Prekių katalogas

Collaro elegancija ir stilius: premium kokybė už patrauklią kainą!

Collaro elegancija ir stilius: premium kokybė už patrauklią kainą!

Jau daugiau nei 270 metų inovatyviausius vonios įrangos komponentus kurianti „Villeroy & Boch“ bet kurį vonios kambarį gali paversti skoninga sveikatingumo oaze.  

Daugybę metų tobulinamos ir kuriamos naujos gaminių kolekcijos pasižymi viena už kitą pranašesniu, estetika ir elegancija alsuojančiu, dizainu. O štai dar 2019 metų pradžioje gimusios „Collaro“ vonios kambario kolekcijos praustuvai, jau spėjo pelnyti tarptautinį prestižinį „Red Dot“ apdovanojimą! Šie tobulai pritaikomi, premium kokybę atitinkantys vonios kambario gaminiai, sukuria nepakartojamą individualius norus ir poreikius atitinkantį vonios interjerą.  

Ne veltui ši charakteringa „Collaro“ vonios kambario kolekcija vos mažiau nei per metus padarė įspūdį ne vienam klientui ir namų interjerus kuriančiam dizaineriui.  

Technologinė revoliucija keramikos industrijoje 

Šie mūsų asortimente besipuikuojantys „Collaro“ kolekcijos vonios praustuvai išsiskiria savo siaurų briaunų ir linijų apibrėžtumu. O grakštumu ir griežtumu pasižymintys gaminių dizainai, sukuria vientisą elegancija alsuojančią harmoniją.  

Nepaisant to, kad praustuvų kuriamos briaunos yra ypatingai neįprastai siauros, vos milimetrais matuojami krašteliai yra nepaprastai tvirti. Didiesnis atsparumas smūgiams bei įvairiems paviršiaus įbrėžimams, pasiekiamas inovatyvios, unikalia technologija apdirbtos, TitanCeram medžiagos pagalba. Ši titano dioksido medžiaga leidžia sukurti itin lengvus, grakštumu bei tvirtumu ir, žinoma, ilgaamžiškumu pasižyminčius blizgaus paviršiaus gaminių dizainus.  

Mėgstantiems minimalistinį interjerą, kolekcijoje – matiniai vonios praustuvai, kuriami pasitelkiant TitanGlaze technologinį sprendimą. Tai papildomas matinė glazūraos sluoksnis, kuris sukuria ne tik subtilų matinį paviršių, tačiau suteikia gaminiui dar daugiau papildomo tvirtumo atsparumo įbrėžimams.   

Be šių savybių, itin svarbių gaminio ilgaamžiškumui ir bendram interjero stiliaus kūrimui, nemažiau svarbi paprasta ir mažai pastangų reikalaujanti gaminių priežiūra. Siekdami maksimaliai patenkinti savo vartotojų lūkesčius šiuo klausimu, „Villeroy & Boch“ savo kolekcijų kūrime naudoja CeramicPlus paviršių padengimą. Šios specialios technologijos dėka, skirtos keraminiams paviršiams dengti, praustuvai voniai tampa lengvai valomi net ir be stiprių cheminių valiklių, o kalkės bei kiti nešvarumai mažiau prilmpa prie keramikos. 

Šias inovacijas drąsiai galima vadinti technologine revoliucija, keičiančia požiūrį ir laužančia bet kokius standartus keramikos industrijoje! 

Daugiau nei 20 skirtingų modelių – kaip pasirinkti? 

„Villeroy & Boch“ daugybę metų kuria taip, kad apsaugotų savo klientus nuo nepatrauklumo ir nepatogumo vonioje. „Collaro“ kolekcijoje esantys įvairių dydžių, formų ir modelių vonios praustuvai leidžia juos lengvai pritaikyti bet kokio dydžio ir stiliaus vonios kambaryje. O pasirinkus tinkamą praustuvą savo voniai, galima užmiršti bet kokius rūpesčius dėl jų priežiūros, kokybės ar kiek ilgai praustuvas jums tarnaus.  

