Prekių katalogas

Dviratis treniruoklis Reebok GB60 ONE Black Blue

 • REEBOK ONE SERIJOS DVIRATIS TRENIRUOKLIS GB-60


  Visame pasaulyje pagarsėjęs sporto prekių ženklas Reebok skatina vartotojus gyventi ugningai ir teigia, kad sportas turėtų būti smagus, bet kupinas iššūkių. Visos Reebok prekės sukurtos linksmai ir įvairiapusei treniruotei, tad turi platų funkcijų asortimentą ir skatina žmones siekti geriausio.

  Reebok GB-60 dviratis treniruoklis puikiai tinka ieškantiems sudėtingos, tačiau iššūkių kupinos treniruotės. Didžiausias šio treniruoklio privalumas – įmontuotas generatorius, kurio dėka treniruoklis nereikalauja jokio papildomo energijos šaltinio. Treniruodamiesi energija aprūpinsite ne tik konsolę, bet ir visus kitus elektroninius komponentus. LCD ekrane galėsite reguliuoti daugybę nustatymų, pasirinkti iš 20 treniruočių programų ir 32 pasipriešinimo lygių. Treniruoklis taip pat turi USB jungtį įrenginių pakrovimui, belaidį širdies ritmo imtuvą, pulso matuoklius ant rankenų, o jūsų patogumui – sėdynė, rankenos ir pedalų dirželiai reguliuojami.

  7 kg smagratis

  Didelis 7 kg smagratis treniruotės metu sukuria tolygią inerciją ir užtikrina tolygų pedalų mynimą.

  Energijos šaltinis – generatorius

  Treniruokliui dviračiui nereikia jokio papildomo energijos šaltinio, nes valdymo kompiuterio ir kitų elektroninių komponentų paleidimui pakanka įmontuoto generatoriaus, kuris įsijungia vartotojui pradėjus treniruotis.

  32 pasipriešinimo dviračio treniruoklio lygiai

  32 elektroniniu būdu reguliuojami pasipriešinimo lygiai – sau tinkamą ras tiek pradedantieji, tiek profesionalai. Nesvarbu, norite lengvos, intensyvios treniruotės ar tikro jėgų išbandymo – šis dviratis gali jums tai pasiūlyti.

  LCD ekranas

  125 x 57 mm LCD ekrane matysite svarbiausią treniruotės informaciją – laiką, kalorijas, atstumą, pulsą, vatus, sūkius per minutę ir net kūno riebalų kiekį.

  20 treniruočių programų

  20 konsolėje integruotos treniruočių programos užtikrins įvairesnes treniruotes, o kadangi jas lengva valdyti, norint pakeisti nustatymus nė nereikės sustoti.

  Pulso matuokliai

  Dviratis treniruoklis turi belaidį pulso imtuvą bei pulso matuoklius ant rankenų, tad galėsite sekti savo pulsą ir siekdami dar geresnių rezultatų atitinkamai koreguoti treniruotės nustatymus.

  Horizontaliai ir vertikaliai reguliuojama sėdynė

  Dviračio sėdynė reguliuojama horizontaliai ir vertikaliai, tad bet kuris vartotojas ras tinkamiausią poziciją. Išskirtinis patogumas ir universalumas.

  Iki 135 kg apkrova

  Dviračio treniruoklio išmatavimai – 110 x 51 x 140 cm, tad be vargo rasite kur jį pastatyti, o tvirtas rėmas išlaikys net iki 135 kg apkrovą.

  Vartotojų profiliai

  Šios funkcijos dėka treniruoklyje galėsite kaupti pagrindinę informaciją apie save ir treniruočių programas pritaikyti pagal individualius poreikius.

  Reguliuojami dviračio pedalų dirželiai

  Papildomo komforto suteiks pedalų dirželiai, kuriuos lengvai ir greitai pritaikysite pagal savo poreikius.