Prekių katalogas

Automobilio salono priežiūros rinkinys juodoje dėžutėje

 • Automobilio salono priežiūros rinkinys juodoje dėžutėje

  Kodas: ASPR6
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje, 3-4 sav.)
 • Automobilio salono priežiūros rinkinys juodoje dėžutėje 

   

  Rinkinys supakuotas juodoje, magnetinėje dėžutėje, tinkančioje ne tik savo naudojimui, bet ir dovanai.

  Rinkinį sudaro 6 produktai, kurie padės pasirūpinti automobilio interjeru.

  Super Cleaner 120 ml. Valiklis skirtas vioms automobilio interjero detalėms valyti: plastikui, gumai, odai, gobelenui. Valo efektyviai nepažeisdamas jokių paviršių.

  Glass & Mirror Cleaner 120 ml. Valiklis skirtas veidrodžiams, langams, prietaisų skydeliui valyti ir blizginti. Greitai nugaruoja, nepalieka ruožų, saugo nuo rasojimo bei dulkių kaupimosi ant paviršių.

  Leather Care 125 ml. Valiklis skirtas odinio automobilio salono bei kitų odinių gaminių, tokių kaip batai, rankinės, švarkai, krepšiai priežiūrai. Maitina odą ir saugo ją nuo trūkinėjimo, impregnuoja ir apsaugo nuo nešvarumų įsigėrimo.

  Fruity Sweet 100 ml. Automobilio kvapas stilingoje pakuotėje. Šviežių vynuogių, augančių tradiciniuose graikų vynuogynuose, aromatų mišinys. Pašalina įvairius nepageidaujamus kvapus bei palieka gaivų aromatą. Nepalieka dėmių ant kilimų, audinių, tekstilės. Skirtas naudoti automobilyje arba gyvenamosiose patalpose.

  Mikropluošto šluostės 2 vnt. Mikropluošto šluostės iš itin aukštos kokybės audinio, kuris užtikrins efektyvų paviršių valymą. Pašalina net sunkiausiai valomus nešvarumus ir atitinka aukščiausius valymo bei higienos standartus. Puikiai tinka ne tik valymui, bet ir paviršių padengimui maitinančiais pieneliais ar impregnantais.

   

  NAUDOJIMAS:

  Super Cleaner. Purkškite tiesiai ant paviršiaus ar mikropluošto šluostės ir valykite. Priemonė saugi visų tipų paviršiams.

  Glass & Mirror Cleaner. Užpurkškite priemonės ant valomo paviršiaus ir nuvalykite sausa ir švaria mikropluošto šluoste. Jeigu paviršius itin nešvarus, procesą pakartokitę dar kartą.

  Leather Care. Prieš naudojimą suplakti. Išbandyti mažai matomoje vietoje, naudoti neskiestą. Užpilti ant mikropluošto šluostės ir įtrinti į odą. Impregnuojant pirmą kartą gali reikėti pakartoti procesą tol, kol oda prisisotins ir susidarys apsauginis sluoksnis. Blizgėjimo intensyvumas priklauso nuo priemonės „įtrinimo-užpoliravimo". Tinka eko odai. Netinkamas verstai odai. Prieš naudojimą įsitikinkite, kad paviršius, kurį norite impregnuoti yra švarus. Jeigu ne, pirmiausiai nuvalykite jį su Super Cleaner.

  Fruity Sweet. Purkškite tiesiai į orą, audinį ar kilimėlius.