Prekių katalogas

Dviguba karšto oro gruzdintuvė Zyle

 • Dviguba karšto oro gruzdintuvė Zyle

  Kodas: ZY213AF
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Gamintojas
 • Dviguba karšto oro gruzdintuvė Zyle 

  Negalite apsispręsti ką gaminti vakarienei? Jūs norite vieno patiekalo, o Jūsų vyras ar mažylis kito? Nuo šiol su „Zyle“ dviguba karšto oro gruzdintuve galėsite pasigaminti du patiekalus vienu metu - taip sutaupysite laiko bei galėsite mėgautis patiekalų įvairove! O gal norite vienu metu paruošti ir pagrindinį patiekalą ir garnyrą?Mėgaukitės nepakartojamo skonio mėsos kepsniais su skrudintomis bulvytėmis arba daržovėmis.

  Du atskiri gruzdinimo indai skirtingiems patiekalams

  Maisto ruošimas visai šeimai dar niekuomet nebuvo toks patogus! Ši karšto oro gruzdintuvė turi du atskirus, erdvius, 4,5 l talpos indus, kuriuose pasigaminsite pačius gardžiausius, traškiausius bei sveikiausius patiekalus, kurie tiks visai šeimai. Tiesiog sudėkite norimus ingredientus į šiuos indus, pasirinkite programas ir karšto oro bangos juos pavers gardžiai iškepusiu maistu.

  Traškūs patiekalai

  Greitas karšto oro pasiskirstymas gruzdintuvėje užtikrina greitesnį ir tolygų maisto iškepimą. Dėl skirtingų temperatūros nustatymų 40–240°C diapazone, Jūs galėsite gaminti pasirinkę tokią temperatūrą, kuri yra reikalinga Jūsų ruošiamam patiekalui.

  Mėgaukitės sveiku maistu, be jokių riebalų

  Naudojant šią karšto oro gruzdintuvę Jums nereikės jokių riebalų, tad paruošti patiekalai bus ne tik gardžiai traškūs, tačiau ir sveiki. Taip suvartosite mažiau kalorijų ir rūpinsitės savo sveikata.

  6 skirtingos gaminimo programos įvairiems patiekalams

  Ši karšto oro gruzdintuvė turi 6 skirtingas programas, kurios yra skirtos „fri“ bulvyčių, vištienos kepsnelių, mėsos kepsnių, kiaulienos, žuvies, krevečių, daržovių ruošimui bei keksiukų kepimui. Derinkite įvairias programas, taip pasiruošdami 2 skirtingus patiekalus arba garnyrus ir taip sutaupykite savo laiką bei energiją! Be to, jie iškeps tuo pat metu.

  Nelimpanti gruzdinimo indų danga

  Gruzdinimo indų vidus yra padengtas nelimpančia danga, todėl Jūsų ruošiami patiekalai neprilips ir juos bus lengva išimti.

  Liečiamas ekranas

  Ši „Zyle“ karšto oro gruzdintuvė turi ekraną su liečiamais mygtukais, kuriais lengvai pasirinksite vieną iš 6 automatinių gruzdinimo programų arba galėsite papildomai reguliuoti kepimo laiką ir temperatūrą pagal savo poreikius.

  „Zyle“ dvigubos karšto oro gruzdintuvės savybės:

  • Galingumas: 2460 W;
  • Talpa: 9 L ( 2 x 4,5 l);
  • Temperatūra: 40–240°C;
  • Liečiamas ekranas;
  • 6 maisto gaminimo programos;
  • Skirtingi patiekalai yra paruošiami tuo pat metu;
  • Gruzdinimo indai padengti nesvylančia danga.