Prekių katalogas

"Brain Builders" kramtukas “Kūdikių TV pultelis” BB116

 • "Brain Builders" kramtukas “Kūdikių TV pultelis” BB116

  Kodas: 842076110173
  Gamintojas
 • "Brain Builders" kramtukas “Kūdikių TV pultelis” BB116

  Ar jūsų mažylis mėgsta kramtyti telefoną ir nuotolinio valdymo pultelį? Daugelis susiduria su šia bėda! Brain Builders kramtukas Kūdikių TV pultelis yra nesudėtingas, ir kūdikis pamėgs jį dar labiau nei tikrąjį pultelį. Vietoj pultelio mažyliui paduokite kramtuką ir stebėkite, kaip jis užsimiršta kramtydamas. Galite laikyti atsarginį kramtuką rankinėje ar padėti vieną šalia tikro televizoriaus pultelio. Kramtukas lengvai nuplaunamas, tai – higieniška alternatyva tikriems valdymo pultams!

  Pirmieji naujagimio metai yra pilni jaudulio, atradimų ir naujų etapų. Šiuo laikotarpiu, kūdikių smegenys ypač greitai vystosi ir auga, todėl pasaulio, kokį mato jūsų vaikas, vaizdas kinta kiekvieną dieną. Serijos Brain Builders žaislai buvo sukurti kūdikių pirmųjų metų kelionei bei skatinti naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą.

  Žaislas yra be BPA, ftalatų. BPA ir ftalatai yra cheminės medžiagos, dažnai naudojamos polikarbonatinio plastiko gaminių pramonėje.

  Žaislui nereikalingi elementai. 

  Serijos Brain Builders žaislai kūdikiams buvo sukurti galvojant apie kūdikių smegenų stimuliavimą ir raidos progresą per žaidimą. Kuo mes galime padėti savo kūdikiui, tai reikiamu metu jam duoti reikiamą, jo amžių atitinkantį žaislą, kuris patenkina būtent tuo tarpsniu esančius vaiko poreikius. Brain Builders žaislai skatina naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą. Brain Builders žaislų serijos išskirtinumas tas, kad šie žaisliukai yra sukurti remiantis japonių mamų dienoraščiais. „Brain Builders“ žaislai kūdikiams yra bestseleriai Japonijoje.

  Brain Builders kramtukas Kūdikių TV pultelis:

  • Pilkas paviršius yra švelnus, skirtas lytėjimo pojūčiui ir pirštų stiprumui lavinti.
  • Mėlynas paviršius tvirtas, skirtas kramtyti, puikiai tinka skausmingoms dantenoms.
  • Žaislas yra be BPA ir ftalatų.