Prekių katalogas

Centralizuoto vėdinimo rekuperatorius Brink Flair Plus 325 m³/h (250Pa) su lauko oro pašildytuvu 1000W

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 430003
  238975
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
 • Centralizuoto vėdinimo rekuperatorius Brink Flair 325 m³/h (250Pa) su lauko oro pašildytuvu 1000W

  • Plačios valdymo galimybės
  • Naudingi instaliavimo ir priežiuros vedliai
  • Optimali pusiausvyra tarp šiluminio efektyvumo ir energijos suvartojimo
  • Ypač tylus veikimas
  • Galimybė pajungti per internetą bei prijunti rekuperatorių prie pastato valymo sistemų

   

  Brink Climate Systems kuria ir tiekia naujoviškus sisteminius sprendimus, prisidedančius prie sveiko ir patogaus patalpų klimato ištisus metus. Aukštos kokybės vėdinimo su šilumos atgavimu sistemos užtikrina efektyvų ir sumanų vėdinimą. Apsupkite save grynu oru namuose ir mėgaukitės patogesniu gyvenimu. Pristatydama naująjį vėdinimo įrengini Flair 325, Brink nustato naują standartą rinkoje.

  Didesnis patogumas

  Flair 325 - tai didelio efektyvumo vėdinimo įrenginys, kuris bet kokiomis aplinkybėmis ir bet kuriuo metu rūpinasi tinkamu gryno oro kiekiu. Kartu naudojant naujus sisteminius drėkinimo, valymo, šildymo bei vėsinimo modulius, sukuriamas dar patogesnis ir sveikesnis vidaus klimatas. Dėl to jums bus dar maloniau gyventi savo namuose.

  Naujas standartas

  Flair 325 yra pirmasis Flair serijos įrenginys, jis gali tiekti maksimalų 325 m3/h oro kiekį. Atsižvelgiant į našumą, paprastą sumontavimą ir komunikacijos galimybes, įrenginys yra ypač pažangus, todėl jis nustato naują vėdinimo su šilumos atgavimu standartą. Išnagrinėjus visus veiksnius, buvo sukurtas lengviau sumontuojamas ir tinkamesnis žmonių naudojimui įrenginys. Puikiai žinomos ir pasiteisinusios ankstesnių modelių funkcijos, tokios, kaip visiškai automatinė apvadinė vasaros oro sklendė bei inteligentiška apsauga nuo šalčio, žinoma, yra integruotos ir šiame naujajame modelyje.

  Išskirtinės savybės

  Visos Flair 325 dalys buvo sukurtos naujai. Ištobulintas derinys užtikrina puikius techninius parametrus. Iš esmės patobulintos aerodinaminės konstrukcijos rezultatas: Flair 325 yra efektyvesnis, veikia tyliau ir naudoja žymiai mažiau energijos nei panašūs produktai. Skaičiavimai parodo, kad įrenginys suvartoja 10 procentų mažiau energijos, nei efektyviausi iki šiol rinkoje žinomi vėdinimo įrenginiai. Naujieji ventiliatoriai yra unikalūs, o jų integruotos valdymo sistemos užtikrina pastovų ir idealiai subalansuotą šviežio vėdinimo oro srautą.

  Montavimas ir techninė priežiūra

  Aukštos kokybės montavimas ypač svarbus, siekiant įrengti tinkamai veikiančią vėdinimo sistemą. Su Flair 325 montavimo procesas dar paprastesnis, tai sutaupo laiką ir užtikrina aukštesnę galutinio rezultato kokybę. Patogus instaliavimo vėdlys pagreitina įrengimą. Šis įrankis žingsnis po žingsnio lydi Jus viso montavimo metu, jį naudojant neįmanoma praleisti kokio nors veiksmo. Įrenginyje integruotas sumanusis priežiūros vėdlys pagelbės Jums ir techninės priežiūros, ir filtrų pakeitimo metu.

  Plačios valdymo galimybės

  Flair 325 turi standartinę valdymo belaidžiu radijo ryšiu galimybę. Ši funkcija prie įrenginio leidžia prijungti įvairius oro kokybės jutiklius ir nuotolinio valdymo prietaisus. Belaidžiai jutikliai bet kuriuo metu užtikrina puikią oro kokybę. Kitas galimas pasirinkimas yra pagal poreikį valdomas vėdinimas su 2 zonų vėdinimo valdiklių rinkiniais. Jei pageidaujate tiesioginio valdymo, galite naudoti belaidį nuotolinio valdymo jungiklį arba Air Control.