Viryklės

Rasta prekių: 65
Viryklės tipas: Dujinė
Rasta prekių: 65
Rodoma prekių 28 iš 65

Viryklių tipai ir savybės

  • Dujinės viryklės: Dujinė viryklė užtikrina greitą, reguliuojamą karštį ir leidžia ant degiklių greitai paruošti maistą. Į zonas padalintos orkaičių temperatūros reiškia, kad skirtingus patiekalus galite ruošti skirtingu greičiu, tačiau orkaitę reikės iš anksto įkaitinti.
  • Dujinės viryklės su elektrine orkaite užtikrina geriausių savybių derinį – dujinių degiklių karštį ir lankstumą bei greitesnį ir tolygesnį elektrinės orkaitės ir ventiliatoriumi veikimą.
  • Elektrinės viryklės dažniausiai įkaista lėčiau nei dujinės viryklės. Tačiau jeigu išsirinksite elektrinę orkaitę su ventiliatoriumi, įkaitinimas ir maisto ruošimas bus daug trumpesnis, o temperatūra bus paskirstoma tolygiau.
  • Elektrinės viryklės būna indukcinės. Indukcinė viryklė irgi turi savo privalumus. Pirmiausia yra labai ekonomiškos, nes akimirksniu pasiekia nustatytą kaitrą, be to, šyla tik puodas, o ne viryklės paviršius. Net pastačius mažesnį puodą ant didesnio skersmens kaitvietės, automatiškai bus šildomas tik puodo paviršius. Kadangi maistas greičiau įšyla, jį paruošite per gerokai trumpesnį laiką.

Nepriklausomai nuo to, kokį modelį pasirinksite, svarbiausia, kad jis atitiktų jūsų poreikius. Todėl verta atkreipti dėmesį į degiklių skaičių bei atskirų viryklių funkcionalumus ir stilistiką. Pasirinkę tinkamą sau modelį galėsite būti tikri, kad gaminimas bus tikras malonumas, o viryklės švaros palaikymas nereikalaus didelių pastangų. Rinkitės viryklė Muresta el. parduotuvėje jau dabar!

 

Pagrindiniai kriterijai į ką reiktų atsižvelgti renkantis viryklę

Viryklės montavimo tipas

Prieš išsirenkant viryklę, reiktų nuspręsti jos montavimo tipą – viryklė bus pastatoma ar įmontuojama. Pastatomą viryklę patogu rinktis ir tuomet kai darote virtuvės remontą ir kai norite tik atsinaujinti buitinę įrangą. Pastatomos taip pat yra ir pigesnės, joms lengvai atrasite vietą virtuvėje. Įmontuojamos yra šiuolaikiškesnis ir vis labiau populiarėjantis pasirinkimas. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad geriausia įmontuojamą viryklę rinktis virtuvės įsirenginėjimo stadijoje, ar tuomet kai atliekate remonto darbus virtuvėje, keičiate baldus. Įmontuojamos viryklės sukuria vientisumą virtuvėje, dera prie bendro virtuvės dizaino.

Viryklės valdymas

Jos gali būti valdomos mechaniniu būdu – dažniausiai pasukamais ratukais. Arba viryklėje integruotu LED ekranėliu, valdoma lietimu. Ratukais valdomos dažniausiai yra ir pigesnės, tačiau yra atvejų, kai sukuriamos ir itin prabangaus, klasikinio tipo viryklės su sukamais ratukais, siekiant išlaikyti senoviško įrenginio įspūdį. Tačiau daugelyje šiuolaikinių viryklių, kuriose yra ratukai, jie yra sumontuoti taip, kad baigus ruošti maistą juos būtų galimą įspausti į įrenginio vidų. Tai itin patogus sprendimas turintiems mažamečius vaikus. Viryklės valdomos pirštų prilietimu yra kur kas modernesnės, jos taip pat turi užrakto funkciją, lengvai valdosi bei turi įvairių funkcijų - tokių kaip laikmačio, automatinio išsijungimo funkcija bei kitas galimybes.

Viryklės funkcijos

Renkantis viryklę verta atkreipti dėmesį ir į jos funkcionalumą. Tam tikros funkcijos leis užtikrinti patogesnį naudojimąsi įranga. Funkcijų reikmė priklauso ir nuo jūsų poreikių bei nuo to, kaip dažnai gaminate.

Kokias funkcijas galima atrasti įvairiuose viryklių modeliuose?

  • Kaitros reguliavimo funkcija – tai specialūs jutikliai esantys viryklėje kurie reaguoja į kepimo bei virimo intensyvumą bei automatiškai reguliuoja kaitrą.
  • Automatinis išsijungimas – ši funkcija leidžia viryklei automatiškai išsijungti po kurio laiko, jeigu yra nukeliamas puodas ar keptuvė.
  • Tolygus paviršiaus temperatūros palaikymas – ši funkcija leis užtikrinti, kad tiek kepimas, tiek virimas yra palaikomas tolygiai per visą keptuvės ar puodo pagrindą.
  • Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į orkaitės funkcijas viryklėje. Orkaitės integruotos kartu su virykle visuomet turi turėti bent 4 svarbiausias funkcijas: viršutinis kaitinimas, apatinis kaitinimas, viršutinis + apatinis kaitinimas, ventiliatorius.