Prekių katalogas

Dušo sprendimai arba kvietimas šokiui pagal vandens muziką

Dušo sprendimai arba kvietimas šokiui pagal vandens muziką

Žvelgdami savo klientų žvilgsniu su visapusišku pasitikėjimu lietuvių gamintojo „Baltijos brasta gaminiams, jų kvietimui „šokti pagal vandens muziką“ pasidavėme ir mes! 

Modernios, pasižyminčios itin tvirta konstrukcija bei sandarumu dušo kabinos, vonios ir dušo sienelės bei dušo durys, pelnė daugybės klientų simpatijas.   

Gamintojas jau beveik dvidešimtmetį savo geriausią patirtį ir profesionalumą sudeda į dušo kabinų, dušo durų standartinius bei individualius specialiuosius vonios sprendimus. O šiems gaminiams šiandien neabejingi yra ir Baltijos, Rytų bei Vakarų Europos, Skandinavijos šalių didmenininkai. Jie taip pat jau daugybę metų šiam šokiui kviečia ir savo klientus.  

Pasak gamintojo, nuolatinis bendravimas su klientais ir įsiklausymas į jų poreikius padeda plėsti ir tobulinti savo gaminių asortimentą. O bendradarbiavimas su profesionalia komanda, pasitelkiant dizainerius bei technologus, leidžia kurti naujas kolekcijas ir įgyvendinti novatoriškus technologinius sprendimus. 

Ištikimybė aukštiems kokybės standartams, dėmesys išskirtiniam, bet patogiam dizainui, nuo pirmųjų dienų lemia ir puikius santykius su gaminių atstovais. Nuolatinį procesų tobulėjimą ir efektyvų išteklių naudojimą patvirtina ISO 9001 bei ISO 14001 vadybos sistemų standartus  atitinkantys sertifikatai. O klientų pasitikėjimą dar labiau didina gamintojo suteikiama 24 mėnesių garantija ne tik gaminiams, bet ir jų profesionaliam montavimui.  


Dušo kabina, dušo sienelė ar dušo durys - ko reikia mano tobulai voniai?

Vonios kambarys dažniausiai yra tai, nuo ko viskas ir prasideda. Tikriausiai ne vienam teko girdėti sakant, kad naujuose namuose įsikurti galima jau tuomet, kai yra WC ir vonios kambarys. Būtent tai yra pradžių pradžia ir pati svarbiausia namų erdvė, be kurios gyvenimas tiesiog neįsivaizduojamas. Tai taip pat ir viena iš daugiausiai dėmesio sulaukianti namų vieta, atsipalaidavimo ir ramybės „šventovė“, leidžianti pajusti harmoniją ir balansą.  

Tačiau tuo pačiu tai vienas iš sudėtingiausių namų projektų, kurio neapgalvoti sprendimai gali įnešti chaosą bei nepasitenkinimą kiekvieną kartą užėjus. Kad taip nenutiktų, be galo svarbu įsiklausyti ne tik į savo norus, bet tinkamai įvertinti ir galimybes. Tam neabejotinai padeda profesionali konsultacija ir kokybiški bei išskirtiniai vonios įrangos sprendimai. Būtent tai ir galite atrasti „Baltijos brasta“ gaminiuose.  

Trys svarbiausi kriterijai, kurių jokiu būdu negalima ignoruoti – tai:
1. Vonios kambario išplanavimo galimybės;
2. Jūsų poreikiai;
3. Jūsų norai.
 

Visa tai sujungus į vieną visumą galima išgauti tobulą ir harmoningą tandemą jūsų šokiui pagal vandens muziką. Gamintojo siūlomos įvairaus pločio su rėmu ar berėmės dušo kabinos, varstomos ar slenkančios dušo sienelės ir dušo durys įvairaus pločio nišoms. Todėl pritaikomos pagal kiekvieno individualius poreikius. 

Nereikia baimintis, esant nestandartiniam vonios kambario išplanavimui, nes tokiais atvejais gaminiai visuomet gaminami pagal individualius išmatavimus. Šiuos klausimus labai paprastai ir sklandžiai dažnai padeda išspręsti ir pagalbinės dušo sienelės. Jeigu reikalinga – su galimybe durų lankstus sumontuoti vidinėje kabinos dalyje. Visa tai leidžia maksimaliai išpildyti nišas bei mėgautis vientisu interjero vaizdu, be jokių pašalinių ir nederančių detalių. Taip pat neerzina nereikalingi tarpai ar neišpildytos vonios kambario ertmės.  

