Prekių katalogas

Dulkių siurblys - robotas Ecovacs DEEBOT T20 OMNI

 • Dulkių siurblys - robotas Ecovacs DEEBOT T20 OMNI

  Kodas: 408138
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Ecovacs
  Dovanų tipas
  Dulkių siurbliai - robotai
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje, 3-4 sav.)
 • Dulkių siurblys - robotas Ecovacs DEEBOT T20 OMNI 

   

  • Spalva: Balta
  • Dulkių rinktuvo talpa: 0.3 l
  • Orientavimasis pagal žemėlapį
  • Automatinis išsivalymas: Automatinis išsivalymas
  • Akumuliatoriaus talpa: 5200 mAh
  • Įkrovimo laikas: 6.5 val
  • Veikimo laikas įkrovus: 260 min 

   

  Naujos kartos viskas viename DEEBOT su plovimu karštu vandeniu. Visiškai naujas ECOVACS robotinis dulkių siurblys, turintis pirmą kartą 55 ℃ karšto vandens šluotų plovimo technologiją ir išskirtinę automatinio pakėlimo šluostę. 

  Iš naujo įsivaizduokite savo kasdienę valymo patirtį pasitelkdami naujoves. Jūsų išmanusis valymo partneris gali atpažinti kilimą ir paprasčiausiai pakelti šluostes siurbdamas, todėl valysite be rūpesčių. DEEBOT yra aprūpinta pirmąja ECOVACS 55 ℃ karšto vandens šluotų plovimo technologija.

  „Viskas viename“ valymas iš vidaus. Aukščiausia „viskas viename“ OMNI stotis pagerina jūsų valymo lygį, naudodama geriausią laisvų rankų įrangos sprendimą. Be to, varomas OZMO™ Turbo 2.0 Rotating Mopping sistemos su didžiule 6000 Pa siurbimo galia, DEEBOT siūlo visiškai naują gilaus valymo patirtį, nepaliekant nepaliestų kampų.

  Atrakinkite tikrai protingą valymo sprendimą. Tiesiog suaktyvinkite savo DEEBOT su YIKO AI Voice Assistant. Tuo tarpu pažangios TrueDetect 3D 3.0 ir TrueMapping 2.0 leidžia tiksliai naršyti su greitu žemėlapių sudarymu ir kelio planavimu, kad visiškai automatizuotas namų valymas taptų realybe.

  Visada įjungta, išliks švari. Išmaniojo įkrovimo funkcija su puikiu akumuliatoriaus veikimu padeda jūsų namams visada išlikti švariems. 

  TrueDetect 3D 3.0. DEEBOT T20 OMNI, paremtas struktūrizuotomis šviesos technologijomis ir 3D vaizdo algoritmais, naudoja realiojo laiko 3D nuskaitymą ir aptikimą, kad siurblys išvengtų kliūčių, užtikrinant sklandų valymo procesą.

  Viskas viename OMNI stotis. Atsisveikinkite su rankiniu įsikišimu. OMNI stotis siūlo visiškai automatizuotą valymo sprendimą. Jis palaiko automatinį valymą karštu vandeniu, automatinį ištuštinimą, džiovinimą karštu oru ir savaiminį išsivalymą. 

  6000Pa siurbimo galia su guminiu šepečiu. Naujas guminis šepetys su 6000Pa siurbimo galia yra patvaresnis ir pagerina kilimų siurbimą. Be to, ant šepečio susivėlusius plaukus galima lengvai pašalinti ir išvalyti.

  Gilus krašto valymas. Naudodamas naują Edge Deep Cleaning funkciją, DEEBOT sukasi savo korpusą, kai veikia tam tikru atstumu posūkiuose. Kiekvieno ištiesto šluostymo padėklo išmanioji banga gali pasiekti kampą 3 mm atstumu, o jos kraštų aprėpties greitis stipriai didėja.

  YIKO balso asistentas. Tiesiog suaktyvinkite savo DEEBOT paskambinę "OK YIKO". Išmani AI balso valdymo technologija padeda DEEBOT pradėti valymo darbus.

  TrueMapping 2.0. Kad ir kokie sudėtingi būtų jūsų namai, DEEBOT T20 OMNI optimali TrueMapping 2.0 technologija gali atlikti 360° namų aplinkos nuskaitymą. 3D grindų žemėlapius galima sukurti ir pasiekti ECOVACS HOME programėlėje bet kada, todėl navigacija tampa greita ir efektyvi net tamsoje.