Prekių katalogas

„Baltijos brasta“ dušo kabinos – lengvi sprendimai sudėtingoms užduotims

 • „Baltijos brasta“ dušo kabinos – lengvi sprendimai sudėtingoms užduotims

  Vonios kambarys – tai tarsi namų oazė, ramybės ir atsipalaidavimo erdvė, o dušo zona – praktiškumo ir funkcionalumo etalonas. 

  Galima sakyti, kad ši erdvė, kaip ir asmenybė – įtakojama tam tikro laikmečio, progresuojanti, visada kitokia ir visada unikali.   

  Vonios kambario įgyvendinimo pasirinkimas toks platus, kad niekada nerasite taip pat išpildyto dizaino. Net ir identiško išplanavimo vonioje, kiekvienu atveju, bus pritaikyti individualius poreikius atitinkantys sprendimai. Vieniems labiau patinka pusapvalės dušo kabinos, kitiems – kvadratinės. O kai kuriais atvejais geriausiai vonios kambario išplanavimą išpildo penkiakampės dušo kabinos, kurios puikiai prisitaiko interjere. 

  Teigiama, kad poreikis atnaujinti vonios kambario dizainą, kardinaliai pakeisti santechnikos įrangos sprendimus natūraliai kyla maždaug kas dešimtmetį. Suprantama, kas buvo aktualu prieš kelis metus, nebūtinai aktualu šiandien ir nebūtinai tai bus aktualu po kelerių metų. Tačiau pasak lietuviškų dušo kabinų gamintojo „Baltijos brasta“ – „svarbiausia lengvi sprendimai sudėtingoms užduotims“.  

  Skirtingos dušo kabinų koncepcijos nenuobodžiam ir stilingam interjerui 

  Spartėjantis gyvenimo tempas verčia žvelgti į paprastumą ir funkcionalumą, o besikeičiančios dizaino tendencijos skatina atsisakyti mūsų įsivaizdavime užsilikusių senųjų dušo vaizdinių. Tai tarsi dvi stichijos, kurioms nelemta susitikti vienoje erdvėje, tiek vartotojus, tiek gamintojus skatinančios ieškoti iš pirmo žvilgsnio neįgyvendinamų sprendimų.  

  Tačiau „Baltijos brasta“ dušo kabinos sugeba išplėsti ne tik pačių klientų kūrybiškumą, bet ir atrasti netikėtą unikalų stilių. Savo gaminių asortimente siūlo įvairių modelių bei išmatavimų dušo kabinas su skirtinga durų atidarymo bei jų valdymo sistema. Jeigu reikalinga, pasitelkiami ir itin nestandartiniai sprendimai. Taip, atsižvelgiant į kliento šeimos narių poreikius, gyvenimo būdą ir jų amžių, yra dėliojama atitinkama vonios kambario mozaika.  

  Pusapvalės dušo kabinos – ne tik kompaktiškas sprendimas  

  Šio tipo dušo kabinos paprastai montuojamos vonios kambario kampe, ypač tinka mažesnėse erdvėse, kuomet aktualu taupyti vietą. Tačiau jas taip pat renkasi ir tie, kurie mėgsta grakščias ir neužbrėžtas linijas. Tokiu atveju pusapvalės dušo kabinos arba pusapvalės dušo durys gali būti montuojamos nebūtinai kampe, jas įrengiant prie lygios sienos. O dušo durys, valdomos tiek į išorę, tiek ir į vidų, leidžia dar labiau išplėsti funkcionalumo galimybes. Be to, pasinaudojus dušo kabina, dušo durys gali būti atveriamos į vidų ir „prilenkiamos“ prie sienos, taip sukuriant dar daugiau erdvės. 

  Šios dažniausiai berėmės, minimalistinio stiliaus, vadinamosios „švaraus“ dizaino, pusapvalės dušo kabinos suteikia patalpai vizualinės švaros. O platus gaminių pasirinkimas leidžia jas pritaikyti bet kuriame vonios kambaryje. Tvirtos, aukštos kokybės laikiklių, lankstų bei durų uždarymo konstrukcijos užtikrina tylų sistemos veikimą, ilgaamžiškumą, stabilumą bei saugų gaminio naudojimą.  

  Kvadratinės (stačiakampės) dušo kabinos 

  Kvadratinės dušo kabinos gali būti įrengiamos skirtingais būdais. Vienas iš jų – dvi sieneles, tame tarpe įėjimą, pritvirtinant kampe prie dviejų patalpos sienų. Kitu atveju kvadratinė dušo kabina sumontuojama iš trijų sienelių su durimis. Abiem atvejais gaunama kvadratinė (stačiakampė) arba kitaip dar vadinama ketursienė dušo kabina, kuri gali būti montuojama ir prie lygios sienos, nebūtinai kampe. Tokiu atveju ši dušo kabina gali būti įrengiama tiek prie sienos, tiek prie atskirai suformuotos sienelės patalpos viduryje. O tai leidžia vonios kambario išplanavimą pasukti kiek neįprastu kampu. 