Dušo kabinos 

„Baltijos brasta“ dušo kabinos gali būti įvairių modelių ir išmatavimų. Stačiakampės, pusapvalės, penkiakampės ar berėmės, su slankiąja sistema ir savaime užsidarančių durų funkcija ar varstomomis durimis. Aukštos kokybės bėgeliai ir tikslūs profiliai leidžia mėgautis komfortu ir gaminių ilgaamžiškumu. Ypatingai sandarūs, stabilia bei tvirta konstrukcija pasižymintys gaminiai. Idealiausiai tinkančio modelio, su rėmu ar berėmė dušo kabina, nesudėtingai pritaikoma kliento vonios kambaryje, jeigu reikalinga, pagaminama pagal individualius išmatavimus.  

Dušo sienelės ir dušo durys 

Platesnėms nišoms bei erdvesniems vonios kambariams puikiai pritaikomos dušo sienelės su slankiąja sistema arba dušo durys su pagalbine sienele. Čia durų atidarymo galimybės neribotos – galite rinktis tiek slankiąsias durų sistemas, tiek varstomas. Svarbiausia – patogumas ir funkcionalumas!  

Berėmės dušo sienelės bei dušo durys labiausiai pasiteisina vertinantiems vientisumą ir lengvumą. Įvairių išmatavimų gaminiai leidžia sukurti harmoningą interjerą tiek mažose, tiek didesnėse vonios kambario erdvėse. Dušo durys montuojamos pasitelkiant modernios technologijos stačiakampius lankstus. 

Siauresnėms nišoms galima rinktis sprendimus, leidžiančius duris atidaryti tiek į išorę, tiek ir į vidų arba su durų pakėlimo funkcija, jas atidarant. Apskritai mažesnėms erdvėms rekomenduojama rinktis atsidarančias duris, tokios dušo durys leidžia sutaupyti mažą vonios kambario erdvę. Slankiojančios sistemos reikalauja daugiau vietos jų atidarymo mechanizmui funkcionuoti. 

Vonios sienelės 

Nusprendusiems turėti ir vonią, ir dušą viename, priklausomai nuo galimybių ir vonios kambario dydžio, funkcionalumą užtikrina įvairių modelių vonios sienelės. Su rėmu ir berėmės, minimalistinio stiliaus, atsidarančios į išorę ar/ir į vidų, arba dviejų durų vonios sienelės su slankiosiomis durimis. Visos vonios sienelės yra saugios, pagamintos iš grūdinto stiklo, lengvai prižiūrimos ir puikiai atlieka savo funkciją. 

Stiklų spalvinės ir techninės savybės – idealiam interjero išpildymui 

Gamintojo siūlomi dušo stiklai skiriasi ne tik storiu, bet ir spalvine gama, leidžiančia patenkinti pačius įnoringiausius klientų norus. Nepaisant to, kad dušo stiklas gali būti skaidrus arba matinis, jis gali būti tonuotas rusva, melsva, žalsva ar pilkšva spalva. Taip pat gali būti ornamentuotas raštais, o stiklą pasirinkti galite bet kuriam gaminiui.  

Pats naujausias gamintojo siūlomas stiklo pasirinkimas – tai ypatingai skaidrus, jokio atspalvio neturintis „Optiwhite“ stiklas, mėgstantiems absoliutų grynumą ir neutralumą. Tiesa, šio stiklo gamyboje naudojamos itin kruopščiai atrinktos žaliavos, todėl gaminio kaina atitinkamai yra didesnė. Tačiau tai leidžia mėgautis maksimaliu šviesos pralaidumu ir neiškraipo už stiklo esančių objektų spalvų. 

Vokiška „Greiti lašai“ stiklo padengimo technologija – lengvesnei priežiūrai 

Daugeliui klientų didžiausią nepasitenkinimą kelia dušo kabinų bei stiklų nuolatinė ir daug pastangų reikalaujanti priežiūra. Todėl gamintojo „Baltijos brasta“ gaminių stiklai yra dengti Vokietijoje gaminama specialia stiklo danga, kurios nauja technologija leidžia maksimaliai sumažinti apnašų kaupimąsi.  

Dėl naujos technologijos ypatumų, stiklas tampa ženkliai atsparesnis įvairiems įbrėžimams ir net iki 90 % lengviau valomas! Molekulinė jėga vandens lašelius tarsi atstumia nuo stiklo paviršiaus ir taip dušo stiklai apsaugomi nuo vandens poveikio ir korozijos. O tuo pačiu ir nuo besikaupiančių nešvarumų, kurie kuo toliau, tuo sunkiau tampa valomi ir dušo stiklas reikalauja vis daugiau priežiūros.