Prekių katalogas

Dujinė Kaitlentė Günter & Hauer S 6 B

 • Dujinė Kaitlentė Günter & Hauer S 6 B

  Kodas: 695042017055
  Kaitlentės tipas
  Dujinė kaitlentė
  Kaitlentės plotis, cm
  60 cm
  Kaitlentės kaitviečių skaičius
  4
  Kaitlentės spalva
  Juoda
  Garantija, mėn.
  24 mėn.
 • Grūdintas stiklas – naudojant kaitlentes su stiklu paviršiumi šbėgęs maistas neprisvyla, todėl lengva nuvalyti ir nereikia laukti kol kaitlentė atvės. Nereikėtų naudoti šiurkščių valymo priemonių, nes stiklas lengvai braižosi, geriausia naudoti tam skirtus grandiklius.

  WOK – mėgstantiems greitai gaminamą maistą WOK tipo keptuvėje. Joje paruoštas maistas yra nekaloringas ir gardus, nes kepamas aukštoje temperatūroje su triguba liepsna, beveik be riebalų ir itin trumpai.

  Ketaus laikikliai – Jūsų virtuvė atrodys profesionaliai. Laikikliai labai patvarūs, atrodo stilingai ir užtikrina stabilumą dideliems puodams ir keptuvėms.

  Dizainas – mūsų stilinga kaitvietė puikiai dera kiekvienoje virtuvėje. Jos šiuolaikiškos linijos sukurtos papildyti jūsų namų stilių, kad galėtumėte suteikti papildomo žavesio nieko nekeisdami.

  Tiksli liepsna – kontroliuokite savo kaitlentę mūsų jautriais dujų čiaupais. Jais lengvai reguliuojamas liepsnos lygis, todėl visada galima gaminti idealioje kaitroje.

  Apsauga – integruotas dujų jutiklis pasirūpina Jūsų saugumu: jeigu kaitvietės liepsna netyčia užgęsta, dujų tiekimas automatiškai nutraukiamas. Jums neprireiks virtuvėje laikyti degtukų ar žiebtuvėlio, nes kaitvietės užsidega nuo elektrinės kibirkšties, paspaudus ir pasukus jungiklį

   

  Kaitviečių galia:

  • 1 turbo kaitvietė: 4000 W;

  • 2 standartinės kaitvietės: 1750 W;

  • 1 papildoma kaitvietė: 1000 W;

  • Bendra galia: 8500 W

   

  Pagrindinis Günter & Hauer inžinerinis centras yra Vokietijoje, kuriame ekspertai kuria dizainą, funkcionalumą bei techninius sprendimus. Aukštos kokybės gamybą ir surinkimą užtikrina partnerių gamyklos. Günter & Hauer bendradarbiauja su geriausiomis pasaulio gamyklomis, kurios įgyvendina inžinierių ir dizainerių idėjas. Gamyklos yra Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Turkijoje, Pietų Korėjoje ir Kinijoje. 

  Bendra informacija
  Prekės ženklas
  „Günter & Hauer“

  Gamintojo kodas
  S 6 B

  Barkodas
  6950420170552

  Kaitlentės tipas
  Dujinė

  Paviršius
  Grūdintas stiklas

  Bendra galia
  8500 W

  Rėmelis
  Nėra

  Kaitviečių skaičius

  Savybės
  Spalva
  Juoda

  Montavimo tipas
  Įmontuojama

  Paviršiaus valdymas
  Mechaninis

  Laikiklių tipas
  Ketaus laikikliai

  Elektrinis uždegimas rankenėlese
  Yra

  Dujų kontrolės sistema
  Yra

  Apsauga nuo dujų nutekėjimo
  Yra

  Matmenys, svoris
  Aukštis
  11 cm

  Plotis
  60 cm

  Gylis
  51 cm

  Svoris
  14 kg