Prekių katalogas

Atnaujinta ekspozicija laukia jūsų visų „Muresta“ salone Vilniuje, Ukmergės g. 285

Atnaujinta ekspozicija laukia jūsų visų „Muresta“ salone Vilniuje, Ukmergės g. 285

Kviečiame susipažinti net su trimis elegancija ir išskirtinumu alsuojančiomis Šveicarijos gamintojo „Laufen“ vonios kambario kolekcijomis! 

O jų prabangą ne tik išvysti, bet ir savo rankomis paliesti, klientus ir interjerą kuriančius dizainerius norime pakviesti ir gyvai! Atnaujinta ekspozicija laukia jūsų visų „Muresta“ salone Vilniuje, Ukmergės g. 285, o bet kokią konsultaciją aktualiais klausimais suteiks profesionalūs salono konsultantai.   

KARTELL by LAUFEN - tai bendras Italijos dizaino kompanijos „Kartell“ ir šveicarų prekės ženklo „Laufen“ vonios kambario ansamblis, sukurtas atsižvelgiant į ilgalaikius skoningumo principus. Kolekcijos kūrėjai – Italijos dizainerių šeimyninis duetas, kurių prieš tai kurtos „Palomba Collection“ kolekcijos gaminiai pelnė ne vieną dizaino apdovanojimą. Tarp jų – dizaino Oskaru vadinamą „red dot“ apdovanojimą, „iF“ produktų dizaino apdovanojimą ir ženklą „Design Plus“. 

INO kolekcija - išskirtinio dizaino pakabinami, laisvai pastatomi ar dalinai į stalviršį įleidžiami vonios praustuvai. Vienas iš labiausiai savo dizainu išsiskiriančių šios kolekcijos praustuvų – kuomet dubuo išlietas drauge su vientisu stalviršiu. Šio tipo praustuvą galima rinktis su dubeniu kairėje arba dešinėje, jis gali būti montuojamas su spintele arba tvirtinamas atskirai prie sienos. 

VAL kolekcija – kompaktiškos ir reiklios architektūros vonios kambario sprendimai. VAL vonios kambario kolekcija išsiskiria itin tiksliomis geometrinėmis linijomis bei siauromis, tačiau labai tvirtomis briaunomis, suteikiančiomis originalumo bei rafinuotumo. Gaminiai ne tik perteikia aiškų tendencijų suvokimą, tačiau yra puikiai pritaikomi kompaktiškiems ir sudėtingu išplanavimu pasižymintiems vonios kambariams.