Prekių katalogas

Dušo komplektas Grohe Tempesta Classic

 • Dušo komplektas Grohe Tempesta Classic

  Kodas: 27853001
  3518
  3590 Sutaupykite 072
  Pasiūlymas galioja iki 2022-11-27 23:59
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 5 2737088
 • Grohe Tempesta Classic dušo komplektas - tai ergonomiška moderni dušo sistema su rankiniu dušu, stacionariu stovu (600 mm) ir dušo galvute (100 mm), kuri užtikrina maksimalų komfortą, stilingą dizainą, vokišką kokybę ir SPA procedūras namie už patrauklią 

  • Grohe Dream Spray ​- užtikrina tolygų subalansuotą vandens paskirstymą nepriklausomai nuo pasirinktos programos. Tai suteikia papildomą patogumą ir malonumą.
  • Grohe StarLight - itin blizgus, įbrėžimams atsparus ir lengvai skudurėliu valomas chromo paviršius. Nelieka jokių pirštų antspaudų ar vandens dėmių. Originalus blizgesys išlaikomas be didelių pastangų ilgus naudojimo metus.
  • Inner WaterGuide - vidinė izoliacija, kuri užtikrina, kad visa dušo sistema nekaistų daugiau negu naudojamo vandens temperatūra. Tai leidžia saugiai naudotis dušu tiek suaugusiems, tiek vaikams. Tai taip pat apsaugo išorinę apdailą, o tai reiškia, kad dušo išvaizda bus nepriekaištinga dar ilgiau.
  • Grohe Speed Clean ​- antikalkiniai purkštukai, labai lengva prižiūrėti. Paprastą valymą užtikrina aukštos kokybės silikoniniai antgaliai ant dušo galvutės. Užtenka nuvalyti sausu skudurėliu ar tiesiog pirštais.
  • Grohe ShockProof - tai apsauginis silikoninis žiedas aplink dušo galvutę, kuris apsaugo ją nuo smūgio krentant.
  • Grohe Rain spray​- tai lietaus funkcija, kurios dėka viršutinio dušo vanduo minkštai ir šiltai apgaubs visą kūną kaip vasaros lietus.
  • Grohe AG yra Europoje didžiausias, o pasaulio mastu lyderiaujantis santechninės įrangos gamintojas ir tiekėjas. Grohe istorija prasidėjo 1817 m. nuo šeimos verslo, o šiai dienai turime Grohe Group pirmaujančią pasaulyje. Grohe yra įsipareigojusi taupyti vertingus planetos išteklius, todėl sukūrė įvairias vandens ir energijos taupymo technologijas, kurios buvo integruotos į produktų rinkinius.​ Tai atspindi įsipareigojimą kurti išskirtinius produktus ir leidžia kaskart patirti malonumą naudojantis Grohe maišytuvu ar dušu. ​ 

  Garantija: 5 metai.