Prekių katalogas

Dubenėlis fontanas Petkit 1.8 L

 • Dubenėlis fontanas Petkit 1.8 L

  Kodas: P4108
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Dovanų tipas
  Katėms ir šunims
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje, 3-4 sav.)
 • Dubenėlis fontanas Petkit 1.8 L 

  Suteikite savo augintiniui nuolatinę prieigą prie gėlo vandens. Tai padaryti padės PetKit Eversweet Wireless SUS304 girdykla, kuri puikiai tiks tiek mažesniems šunims, tiek katėms. Prietaisas yra visiškai saugus augintiniams, jame naudojama pažangi filtravimo sistema ir siūlomi 3 veikimo režimai. Jis yra ypač tylus ir lengvai valomas, be to, leidžia valdyti nuotoliniu būdu. 

  Pažangi filtravimo sistema. Šunų ir kačių girdykloje sumontuotas profesionalus filtras, kuris susideda iš kelių sluoksnių ir garantuoja filtruojamo vandens grynumą. Labai tiksliai pašalina plaukus ir dulkes, o aktyvuotos anglies iš kokoso kevalų naudojimas padeda pašalinti nemalonius kvapus. Filtre taip pat yra jonų mainų dervos, kuri pašalina iš vandens sunkiuosius metalus. Tai užtikrina, kad jūsų augintinis turės prieigą prie švaraus vandens bet kuriuo dienos ar nakties metu.

  3 veikimo režimai. Įrenginys siūlo 3 veikimo režimus, kiekvienas režimas nurodomas šviesos indikatoriaus spalva. Išmanusis režimas (žalia spalva) pumpuoja vandenį kas 3 minutes, tačiau šį laiką galite pakeisti programėlėje. Antrasis režimas, normalus, rodomas mėlyna spalva ir visą laiką pumpuoja vandenį. Naktinis režimas leidžia išjungti šviesos indikatorių ir reguliuoti ryškumą. 

  Saugus ir lengvai valomas. PetKit Eversweet Wireless SUS304 fontanas išsiskiria savo 1,8 l talpa, o dėl tinkamo aukščio leidžia jūsų augintiniui išlaikyti gerą geriamojo padėtį. Jo vidus pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, o pačiame fontane naudojamas belaidis siurblys. Be to, pagrindinė įrenginio dalis yra nuimama, o elektronikos trūkumas leidžia lengvai plauti po tekančiu vandeniu. 

  Patogus veikimas. Belaidis šunų ir kačių fontanas naudoja Bluetooth, todėl galėsite mėgautis patogiu valdymu nuotoliniu būdu. Speciali PETKIT programėlė leidžia valdyti filtro būseną, taip pat ir įrenginio būseną. Privalumas – ir šviesos indikatorius, kuris informuos apie pasirinktą darbo režimą. Tai patogus sprendimas tiek jums, tiek jūsų augintiniui. 

  Draugiškas vartotojui. Pasirinkite PetKit prekės ženklo laistytuvą ir palengvinkite savo gyvenimą. Prietaiso vidus pagamintas iš 304 nerūdijančio plieno, kuris yra labai atsparus temperatūrai. Taigi pagrindinę įrenginio dalį be rūpesčių galite plauti indaplovėje, taip pat sterilizacijai naudoti karštą vandenį. Tylus veikimas taip pat yra pliusas, nes įrenginys sukuria tik 35 dB triukšmo lygį. 

  • Matmenys 195 x 195 x 148 mm
  • Svoris 1,28 kg
  • Talpa 1,8 l
  • Nominali įtampa 5 V
  • Vardinė galia 2 W
  • Belaidis ryšys Bluetooth