Prekių katalogas

Bigjigs medinis traukiamas meškiukas

 • Bigjigs medinis traukiamas meškiukas

  Kodas: la8619
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Bigjigs
 • Bigjigs medinis traukiamas meškiukas. Paimk šį mielą meškutį už virvutės ir veskis su savimi, jis seks tave visur kur tu beeisi. Tik pažiūrėk į šio meškiuko veiduką, ar gi galėtum jo nepasiimti su savimi?

  Traukiami žaisliukai - edukaciniai žaislai, skatinantys mažylius daugiau judėti, lavinti savo stambiąją motoriką ir stiprinti raumenukus.

  Medinis žaislas pagamintas iš FSC® sertifikuotos medienos, tai reiškia, kad medžiagos gautos pačiu tvariausiu būdu. O aukšta medienos kokybė reiškia, kad medinis žaislas bus naudojamas daugelį metų!

  Savybės:
  - mielas meškutis skatina mažuosius judėti ir lavinti savo stambiąją motoriką;
  - gražios neutralios spalvos - patiks ir berniukams, ir mergaitėms;
  - dydis: 14x13x6 cm.

  BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

  Produktas paženklintas CE ženklu.
  Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

  GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.