Prekių katalogas

„Brain Builders" kramtukas iš natūralių medžiagų „LANKSTUSIS KALMARAS“ BB041

 • „Brain Builders" kramtukas iš natūralių medžiagų „LANKSTUSIS KALMARAS“ BB041

  Kodas: 842076110098
  Gamintojas
 • „Brain Builders" kramtukas iš natūralių medžiagų „LANKSTUSIS KALMARAS“ BB041

  Kūdikiui patiks laikyti kramtuką abejomis rankytėmis ir dantenomis atrasti naujas tekstūras.

  Lankstusis Kalmaras savo minkšta tekstūra ir įvairiais kramtymui skirtais paviršiais nuramina perštinčias mažylių dantenas dantukų dygimo metu. Malonus kalmaro cypsėjimas stimuliuoja klausą, oralinius ir vizualinius pojūčius, tapdamas kiekvieno kūdikio geriausiu draugu

  Pirmieji naujagimio metai yra pilni jaudulio, atradimų ir naujų etapų. Šiuo laikotarpiu, kūdikių smegenys ypač greitai vystosi ir auga, todėl pasaulio, kokį mato jūsų vaikas, vaizdas kinta kiekvieną dieną. Serijos Brain Builders žaislai buvo sukurti kūdikių pirmųjų metų kelionei bei skatinti naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą.

  • Žaislas yra be BPA, ftalatų. BPA ir ftalatai yra cheminės medžiagos, dažnai naudojamos polikarbonatinio plastiko gaminių pramonėje.
  • Pakuotės dydis 130×30×200mm 

  Serijos Brain Builders žaislai kūdikiams buvo sukurti galvojant apie kūdikių smegenų stimuliavimą ir raidos progresą per žaidimą. Kuo mes galime padėti savo kūdikiui, tai reikiamu metu jam duoti reikiamą, jo amžių atitinkantį žaislą, kuris patenkina būtent tuo tarpsniu esančius vaiko poreikius. Brain Builders žaislai skatina naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą. Brain Builders žaislų serijos išskirtinumas tas, kad šie žaisliukai yra sukurti remiantis japonių mamų dienoraščiais. „Brain Builders“ žaislai kūdikiams yra bestseleriai Japonijoje.

  Brain Builders kramtukas Lankstusis Kalmaras:

  • Unikali kramtuko forma ilgam išlaiko mažylio dėmesį.
  • Padeda vystyti skirtingus pojūčius.
  • Kramtomas kalmaras švelniai cypteli.
  • Jokių pridėtinių spalvų saugumo sumetimais.