Prekių katalogas

Dušo kabina Huppe Classics 2, 90 cm

 • Dušo kabina Huppe Classics 2, 90 cm

  Kodas: C25002123322/
  539 
  980  Sutaupykite 441 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Durys
  Stumdomos
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 4-8 sav.)
 • Dušo kabina Huppe Classic 2, 90 cm 

  HÜPPE Black Edition CLASSICS 2, 900x900 mm, H-2000 mm, rėmo spalva - juoda, stumdomos durys, stiklas - skaidrus (su HÜPPE Anti Plack padengimu)  

  • Matmenys: 90 x 90 cm
  • Gaminio aukštis: 200 cm
  • Rėmo spalva: juoda
  • Stiklas grūdintas, 4 ir 6 mm

  Dušo kabinos HÜPPE Classic 2 modelyje suderintas aukštos kokybės dizainas kartu su funkcionalumu ir stabilumu kasdieniniam naudojimui. Classic 2 dušo kabinos turi "Easy Entry" stumdomų durų sistemą, kurios dvigubi ratukai optimaliai valdo slenkančias duris ir leidžia sklandžiai atidaryti ir uždaryti duris. Stumdomos „HÜPPE Classics 2“ durys turi patikrintas ir lengvai naudojamas valymo funkcijas. Tai leidžia lengvai atkabinti stumdomų durų apačią, kad būtų lengva jas išvalyti. 

  HÜPPE Black Edition dušo kabinos. Įkvėptas šiuolaikinės pramoninės išvaizdos tendencijos, kuri savo ryškiomis savybėmis spinduliuoja griežtą žavesį, HÜPPE daugeliui savo dušo kabinos modelių suteikia galingą „Black Edition“ dizainą. Dėl šios konstrukcijos visi dušo kabinos komponentai yra lakuoti matine juoda spalva, nes juoda reiškia jausmingumą ir eleganciją ir suteikia elementams ypatingą reikšmę.

  HUPPE Anti-Plack stiklo paviršiaus apdaila, dėl kurios vanduo tiesiog laša nuo stiklo. Dabar svarbu, kad nešvarumai ir kalkės neturi šansų.

  „HÜPPE Black Edition“ - sukurtas žmonėms, turintiems aukščiausius estetinius standartus, kurie savo gyvenamosios aplinkos interjerą laiko užbaigtu architektūriniu kūriniu. Puristiškų formų ir drąsių juodų tonų derinys suteiks jūsų dušui ir jūsų vonios kambariui nepamirštamą išvaizdą.