Prekių katalogas

Dušo galvutė Hansgrohe Rainfinity EcoSmart 130 3jet

 • Dušo galvutė Hansgrohe Rainfinity EcoSmart 130 3jet

  Kodas: 26865000
  8280
  12330 Sutaupykite 4050
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-4 savaitės
  Informacija
  +370 5 2737088
 • Dušo galvutė Hansgrohe Rainfinity EcoSmart 130 3jet 

  Rainfinity: jausmingas pasilepinimo seansas kūnui ir sielai. Hansgrohe sukūrė dušų asortimentą, pritaikytą būtent jūsų poreikiams. Su šia nauja linija, išrankaus dizaino ir sveikatingumo mėgėjai gali rinktis įvairių tipų purkštukus. Suteikite savo kasdieniam dušui ypatingą malonumą: tūkstančiai lašų PowderRain srove sukausto jus vandens sluoksnyje. Koncentruota versija vadinama Intense PowderRain ir puikiai išskalauja šampūną. Išbandykite naują dušo asortimentą, kad galėtumėte visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis čia ir dabar.  

  Rankiniame duše Rainfinity EcoSmart yra ir dar viena unikali funkcija – „MonoRail“ srovė, kurią sukurti įkvėpė gerai žinomas Sebastiano Kneipo sveikatingumo metodas, naudojamas ir garsiausiuose Europos kurortuose. Taigi, su Hansgrohe Rainfinity dušo kolekcija į jūsų namus atkeliauja ir sveikatinimo procedūros, kuriomis galėsite lepintis vos tik užsimanę.  

  hansgrohe dizaino laimejimas

  • 3-jų fukcijų - PowderRain, Intense PowderRain, RainStream
  • Garantija 5 metai
  • „QuickClean“ valymo funkcija apsaugo nuo apkalkėjimo. Užtenka pirštu nubraukti atsiradusius nešvarumus nuo srovės angų.