskirtinis nerūdijančio plieno ekscentrinio ventilio jungiklis suteikia plautuvei papildomą dizaino akcentą ir padidina jos funkcionalumą.

  Puikus lygus paviršius

  Fraceram keramikinė glazūra yra ypač lygi, todėl ją lengva valyti. Ruošiant maistą jos paviršiuje nesikaups nešvarumai ar kvapai, todėl plautuvė visada išliks higieniška.

  Blizgi keramika, pasižyminti higieninėmis savybėmis

  Fraceram – tai ideali medžiaga plautuvėms, kurioms keliami griežčiausi švaros ir higienos reikalavimai. Ten, kur valomi ir ruošiami maisto produktai bei plaunami indai, puodai ir taurės, turi būti naudojamos higieniškos ir lengvai prižiūrimos medžiagos. Fraceram – tai aukštos kokybės medžiaga, neturinti nei kvapo, nei skonio. Kadangi Fraceram keramika gaminama iš specialios masės, kuri ruošiama iš natūralių žaliavų naudojant sudėtingas technologijas, ji yra labai tvirta, o jos paviršius pasižymi higieninėmis savybėmis.

  Ilgaamžė, tvirta, ypač atspari

  Fraceram keramika – tai neprilygstamo patvarumo medžiaga, atspari aukštai temperatūrai, šalčiui ir tiesioginiams saulės spinduliams. Ji nesibraižo ir neblunka. Skirtingai nuo tradicinių keramikinių medžiagų, Fraceram keramikos savybės nekinta net ir eksploatuojant ją sudėtingomis sąlygomis ar atsimušant į ją daiktams. Dėl tokio atsparumo Fraceram keramika yra išskirtinai ilgaamžė, itin kokybiška medžiaga, naudojama gamybai plautuvių, kurių forma ir savybės nekinta labai ilgą laiką.

  Prekių kiekis už nurodytą kainą ribotas!