  Šios ketursienės dušo kabinos gali būti įvairaus dydžio matmenų, o esant poreikiui galima pagaminti pagal individualius išmatavimus. Galima pritaikyti prie nestandartinių architektūrinių patalpos sprendimų. Priklausomai nuo modelio, dušo kabina gali būti su vienomis durimis arba dvejomis. Gali būti berėmės, o taip pat ir su stilingai atrodančia pasirinktos spalvos aliuminio profilio konstrukcija. Šias dušo kabinas galima montuoti tiek tiesiai ant grindų, tiek su dušo padėklu. Tai ypatingai sandarūs, pasižymintys stabilia bei tvirta konstrukcija gaminiai. O aukštos kokybės bėgeliai ir tikslūs profiliai leidžia mėgautis komfortu ir gaminių ilgaamžiškumu.  

  Penkiakampės dušo kabinos 

  Šios dušo kabinos savo forma šiek tiek primena pusapvales dušo kabinas, tik yra kampuotos. Kaip ir pusapvalės, penkiakampės dušo kabinos taip pat idealiai tinkamos montuoti į vonios kambario kampą. Jos taip pat neužima daug vietos ir priešingai, nei kvadratinės, neturi atsikišusių kampų, kurie mažesnėje erdvėje nėra patogus dalykas.  

  Kaip ir kitos „Baltijos brasta“ dušo kabinos, šio tipo dušo kabina taip pat gali būti įvairių išmatavimų. Ją taip pat galima nesudėtingai sumontuoti net ir ant nelygių grindų, montuojama tiek tiesiai ant dangos, tiek su dušo padėklu. Šios penkiakampės dušo kabinos pasižymi puikiu sandarumu, be to galimi ir individualūs šios berėmės konstrukcijos išmatavimai.  

  Dušo kabinų durys, priklausomai nuo dušo kabinos modelio, gali būti atidaromos, montuojamos iš kairės ir dešinės arba su slankiąja durų sistema.  

  Skirtingi stiklų tonai ir tekstūra 

  Kiekvienam klientui be išimties gamintojas suteikia galimybę patiems nuspręsti, kokie dušo stiklai geriausiai tinkami jo vonios kambario interjerui. Todėl klientas gali rinktis stiklo storį, toną bei tekstūrą.  

  Dušo stiklas gali būti visiškai skaidrus arba skirtingai matinis – raštuotas arba tarsi padengtas šerkšnu. O spalvų paletėje – net keturi skirtingi stiklų tonai: rusva, melsva, žalsva arba pilkšva spalva. 

  Nuo šiol stiklų spalvų paletėje – jau ir naujausiu technologiniu būdu išgautas, ypatingo skaidrumo stiklas – „Optiwhite“, neturintis absoliučiai jokio pašalinio atspalvio. Žvelgiant į šio stiklo kraštą, matomas visiškas grynumas, suteikiantis galimybę mėgautis neutraliu vaizdu ir maksimaliu šviesos pralaidumu. 

  Juodos spalvos detalės – laikui nepavaldus dizainas 

  Juodos spalvos apdailos, santechnikos detalės jau daugybę metų vis dar nepalieka savo populiarumo pozicijų. Juodos spalvos maišytuvai, dušo galvutės ir kiti aksesuarai jau tapo ne vieno interjero išskirtiniu akcentu.  

  Panašu, kad šie juodi, minimalistinį stilių kuriantys akcentai, iš vonios dizaino dar tikrai greitai nepasitrauks. Šių madingų vonios tendencijų vedina, pasitelkusi šilkografijos metodus, „Baltijos brasta“ sukūrė juodos spalvos linijas, rėminančias dušo kabinų stiklus. O idealiai lygios, tuo pačiu metodu juoda spalva padengtos metalo konstrukcijos, padeda sukurti prašmatnumu ir elegancija dvelkiančią interjero visumą. 

  „Greiti lašai“ novatoriška stiklo padengimo technologija 

  Vadovaujantis patirtimi bei girdint nuolatinius klientų nuogąstavimus, kad dušo stiklai pareikalauja labai daug priežiūros, gamintojas siūlo novatorišką sprendimą – „greiti lašai“. Visų gaminių dušo stiklai yra padengiami specialia danga, apsaugančia juos nuo vandens kaupimosi ir korozijos. Dėl šios dangos stiklai yra ženkliai atsparesni įvairiems įbrėžimams, o jų valymas palengvėja ir net iki 90 %!  

  Tai naujos kartos technologija, eliminuojanti molekulinę jėgą, todėl vandens lašeliai nepasilieka, o tarsi nubyra stiklo paviršiumi žemyn.