Prekių katalogas

Centralizuoto vėdinimo rekuperatorius Brink Renovent Excellent 450 Plus

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 421201
  243815
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
 • Centralizuoto vėdinimo rekuperatorius Brink Renovent Excellent 450 Plus

   
  Renovent Excellent rekuperatorius – tai Olandų BRINK CLIMATE SYSTEMS gamintojų rekuperatorius su kryžminio – priešpriešinio oro srauto šilumokaičiais. Renovent EXCELLENT pasižymi itin tyliu veikimu! Vidinė korpuso dalis pagaminta iš putų polistirolo, EC technologijos ventiliatoriai ir maksimaliai sumažinti pasipriešinimai leidžia prietaisui dirbti ilgiau, efektyviau, ekonomiškiau ir tyliau. Pagrindinis elektros vartojimą veikiantis faktorius yra ventiliatoriai. Renovent EXCELLENT visuose rekuperatoriuose naudoją tik pažangiausių technologijų, ekonomiškus EC technologijos „ebm-papst“ (gamintojas) ventiliatorius, užtikrinančius minimalias elektros sąnaudas.

  Renovent EXCELLENT turi integruotą automatinę oro apvedimo sklendę vasaros naktų vėsinimui (BYPASS). Kuomet yra nereikalingas šilumos grąžinimas, automatiškai įjungiaams Bypass vožtuvas, kurio pagalba, iš patalpų, pašalinamas šiltas oras, o atgal tiekiamas tik prafiltruotas lauko oras. Bypass vožtuvai automatiškai įsijungia ir išsijungia pagal nustatytas temperatūrines reikšmes.

  Renovent rekuperatoriai turi integruotą automatinę apsaugą nuo užšalimo, pagal poreikį keičiantis ventiliatorių darbui. Esant žemai lauko temperatūrai automatinės apsaugos ciklas įsijungia ir išsijungia automatiškai, reaguojant į gamintojo nustatytas temperatūrines reikšmes.

  Rekuperacinė sistema apsaugo namus nuo pelėsio atsiradimo, langus nuo rasojimo, pašalina nemalonius kvapus, drėgmę, gryniną orą ir grąžiną per šviežią orą šalinamame ore esančią šilumą.

  Rekuperatoriaus EXCELLENT PLUS versija yra aprūpinta funkcijų išplėtimo jungtimis kurios praplečia vėdinimo sistemos valdymo galimybes – drėgnumo, CO2 jutiklis, gartraukio jungtis ir kita.

   

  Excellent 450 tiekia oro srautą iki 450 m³ per valandą. Passive House instituto vertinimu su 95% šilumos grąža šis rekuperatorius yra efektyviausias įrenginys šių produktų grupėje.Vasaros metu oras gali būti vėsinamas, nes yra įmontuotas oro apvedimo vožtuvas.
  Dėl nuolatinės srovės ventiliatorių varikliai sunaudoja nedaug elektros energijos.
  Galima prijungti CO2 jutiklius bei dviejų zonų valdymą.
  Ilgalaikis aukštas naudingumo koeficientas pasiekiamas Constant Flow nuolatinio subalansuoto oro kiekio palaikymu.
  Įrenginys gali būti kabinamas ant sienos arba montuojamas ant rėmo.
  Efektyvumo klasė A+.
  Su apsauga nuo apledėjimo.

   

  Techniniai parametrai

  • Maksimalus įrenginio našumas, m³/h 450
  • Temperatūrinis efektyvumas, % 95
  • Versijos dešininis arba kairinis
  • Nuolatinis srautas ("constant-flow") ۷
  • Įmontuota vasaros sklendė ۷
  • Įmontuotas lauko oro šildytuvas ۷ (1000 W)
  • Energinė klasė A+