Prekių katalogas

Elektrinis grandininis pjūklas Flexo Trim 2,5 kW KSE 2545 Pro

 • Elektrinis grandininis pjūklas Flexo Trim 2,5 kW KSE 2545 Pro

  Kodas: 4010951237048
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Informacija
  +370 685 22119
  Gamintojas
 • Flexo Trim grandininiai pjūklai- tai Vokiška kokybė, nepriekaištingas dizainas ir funkcionalumas. Visi Flexo Trim produktai pagaminti Vokietijoje- „Mogatec“ gamykloje ir pasižymi aukšta kokybe, patvarumu bei ilgaamžiškumu. Visiems Flexo Trim gaminiams suteikiama 3 metų garantija.
  KSE 2540 Pro yra profesionalus elektrinis grandininis pjūklas su kuriuo lengvai gali dirbti ir ne tik profesionalai. Jūsų patogumui yra įmontuotos svieciancios perkrovos lemputes, automatinė perkrovos apsauga, alyvos lygio indikatorius ir t.t.

  Galia: 2500 Watt
  Pjovimo juosta: 45 cm Oregon
  Grandinė: Oregon 95VPX 072X

  Grandinės greitis: 12,5 m/s
  Reguliuojamas alyvos siurblys
  Tepalo talpa: 140 ml
  Grandinės sutepimas: Automatinis
  Perkrovos apsauga: Yra
  Dulkių filtras: Yra
  Užapvalintas priekis: Taip
  Antivibracinė sistema: Taip
  Svoris: 5,1 kg
  Grarantija: 36 mėn.

  Vokietijos sodo technikos gamintoja IKRA Mogatec pristato pabaltijo rinkoms prekės ženklus Ikra Mogatec, Flexo Trim bei Tonino Lamborghini, kurie pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir funkcionalumu. Įmonė savo sėkmę skaičiuoja nuo 1977 m. kai buvo pagamintas pirmasis trimeris. IKRA Mogatec gamykloje sumontuota moderniausia įranga, kuri gamina aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkančias elektrines sistemas, sankabų sistemas bei guolių sistemas. Taip pat Mogatec gamykla gamina, pjauna lazeriu, grūdina bei galanda deimantu aukščiausios kokybės pjovimo peilius, kurie yra montuojami ne tik savo prekės ženklo produktuose, bet ir daugelyje kitu garsiausių pasaulyje prekės ženklų produktuose.