Prekių katalogas

Elektrinė Orkaitė Günter & Hauer EOM 557 WTEL

 • Elektrinė Orkaitė Günter & Hauer EOM 557 WTEL

  Kodas: 695042017060
  Orkaitės tipas
  Elektrinė
  Orkaitės bėgeliai
  Yra
  Orkaitės išsivalymo sistema
  Nėra
  Orkaitės spalva
  Balta
 • Teleskopiniai bėgeliai – tokia konstrukcija neleidžia atsitiktinai lūžti padėklui. Tai labai patogu, kai reikia sekti gaminimo procesą orkaitėje, apsukti gaminį arba apipilti jį tam tikru padažu. Groteles galima nuimti ir išplauti indaplovėje.

  Baldų apsauga dėl kontūrinio aušinimo – oro cirkuliacija palei orkaitės kontūrą atvėsins jos paviršius. Jums nereikės nerimauti dėl gretimų baldų saugumo, net ir labai dažnai naudojant orkaitę jie išliks nepažeisti.

  Ištraukiamos rankenėlės – su patogiomis sukamomis rankenėlėmis, kurios gali pasislėpti skydelyje, jums nebereikės iš naujo nustatyti nustatytų režimų ar netyčia įjungti orkaitę. Ištraukiamos rankenėlės bus apsaugotos nuo užteršimo, o jūs išvengsite reguliaraus valymo.

  Elektroninis laikmatis – laikmatis palauks iki kepimo pradžios, o simbolis bus apšviestas. Orkaitė automatiškai įsijungia ir nustoja veikti pasirinktu laiku.

  Vidaus danga – orkaitės sienelės padengtos lygiu emalės sluoksniu, užkertančiu kelią nešvarumų sankaupoms. Riebalus ir degėsius galima nesunkiai pašalinti šluoste ir nedideliu valymo priemonės kiekiu.

  Nuimamos durelės – lengvas orkaitės durų nuėmimas palengvina jos valymą

   

   

  Funkcijos:

  Atitirpinimo funkcija – naudokitės unikalia „Defrost“ sistema, kad veiksmingai ir lengvai atitirpintumėte maistą savo orkaitėje.

  Viršutinis ir apatinis kaitinimas – šis gaminimo būdas atitinka tradicinį gaminimą, kai kaitinama iš viršaus bei apačios. Šią funkciją naudokite gaminant maistą tik vienoje aukščio pakopoje.

  Ventiliatorius su viršutiniu kaitinimu – šis gaminimo režimas naudoja viršutinį kaitinimą kartu su ventiliatoriumi, kuris užtikrina vienodą temperatūrą orkaitės viduje. Ši funkcija tinka greitam skrudinimui, jautienos kepsniams ar daržovėms. Tokiu būdų maistas apskrunda ir neišdžiūva.

  Ventiliatorius su griliumi – šis gaminimo režimas padeda užtikrinti greitą šilumos cirkuliaciją. Ši funkcija naudojama, kai reikia greitai apskrudinti ir neleisti išbėgti sultims, pvz., kepsniams, mėsainiams, kai kurioms daržovėms ir pan.

  Energiją taupantis grilinimas – užtikrina vienodą temperatūrą orkaitės viduje ir trečdaliu sutrumpina patiekalo gaminimo laiką

   

  Pagrindinis Günter & Hauer inžinerinis centras yra Vokietijoje, kuriame ekspertai kuria dizainą, funkcionalumą bei techninius sprendimus. Aukštos kokybės gamybą ir surinkimą užtikrina partnerių gamyklos. Günter & Hauer bendradarbiauja su geriausiomis pasaulio gamyklomis, kurios įgyvendina inžinierių ir dizainerių idėjas. Gamyklos yra Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Turkijoje, Pietų Korėjoje ir Kinijoje. 

  Bendra informacija
  Prekės ženklas
  „Günter & Hauer“

  Gamintojo kodas
  EOM 557 WTEL

  Barkodas
  6950420170606

  Orkaitės tipas
  Elektrinė, įmontuojama

  Energijos klasė
  A

  Orkaitės tūris
  57 l

  Orkaitės režimų skaičius
  5

  Orkaitės durų stiklai
  3

  Temperatūros reguliavimas
  50 °C – 250 °C

  Priedai
  kepimo skarda, grotelės, teleskopiniai bėgeliai (1 aukštui),

  Prekės svoris su įpakavimu
  38 kg 

  Savybės
  Spalva
  Balta

  Orkaitės valdymas
  Sensorinis, pasukami ratukai

  Apšvietimas
  Yra

  Vidaus danga
  Easy to Clean Emalė

  Grilis
  Yra

  Laikmatis
  Yra

  Laikrodis
  Yra

  Teleskopiniai bėgeliai
  Yra

  Apsauga nuo perkaitimo
  Yra

  Matmenys, svoris
  Aukštis
  59 cm

  Plotis
  59.5 cm

  Gylis
  54.5 cm

  Svoris
  31 kg