Prekių katalogas

Bigjigs medinis stumdukas su kaladėlėmis

 • Bigjigs medinis stumdukas su kaladėlėmis

  Kodas: la8621
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Bigjigs medinis stumdukas su kaladėlėmis. Klasikinis medinis stumdukas - puikus pagalbininkas mažyliams, kurie tik pradeda žengti pirmuosius žingsnius. 

  Stumdukas turi atvirą, vientisą rankeną, todėl mažyliui patogu tvirtai įsikibti. Stumduko forma yra tobula ir pramokusiam vaikščioti mažyliui - tai karutis, į kurį galės įsimesti mylimą žaislą. Stumdukas pagamintas tvirtai iš masyvaus medžio.
  Na, o kai pabosta žengti pirmuosius žingsnelius - galima ir pažaisti! Mediniame stumduke yra 25 medinės įvairių formų kaladėlės.
  Dėl sodrių, neutralių spalvų medinis stumdukas tiks tiek berniukams, tiek mergaitėms.

  Medinis žaislas pagamintas iš FSC® sertifikuotos medienos, tai reiškia, kad medžiagos gautos pačiu tvariausiu būdu. O aukšta medienos kokybė reiškia, kad medinis žaislas bus naudojamas daugelį metų!

  Stumdukas lavina mažylio stambiąją motoriką, leidžia tvirčiau ir saugiau žengti pirmuosius žingsnius bei pasitikėti savo judesiais. Medinės kaladėlės - tai lavinamieji žaislai, kurie gali būti naudojami ir kaip Montessori žaislai. Edukaciniai medinių kaladėlių rinkiniai skatina mažylius pirmiausiai lavinti savo smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, dėmesio koncentravimo įgūdžius, vėliau augant kartu lavinama ir vaizduotė, kūrybiškumas. Čia nėra jokių instrukcijų ar taisyklių - tik mažylio vaizduotė!

  Savybės:
  - klasikinė išvaizda ir spalvos;
  - stumduką vėliau galėsite naudoti kaip karutį;
  - 25 medinės kaladėlės;
  - ratukai dengti guma;
  - supakuotas dėžutėje, reikalingas surinkimas;
  - tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms;
  - dydis: 37,6x44,2x31,2 cm.

  BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

  Produktas paženklintas CE ženklu.
  Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

  DĖMESIO: surenkant ir išpakuojant būtina suagusiojo priežiūra ir pagalba.
  GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.