Prekių katalogas

Elektrolitinis kalkių šalintojas SESI - 22 mm

 • Elektrolitinis kalkių šalintojas SESI - 22 mm

  Kodas: Sesi22
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje, 3-4 sav.)
 • Elektrolitinis kalkių šalintojas SESI - 22 mm

  SESI elektroniniai kalkių nuosėdų šalintojai siūlo realų problemų, susijusių su nuosėdų sudarymu, sprendimą. SESI veikia elektroniniu principu. Jį sudaro du etapai. Pirmiausia, kai vanduo teka pro vario/cinko elektroninę gardelę, susidaro silpna srovė, kuri keičia vandenyje druskų sudėtį ir neleidžia joms prikibti prie bet kokio paviršiaus. Ištirpusias druskas „sujungia“ ir išlaiko į tirpalą patenkantys cinko jonai. Druskos išlieka „sujungtos“ ir nenusėda ant metalinių paviršių.

  Pirmiausia druskos ištirpsta vandenyje, o po to „susijungia“ su cinko jonais ir negali sudaryti nuosėdų. Taip susidaro ilgalaikis poveikis, saugantis visą pastato vandens sistemą nuo kalkių. SESI yra tvirtos konstrukcijos ir turi dviejų metų garantiją. Sumontavus SESI tikrai galima pasitikėti jo veikimu.

  SESI privalumai:

  • Vandens srautas 0 - 20 l / min (1.2 kubiniai metrai per valandą)
  • Ilgis 190 mm, diametras 35 mm, svoris 0,4 kg
  • Užtikrina viso pastato apsaugą nuo kalkių (pratekėjęs ir stovintis vanduo lieka paveikti).
  • Paprastas sumontavimas, nereikalauja priežiūros.
  • Vientisas metalinis korpusas – nereikia įžeminimo.
  • Pagamintas pagal aukščiausius kokybės reikalavimus.
  • Buitiniai modeliai 22 mm. vamzdynams.
  • Nereikia elektros pajungimo.
  • Tinka visų tipų vamzdynams, įskaitant varinius, plastmasinius ir plieninius.
  • Neteršiantis, aplinkai nekenksmingas vandens kondicionierius. 
  • Gali būti montuojamas tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. 
  •  SESI sumontavus plastikinėje sistemoje prietaisą reikia įžeminti.
    

  SESI eksplotavimo laikas ne mažiau kaip 10 metų.

  Jiems suteiktas ISO 9002 kokybės standartas.

   

  Elektrolitinis kalkinių nuosėfų šalintojas (inhibitorius) skirtas apsaugoti įrenginių kaitinimo elementus nuo žalingų kalkių darinių susidarymo efekto, tokių kaip šilumos perdavimo efektyvumo praradimas ir priešlaikiniai įrangos gedimai.

  Kalkių nuosėdos tai įprastinė problema visiems, kas gyvena kieto vandens zonose. Kalkių nuosėdas aptiksite visur, kur tik šildomas kietas vanduo - arbatinukuose, indaplovėse ir skalbimo mašinose, jūsų santechninėse sistemose, vandens šildytuvuose ir dušuose. Nors tai nekenksminga, tačiau gali sukelti papildomų problemų. Ant kaitinimo elementų susidariusios nuosėdos mažina prietaisų šildymo efektyvumą, o tuo pačiu didina išlaidas už šilumą.

  Šią problemą galima labai efektyviai įveikti. SESI yra pirmaujantis kalkinių nuosėdų šalintojų tiekėjas, daugiau kaip 30 metų siūlantis naujausias kovos su kalkėmis sistemas, o kalkių šalinimo srityje pasiekė tokių rezultatų, kokiais mažai kas gali pasigirti.

  Elektrolitinį kalkių inhibitorių rekomenduojama naudoti tuomet, kai vandens kietumas siekia 200 ppm (11 °D) ar daugiau. 

  Aprašymas

  Katiluose, elektriniuose vandens šildytuvuose, skalbimo mašinose, virduliuose ir kituose prietaisuose ant kaitinimo elementų ar šilumokaičių kaupiasi nuosėdos, sumažindamos prietaisų efektyvumą ir sutrumpindamos įrangos tarnavimo laiką. Be to, kalkių nuosėdos, išsiskyrusios iš kieto vandens, dažnai iškris negražiai atrodančiomis nuosėdomis aplink čiaupus ir dušus, kurias vėlaiu būna gana sunku pašalinti.

  Nuosėdos yra ne kas kita, kaip natūralios druskos, esnčios kietame vandenyje. Kol vanduo šaltas, druskos lieka tirpios. Vos tik vanduo pradedamas šildyti, nuosėdos pradeda išsiskirti, kibti prie bet kokio paviršiaus.

  Kalkėms susidarius ant paviršių, tenka įdėti daug pastangų joms pašalinti.

  SESI idealiai tinka naudoti namuose ar mažose komercinėse patalpose. SESI yra neteršiantis elektrolitinis kalkių inhibitorius (fizinis vandens kondicionierius), apsaugantis vamzdžių sistemą nuo kalkių nuosėdų, kuriam nereikia jokios elektros energijos.

   

  Veikimo principas

  SESI veikia natūraliu elektrolitiniu principu, naudojant cinko elektrodą. Jis pradeda veikti iškart po įrenginio įrengimo. Jį sudaro du etapai. Pirmiausia, kai vanduo teka pro vario/cinko elektrolitinę gardelę, susidaro silpna srovė, kuri keičia vandenyje druskų sudėtį ir neleidžia joms prikibti prie bet kokio paviršiaus. Ištirpusias druskas “sujungia” ir išlaiko į tirpalą patenkantys cinko jonai. Druskos išlieka”sujungtos” ir nenusėda ant metalinių paviršių. Trumpai tariant pirmiausia druskos ištirpsta vandenyje, o po to “susijungia” su cinko jonais ir negali sudaryti nuosėdų. Taip susidaro ilgalaikis poveikis, saugantis visą pastato vandens sistemą nuo kalkių.

  Principinis veikimas nėra jautrus net ir esant mažam vandens srautui. SESI suteikia ilgalaikę apsaugą nuo kalkių nuosėdų ir gali būti naudojama apsaugoti vandenį, kuris bus laikomas rezervuare.

  Įrenginys turėtų būti sumontuotas paduodamame miesto vandentiekio įvade į patalpas, bet po vandens skaitiklio ir pirminių filtrų įrenginių (jei jie įrengti), kad būtų apsaugota visa patalpoje esanti įranga. Jei prietaisas įrengiamas apsaugoti tik vieną prietaisą, tarp SESI įrenginio ir prietaiso turi būti bent trys metrai
  vamzdyno. SESI yra tvirtos konstrukcijos ir turi dviejų metų garantiją. Sumontavus SESI išties galite pasitikėti jo veikimu.