Prekių katalogas

Dušo kabina. Kaip išsirinkti?

 • Dušo kabina. Kaip išsirinkti?

  Kalbant apie išskirtinius namus, architektai tiesiog mėgaujasi galėdami įgyvendinti idėjas, perkeldami savo nestandartinius sprendimus į projektuojamų namų brėžinius. Tačiau išskirtiniai sprendimai – ne tik išskirtinių namų projektuose.  

  Nedidelių namų projektuose tai neretai tampa tiesiog būtinybe. Ne paslaptis, kad tokios architektūrinės idėjos kartais sukelia nemažai galvos skausmo interjero dizaineriams bei namų savininkams. 

  Ypatingai kalbant apie vonios kambario erdves, patogus ir funkcionalus visos patalpos išpildymas sukelia nemažai diskusijų. Juk neretai tenka spręsti, vonią ar dušą pasirinkti, o kartais norisi abu objektus įkomponuoti viename vonios kambaryje.  

  Gera žinia ta, kad tokie projektiniai sprendimai tobulai tik popieriaus lape, bet ne realybėje, atrodė anksčiau. Šiandien vonios įrangos gamintojai jau gali pasiūlyti įvairiausius nestandartinius sprendimus, kurie leidžia išpildyti pačias netikėčiausias interjero idėjas. Todėl ir mes siekiame savo asortimente turėti kiekvieno poreikius ir norus atitinkančius produktus. O dėmesį skiriame tik laiko patikrintiems, kokybę užtikrinantiems gamintojams ir jų gaminiams.  

  Štai gamintojo Ravak asortimente, per daugiau nei 25 metus, tokių gaminių – ne vienas šimtas. Savo gaminių dizainui gamintojas skiria ypatingą dėmesį. Todėl gamybos procesuose pasitelkiami pasaulinio lygio dizaineriai, puikiai gebantys suderinti estetiką bei šių gaminių techninius ir konstrukcinius ypatumus. Gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės žaliavos bei technologijos, garantuojančios tiek gaminių, tiek apdailos detalių kokybę.  

  Aliuminio profilio detales dengia satino apdaila, kuri yra atspari dilimui, oksidacijai, temperatūros, drėgmės ar chemijos poveikiui. Dušo kabinos stiklai bei dušo sienelės padengiami naudojant išskirtinę AntiCalc® technologiją, apsaugačią stiklo paviršių nuo kalkių ir vandens apnašų kaupimosi. O nestandartiniams sprendimams įgyvendinti gamintojas pasirūpino papildomais dušo kabinų montavimo bei sandarinimo priedais. Pasitelkiant praplėtimo profilius, nesudėtingai galėsite paslėpti statybinius nelygumus ar kabinas pritaikyti nestandartinėms dušo erdvėms. O jungiamieji praplėtimo profiliai suteikia galimybę sujungti net kelias dušo kabinas! 

  Gamintojas taip pasitiki savo gaminiais, jog jiems suteikia 5 metų garantiją, o slankiojančiai durų sistemai AntiBlock – net 10 metų garantiją.  

  Unikalių sprendimų teikiami privalumai. Asimetrinė 10° dušo kabina 

  Vienas iš neįprastų sprendimų – tai unikalaus ir modernaus dizaino nestandartinės dušo kabinos su 10° koncepcija. Jos rinkoje jau užsitikrino sau ilgalaikes ir pripažinimo sulaukusias pozicijas. Šios koncepcijos išskirtinumas yra vos 10° posūkio kampas, išplečiantis prausimosi zonos erdvę ir leidžiantis pajusti ženklų to patogumą. O dušo kabinos sienelių asimetriškumas atveria dar didesnes jų pritaikymo galimybes nestandartinėse erdvėse. Šios Ravak dušo kabinos, būtent, dėl savo išskirtinumo ir galimybių išgauti geriausius komforto rezultatus, pelnė tarptautinius apdovanojimus. O vis didesnę meilę darbui su šiomis dušo kabinomis jau pajuto ir ne vienas interjero dizaineris.  

  Beje, ši dušo kabina su subtiliai ištemptu padėklu nėra vienintelis išskirtinumas. Verta paminėti, kad dušo padėklai gaminami iš ilgaamžiškumu ir prabanga pasižyminčio lieto marmuro, todėl nesudėtingai savo vietą randa net ir įmantriausiame interjere. Be to, šio tipo dušo kabinos padas gali patenkinti kiekvieno pageidavimus bei poreikius. Todėl gali būti įleidžiamas į grindis arba statomas tiesiog ant jų.  

  Tiesa, jums nereikės jaudintis dėl to, kad kitos vonios kambario detalės nederės arba bus sunkiau pritaikomos šalia esančios dušo kabinos. Žengdamas šiuo nestandartiniu keliu, gamintojas apgalvojo kiekvieną savo žingsnį. Todėl harmoningam viso vonios kambario išpildymui, jis siūlo platų asortimentą ir kitų, taip pat 10° koncepcijos gaminių bei jų elementų. Čia rasite estetika ir funkcionalumu alsuojančius vonios kambario baldus, veidrodžius bei kitus aksesuarus. Idealiai įkomponuojamus praustuvus, vonias ir jiems derančius maišytuvus bei vonios sieneles.  

