Prekių katalogas

Bigjigs balansinis žaidimas Gyvūnai

 • Bigjigs balansinis žaidimas Gyvūnai

  Kodas: la8613
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Bigjigs balansinis žaidimas Gyvūnai. Statykite gyvūnėlius vieną ant kito statydami kuo aukštesnę piramidę arba žaiskite su gyvūnų figūrėlėmis. Galite žaisti keliese (pralaimi tas, kuriam statant figūrėlę nugriūna piramidė) arba vienas.

  Rinkinyje rasite 12 medinių gyvūnėlių formų: lokį, liūtą, beždžionę, leopardą, krokodilą, dramblį, tigrą, varlę, begemotą, baltąjį lokį, pandą ir zebrą.

  Kaladėlės lavins smulkiąją motoriką, vaizduotę, erdvinį mąstymą, kalbos įgūdžius, problemų sprendimo, socialinius įgūdžius. Kaladėlės pagamintos iš aukštos kokybės, atsakingai gautų medžiagų.

  Savybės:
  - rinkinyje rasite 12 spalvingų medinių formelių - gyvūnėlių;
  - daugybė panaudojimo būdų;
  - neutralios spalvos - tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms;
  - dydis rėmelio: 26x24 cm, figūrėlės dydis: 7x7 cm.

  BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

  Produktas paženklintas CE ženklu.
  Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

  GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.