Prekių katalogas

Dušo kabina Brasta Glass Nero Cube Bona 140 cm

 • Dušo kabina Brasta Glass Nero Cube Bona 140 cm

  Kodas: Nero Cube Bona
  75900
  91800 Sutaupykite 15900
  Į krepšelį 
  Durys
  Nėra
  Išsiuntimas
  2-4 savaitės
  Kabina
  Visa
 • Industrinio stiliaus dušo kabina Nero Cube Bona 813/280x1970

  • Lengva priežiūra;
  • Vidinė sienelių pusė padengta "GREITŲ LAŠŲ" danga.
  • Galima užsakyti ir nestandartinio dydžio dušo kabinas.
  • Stabili bei tvirta konstrukcija.
  • Dušo kabinos pasižymi ypatingu sandarumu.
  • Metalo konstrukcijos yra idealiai lygios ir padengtos juoda spalva, apsaugančia nuo aplinkos poveikio. Magnetinius sandarikliai taip pat juodos spalvos, kad idealiai derėtų prie metalo rėmų ir kitų dizaino elementų.

  Norite užsakyti matavimo ar montavimo paslaugas? Jas teikia pats gamintojas, platesnę informaciją galite rasti čia. Arba susisiekite mūsų e-parduotuvėje nurodytais kontaktais ir pagelbėsime.

   

  brasta glass garantija

   

   

  Speciali stiklo danga „Greiti lašai“

  Stiklas – viena geriausių medžiagų dušo kabinoms gaminti, mat jis yra tvirtas ir gerai praleidžia šviesą. Tačiau dėl nelygaus paviršiaus (apie 50 000 įdubimų kvadratiniame centimetre) ir cheminės struktūros, natūralus stiklas yra neatsparus vandens poveikiui. Jis sulaiko drėgmę, o vandenyje esančios druskos nusėda ant jo, todėl mažėja šios medžiagos skaidrumas.

  Dėl intensyvaus vandens poveikio prasideda stiklo korozija. Kuo daugiau stiklas paveiktas korozijos, tuo labiau ant jo kaupiasi nešvarumų. Kiekvieną dieną jį vis sunkiau nuvalyti, o gautas rezultatas mažiau džiugina. Stiklą veikia korozija net ir naudojant išvalytą vandenį (išskyrus destiliuotą).

  Vanduo lieka ant stiklo dėl molekulinės jėgos, vadinamos paviršiaus įtempimu.

  Paviršių padengus danga, dingsta tiesioginis molekulių sąlytis su stiklu. Lašai virsta rutuliukais ir nuteka, nes yra fiziškai atstumiami nuo paviršiaus.

  Stiklo paviršius atstumia vandenį ir nešvarumus, tad jį valyti iki 90 proc. lengviau.