Prekių katalogas

Skarifikatorius benzininis Eliet E401 ECO fp

 • Skarifikatorius benzininis Eliet E401 ECO fp

  Kodas: MA007040121
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Skarifikatorius Eliet E401 savo darbiniu pločiu idealus pasirinkimas vidutinio dydžio vejoms.

  Aukščiausios kokybės skarifikavimas, net 24 peiliai. Tvirtas korpusas ir ratai su guoliais. Patogus ir tikslus gylio reguliavimas.

  Surinktuvė užsakoma atskirai.

   

  Tvirtas rėmas

  Nors E401 yra vienas mažiausių skarifikatorių, tačiau jo darbo našumas tiesiog stulbinantis. Patvari konstrukcija užtikrina ilgą tarnavimo laiką net dažnam pramoniniam naudojimui. Peilių ašis įmontuota storo plieno rėme apsaugančiame jautresnes detales nuo šiukšlių ar atšokančių dalelių. Tiekiams be rinktuvės, ją galima užsisakyti papildomai.

  Standūs peiliai

  Skarifikatorius net 40 cm darbiniu pločio besisukančiu velenu turi 24 standžius peilius. Kiekvienas peilis turi du pjovimo kraštus todėl vienu veleno apsisukimu padaroma dvigubai daugiau pjūvių. Peiliai išdėstyti spirale tam, kad apsaugotų veją nuo išpjaunamų ir išplėšiamų gabalų.

  Dideli ratai

  Skarifikatorius E401 su 20 cm skersmens plastikiniais ratais važiuoja itin lengvai net nelygiais paviršiais. Ratų guoliai apsaugoti nuo smėlio ar dulkių užtikrina sklandų važiavimą.

  Reguliuojami ratai

  Priekiniai ratai reguliuojami. Kiekvienas ratas reguliuojamas atskirai todėl peilių ašies gylį lengva reguliuoti. Galiniai ratai gali būti reguliuojami fiksuotose pozicijose. Dėl abiejų ratų reguliavimo peilių galima išnaudoti maksimaliai iki kol visiškai susidėvės.

  Guminis deflektorius

  Dirbant be surinktuvės skarifikatorius pakelia daug sąmanų, šaknų ar dulkių, kad jos nesklistų ant operatoriaus deflektorius jas sulaiko ir apsaugo operatorių.

  Vertikalus diržo įtempimas

  Labai patvari sistema. Dėl vertikalaus diržo įtempimo diržas visada yra savo nenaturalios formos o tai sumažiną jo nusidėvėjimą bei stipriai prailgina tarnavimo laiką.

  Sulankstoma rankena

  Rankena lengvai nulenkiama, todėl užima nedaug vietos bei lengva transportuoti.