Prekių katalogas

Dezinfekcinės biocidinės servetėlės paviršių ir odos dezinfekcijai Gowipes sterill bio 50 vnt

 • Dezinfekcinės biocidinės servetėlės paviršių ir odos dezinfekcijai Gowipes sterill bio 50 vnt

  Kodas: 4823071650051
  Gamintojas
 • Dezinfekcinės biocidinės servetėlės paviršių ir odos dezinfekcijai Gowipes sterill bio 50 vnt 

  GoWipes Sterill Bio drėgnos servetėlės, skirtos higieniškai dezinfekuoti rankų odą ir dezinfekuoti visų tipų paviršius, 50 vnt.
  Produktas turi baktericidinių, fungicidinių ir virucidinių savybių (nuo apgaubtų virusų, adenovirusų, norovirusų, rotavirusų).

  Drėgnos servetėlės, skirtos higieniškai dezinfekuoti rankų odą ir dezinfekuoti visų tipų paviršius, su ir be sąlyčio su maistu namuose, sveikatos priežiūros įstaigose ir įmonėse, vaistinėse, laboratorijose, maisto perdirbimo įmonėse, restoranuose ir kavinėse. komercinės paskirties objektuose, komunalinėse įmonėse, farmacijos, chemijos, biotechnologijos, mikrobiologijos, parfumerijos ir kosmetikos gamyklose. Naudojimas taip pat apima pramonės, sporto ir sveikatos įstaigas, poilsio ir pramogų įstaigas, socialinės apsaugos institucijas ir įstaigas, karinius vienetus, ryšių ir bankininkystės įstaigas, švietimo ir mokymo įstaigas, transportą (geležinkelio, vandens, metro). Po dezinfekavimo geriamuoju vandeniu nuplaukite paviršius, kurie liečiasi su maistu.