Prekių katalogas

AXOR One - išskirtinumas slypi paprastume

 • AXOR One - išskirtinumas slypi paprastume

  AXOR One kolekcija nėra visiškai naujas pasaulyje gerai žinomos ir vartotojų pasitikėjimą pelniusios Hansgrohe kompanijos kūrinys.  

  Nors šiemet vartotojams buvo pristatyti AXOR One kolekcijos produktai dušui, voniai bei praustuvams, ši kolekcija mažus, tačiau užtikrintus žingsnius padarė dar 2015 metais. Tuo metu buvo pristatytas interaktyvus termostatinis dušo valdymo elementas, o dar po poros metų – išraiškingumu išsiskiriantis rankinis dušas.
  Kolekcijos atnaujinimui buvo pasitelktos pažangiausios Select technologijos, kurių dėka kūrėjai Edward Barber ir Jay Osgerby visiškai naujai interpretavo gerai žinomų formų archetipus. Tokiu būdu kolekcija buvo papildyta inovatyviais gaminiais, atspindinčiais unikalią vartotojo asmenybę.
  Hansgrohe Group priklausantis ir į ateitį orientuotas AXOR prekės ženklas žymi išskirtinio dizaino ir funkcionalumo produktus, sukurtus pasitelkiant aukščiausio lygio meistriškumą! Visą kolekciją galima individualizuoti, pasirenkant madingus, elegancija alsuojančius – matinius juodus arba chromuotus bei kitus išskirtinius apdailos paviršius iš AXOR FinishPlus spalvų paletės.

  Novatoriški sprendimai – minimalistiniame dizaine 

  AXOR One kolekcijos gaminiams būdingi holistiniai, itin ploni siluetai, plokščios valdymo rankenėlės, aptakios linijos ir „minkštų“ kampų dizainas. Paraboliniai vonios bei praustuvų maišytuvai išsiskiria subtiliai smailėjančiu snapeliu, atspindinčiu aukštą kolekcijos kokybės standartą ir dizaino išskirtinumą. Tai paprasti, tačiau elegantiški gaminiai, pasižymintys subalansuotomis proporcijomis ir minimalistiniu dizainu.
  Sukurti itin ploną maišytuvo korpusą kolekcijos kūrėjams bei dizaineriams pavyko maišytuvo kasetę perkeliant po praustuvu. Šis triukas suteikė galimybę mėgautis ne tik maišytuvo plonu siluetu, tačiau ir jo lengvu montavimu bei patogia priežiūra.  

  Praustuvų bei vonios maišytuvai: maža, tačiau reikšminga dalis kolekcijos gaminių asortimento 

  Nors AXOR One kolekcija apima daugiau kaip 30 skirtingų gaminių, plačiau norėtume jums pristatyti bene daugiausiai dėmesio sulaukiančius trijų skirtingų tipų maišytuvus praustuvams. Ir  be abejonės – į grindis montuojamus vonios maišytuvus, komplektuojamus su rankine dušo galvute ir AXOR One termostatiniu moduliu voniai arba dušui.
  Kolekcijoje – vienos skylės, dviejų ir trijų skylių, taip pat ir į sieną montuojamų maišytuvų praustuvams variantai.

  NOVATORIŠKA VANDENS TAUPYMO FUNKCIJA. Šio tipo maišytuvo versijoje įdiegta pažangi Select technologija, kurios pagalba sukurtas inovatyvus, intuityvus ir nesudėtingas valdymo būdas „viskas viename“. Paspaudus valdymo rankenėlę žemyn yra paleidžiamas arba sustabdomas vandens tekėjimas. Be to, šiame maišytuve iš anksto nustatyta CoolStart funkcija, apsauganti nuo nusiplikymo, o sukant rankenėlę pagal laikrodžio rodyklę – padidinama vandens temperatūra.  

  KLASIKOS RE-INTERPRETACIJA: TRIJŲ SKYLIŲ MAIŠYTUVAS. Trijų skylių praustuvo maišytuvas AXOR One yra visiškai nauja ir netikėta klasikinio maišytuvo dizaino interpretacija. Šio tipo komplektą sudaro maišytuvas su aukštu snapeliu ir atskiromis rankenėlėmis šiltam ir šaltam vandeniui valdyti.
  Skirtingai nei įprastoje versijoje, dviejose atskirose valdymo rankenėlėse yra dvi visiškai naujoviškos vandens valdymo funkcijos, leidžiančios iš anksto nustatyti vandens tūrį ir temperatūrą. Dešinėje rankenėlėje integruota Select technologija, kurią paspaudus vandens srautas paleidžiamas arba sustabdomas, o ją pasukus keičiasi vandens temperatūra. Tuo tarpu sukant kairę rankenėlę yra reguliuojamas vandens bėgimo srautas.

  PAŽĮSTAMAS BET NAUJAS. Ypatingai plokščia svirties rankenėle išsiskiriantys šio tipo AXOR One praustuvų maišytuvai, idealiai perteikia minimalistinę kolekcijos dizaino kalbą. Nauja M25XS kasetė leido sukurti išskirtinai plokščią vienos skylės modelio rankenėlę, o integruotas aeratorius ir šiek tiek smailėjantis snapelis padėjo išlaikyti visos kolekcijos dizainą.


   „Viskas viename“ – minimalistinis derinys, užtikrinantis puikią dušo patirtį 

  AXOR One dušo sistema Showerpipe – puikus dušo prietaisų derinys su daugybe individualizuoto dušo naudojimo galimybių! Asortimentą sudaro monolitinėmis formomis pasižyminčios dviejų dydžių dušo galvutės, kuriose dera tiek Rain, tiek PowderRain purškimo funkcijos. O vandens purškimo grafiškumą perteikia išskirtinis skylučių išdėstymas diske.    

  Tuo tarpu rankinis dušas su PowderRain purškimo funkcija pasižymi vadinamuoju EcoSmart – dideliu vandens vartojimo efektyvumu. Dušo „viskas viename“ derinyje – tai dušo sistema su dušo galvute, rankiniu dušu ir su paslėpta, atskiru moduliu valdoma, sienine jungtimi, pabrėžiančia prietaisų estetiškumą.
  AXOR kompetencija leidžia kurti unikalius, interjero dizainerius ir architektus įkvepiančius gaminius, kuriuos galutinai išpildyti padeda AXOR Universal Circular aksesuarų serija.  

  Jei norite gauti profesionalią konsultaciją, apsilankykite Muresta salone Vilniuje, įsikūrusiame, adresu Ukmergės g. 285!