  Praktiškumo ir elegancijos standartas - dušo kabinos MATRIX 

  Gamintojas nuolatos siekia, kad tiek Ravak dušo kabinos, tiek jų gaminamos dušo durys savo dizaino sprendimuose išsiskirtų elegancija ir praktiškumu. Todėl jų gaminiai gali išpildyti bei įsilieti į bet kokius architektūrinius sprendimus vonios kambaryje. 

  Mėgstantiems visišką vizualinę švarą bei vertinantiems lengvumą ir praktiškumą, idėją tobulai išpildys dušo kabina be padėklo. Šios patobulinto dizaino MATRIX dušo sistemos dar labiau patiks nemėgstantiems užbrėžtų linijų ir kitų papildomų elementų, skaidančių erdvės harmoniškumą. Dėl šios technologijos, dušo kabina yra statoma tiesiai ant vonios kambario dangos, todėl tampa dar lengviau prižiūrima. O 8 mm dušo kabinos stiklai atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus. Be to, jie yra padengti specialia AntiCalc danga, kurios dėka stiklas yra apsaugota nuo vandens kalkių kaupimosi ant jo paviršiaus. Todėl jie yra lengvai valomi ir nereikalauja itin intensyvios priežiūros. Tiesa, estetika ir kokybė slypi net ir menkiausiose gaminių detalėse, užtikrinančiose aukščiausio lygio komfortą. Štai net ir slankiojančių durų sistemos kiekvienas sprendimas gerai apgalvotas ir ištobulintas maksimaliai. Naudodamiesi šia dušo kabina būsite tikri, kad durys veiks nepriekaištingai, tyliai ir neužsikirs. Tai užtikrina nerūdijančio plieno guoliai, integruoti durų sistemos ratukų viduje, o slankiojančios durys tiks net ir itin mažoje erdvėje. Kokybiški konstrukcijų sujungimai niekuomet neleis ištekėti vandeniui ant grindų. 

   

  Išskirtiniai dušo sprendimai - dušas nišoje 

  Vis daugiau žmonių savo interjere atsisako standartinio vonios kambario išplanavimo, todėl neretai tenka įgyvendinti dušo kabinos nišoje sprendimus. Toks sprendimas neretai sutinkamas ir miegamojo erdvėje. Džiaugiamės, kad šiandien tai atlikti be didelių pastangų mums padeda dušo durys Matrix, montuojamos į nišą. Tai, be abejonės, prabangos ir komforto suteikiantis gaminys, leidžiantis įrengti dušo duris net iki 2 metrų pločio nišoje.  

  Patikimos ir laiko patikrintos dušo kabinos. 

  Dušo kabinos ir dušo durys SUPERNOVA – tai patikimi ir klientų gerai pažįstami dizainai, kurie net ir per daugelį metų neapleidžia savo pozicijų. Tai gaminiai, pasižymintys puikiu detalių apdirbimu bei plačiu gaminių asortimentu. Storos dušo sienelės itin patvarios, o durų slankiojimo mechanizmas, atliktų tyrimų duomenimis, gali užtikrinti net iki 1 000 000 ciklų! Tai užpatentuota durų slankiojimo sistema, garantuojanti tylų darbą bei neleidžianti durims užstrigti. 

  Dušo kabinos ir dušo durys PIVOT – tai paprastumu ir estetika savo pirkėjų dėmesį užkariavusi serija. Šiuose gaminiuose atsispindi elegancija ir lengvumas, kuris niekuomet neišeina iš mados. Juose išlaikomas skaidrumas, leidžiantis pabrėžti išskirtinį vonios kambario apdailos grožį. Itin subtilios metalinės konstrukcijos, kurių pasirinkime ne tik balta, blizgi, bet ir juoda spalva – išskirtiniam vonios interjerui.  

  Priešingai, nei kitose sistemose, čia naudojamas paprastai atidaromų durų mechanizmas, užtikrinantis itin paprastą jų valdymą ir nepriekaištingą veikimą. 

  Dušo kabinos ir dušo durys BLIX – tai absoliutus praktiškumo etalonas su kokybiška slankiojančių durų sistema. Šie gaminiai stilingai dera bet kokiame interjere, o jų įgyvendinimas prieinamas bet kuriam pirkėjui. Itin platus šių gaminių asortimentas leidžia išpildyti pačius nestandartiškiausius sprendimus. Kampiniai, pusapvaliai variantai, subtiliai telpantys net ir mažoje erdvėje, arba dušo durys nišoje, leidžiančios sukurti neribojančias, iki dviejų metrų, dušo erdves.  

  Be to, šios serijos dušo kabinos lengvai pritaikomos vaikų ar senyvo amžiaus žmonių maudynėms, jeigu namuose nėra vonios. Į jas tiesiog įmontuojami gilesni dušo padėklai, užtikrinantys patogų maudymąsi.