Prekių katalogas

Dušo komplektas Hansgrohe Rainfinity Showerpipe 360 1jet

 • Dušo komplektas Hansgrohe Rainfinity Showerpipe 360 1jet

  Kodas: 26842000
  113700
  162410 Sutaupykite 48710
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje, 3-4 sav.)
 • Dušo komplektas Hansgrohe Rainfinity Showerpipe 360 1jet 

  Showerpipe Hansgrohe dušo sistema susideda iš stacionaraus galvos dušo, rankinės dušo galvutės bei stačiakampio dušo vamzdžio, prie kurio pritvirtintos lentynėlės. Visiškai naujas dizainas vonios kambariui suteikia modernumo. Dušo funkcijas ypač paprasta pasirinkti – naujoviškas sienoje paslėptas termostatinio maišytuvo modulis leidžia tai padaryti vieno „Select“ mygtuko paspaudimu.

  • Paprastu "Select" mygtuko spustelėjimu pakeisite dušo galvutės srovės tipą. Mygtuku taip pat įjungsite ir išjungsite maišytuvo vandens tekėjimą.
  • ilgaamžis, nes mechaniškai veikiantis mechanizmas yra ypač tvirtas. Atlikta daygybė testų, kurie patvirtino ilgaamžiškumą. Šia funkcija ir produktu galima džiaugtis daugybę metų.
  • įkūnija ilgalaikį modernų vonios kambario dizainą ir yra akį traukiančią funkciją, kuri yra įdiegta. "Select" asortimentas buvo sukurtas „Phoenix Design“ - viena iš pasaulyje pirmaujančių dizaino studijų.
  • Su „QuickClean“ technologija nuosėdos pranyks vos vienu rankos mostu. Hansgrohe savo Rainfinity dušo galvų purkštukuose įrengė lanksčius silikoninius antgalius. Jie padeda purvą ir kalkes pašalinti lengvai. Kitas privalumas: švarūs, prižiūrėti produktai ilgiau tarnauja ir atlieka savo funkciją. 

  Rainfinity: jausmingas pasilepinimo seansas kūnui ir sielai. Hansgrohe sukūrė dušų asortimentą, pritaikytą būtent jūsų poreikiams. Su šia nauja linija, išrankaus dizaino ir sveikatingumo mėgėjai gali rinktis įvairių tipų purkštukus. Suteikite savo kasdieniam dušui ypatingą malonumą: tūkstančiai lašų PowderRain srove sukausto jus vandens sluoksnyje. Koncentruota versija vadinama Intense PowderRain ir puikiai išskalauja šampūną. Išbandykite naują dušo asortimentą, kad galėtumėte visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis čia ir dabar. 

  Dušas Rainfinity Showerpipe 360 1jet apgaubia vandeniu visą kūną – nuo galvos iki kojų. Inovatyvus sieninis laikiklis leidžia pakreipti dušo galvą nuo 10 iki 30 laipsnių kampu. Taip garantuojama patogi pozicija prausiantis. Prausimosi duše patirtį dar labiau sustiprina lengvai įgaubtas vandens purškimo paviršius ir dušo galvos purškimo skylių išdėstymas. Tai užtikrina, kad vanduo prausiantis bėgtų ne tik ant galvos ir pečių, kaip įprasta dušuose, bet švelniai apgaubtų visą kūną.