Stačiakampiai bei kvadratiniai, apvalūs bei ovalūs elegantiški praustuvai visuomet sukuria stilingą, išskirtinai „Villeroy & Boch“ būdingą, vonios braižą. Be galo stilingi „Collaro“ praustuvai voniai neabejotinai taps tiek klasikinio, modernaus ar minimalistinio vonios interjero akcentu! O tinkamai įkomponuoti į vonios erdvę, ne tik suteiks papildomą prieskonį bendrai vonios kambario atmosferai, tačiau sukurs ir visiškai naują vonios charakterį.  

Kolekcijoje – laisvai pastatomi praustuvai, montuojami į sieną ar iš apačios, taip pat į stalviršį ar baldą įleidžiami vonios praustuvai. Priklausomai nuo asmeninių šeimos poreikių ir norų, gali būti montuojami du atskiri praustuvai arba vienas dvigubas praustuvas su dviem maišytuvais. Atsižvelgiant į tai, kokio dydžio praustuvas voniai reikalingas, labai svarbu ir tinkamas jo dubens gylis. Kuo mažesnis praustuvas yra, tuo gilesnį rekomenduojama pasirinkti, o jeigu nusprendėte praustuvą rinktis stačiakampio formos, tuomet rinktis jį reikėtų kuo ilgesnį.  

Labai svarbu, kad pasirinktas vonios praustuvas būtų skoningai proporcingas patalpos dydžiui ir maksimaliai funkcionalus. O praustuvo modelį bei formą rekomenduojama rinktis atsižvelgiant į kitus vonios kambario santechninės įrangos komponentus – vonią bei unitazą. Jų taip pat rasite šio gamintojo asortimente. Čia nemažiau svarbu ir visų gaminių atitinkama tekstūra bei jų spalviškumas. Tik visapusiškas derinys tarp atskirų detalių visumoje sukuria neatsiejmą harmoniją ir tobulumui prilygstančią estetiką. 

Verta žinoti, kad kolekcijos asortimente – taip pat estetika ir funkcionalumu alsuojantys vonios baldų dizainai, sukuriantys tobulą baldų ir keramikos tandemą. Grakščiomis formomis ir elegancija išsiskiriantys „Collaro“ baldai, absoliučiai pateisina principą „derink ir maišyk“. Todėl jie yra tobulai komplektuojami su kitomis gamintojo keramikos, baldų kolekcijomis bei aksesuarais. 

Įleidžiami vonios praustuvai  

Šio tipo (įmontuojami) praustuvai voniai, pasižymi elegancija ir funkcionalumu bei sukuria išskirtinę vizualinę švarą jūsų akims. Įleidžiami vonios praustuvai neabejotinai pabrėš vonios individualumą ir suteiks vonios kambariui prabangos. Priklausomai nuo vonios stiliaus ir praustuvo tipo, juos galite montuoti visiškai arba dalinai įleidžiant į stalviršį ar baldą.  

Baldiniai praustuvai 

Šio tipo praustuvai voniai yra sukurti tobulam jų komplektavimui su baldais. Tokiu būdu vonios praustuvas su spintele montuojamas kartu, taip suteikiant aplinkai dar daugiau harmonijos bei praktiškumo. Tai puikus sprendimas tiems, kurie mėgsta būtiniausius daiktus, skirtus voniai, turėti „po ranka“.  

Laisvai pastatomi praustuvai 

Kalbant apie šiuolaikškumą, su šiais praustuvais tiesiog neverta konkuruoti. Tai išskirtinis ir laikui nepavaldus dizainas, sukuriantis nepaprastą prabangą kiekviename vonios kambaryje. Švelniai apvalių ar ovalių formų, siauri ir pailgi praustuvai yra idealus pasirinkimas kompaktiškose vonios ar WC erdvėse. O stačiakampiai ir kvadratiniai, aštrių kampų ar šiek tiek apvalinti, puikiausiai tiks bet kokiame erdvesniame vonios interjere.   

Laisvai pastatomi praustuvai gali būti montuojami ant tokios pat spalvos spintelės ar stalviršio paviršiaus, taip sukuriant vientisumą ir harmoniją. Tačiau galima rinktis ir priešingus kontrastus, taip pabrėžiant išskirtinį vonios charakterį ir sukuriant stiliaus individualumą.