Prekių katalogas

Atmosferinis dujinis katilas Gepard 18/24 MOV , su momentiniu vandens ruošimu, 9,1 - 23,0 Kw (tik keičiant seną katilą)

 • Kraunamos nuotraukos
 • - įmontuotas naujos kartos elektroninis cirkuliacinis siurblys
  - naudingumo koeficientas iki 92%
  - buitinio šilto vandens ruošimas atskirame įmontuotame šilumokaityje
  - gali dirbti su gamtinėmis dujomis
  - galimybė prijungti patalpos termoreguliatorių ir lauko temperatūros daviklį
  - valdomas mygtukų pagalba, yra skaitmeninis ekranas
  - tolydi galingumo moduliacija
  - automatinė gedimų diagnostikos sistema
  - aukšto techninio lygio katilas už nedidelę kainą

  Jungiamas į gerą trauką turintį kaminą. Montuojamas į patalpą su tinkama ventiliacija. Anga per kurią į patalpą patenka oras iš lauko visuomet privalo būti atvira.

  Didesnei kuro ekonomijai ir patalpų temperatūros reguliavimui su šiuo katilu naudokite termoreguliatorius Protherm Thermolink P arba Thermolink Lux

  Katilas skirtas patalpų šildymui ir buitinio šilto vandens atskirame plokšteliniame šilumokaityje. Katilo ypatumai: tolydinė galingumo moduliacija, BŠV temperatūros reguliavimui naudojamas srauto daviklis, detali automatinė gedimų diagnostika, ekviterminis (pagal lauko temperatūrą) reguliavimas, galimybė prijungti naujos kartos "eBus" termoreguliatorius, katilas valdomas mygtukų pagalba, skaitmeninis displėjus. Katile įmontuota: 5 litrų išsiplėtimo indas, cirkuliacinis siurblys, apvedimo linija. Katile įmontuotos apsaugos sistemos: vandens perkaitimo, užšalimo, degimo produktų nuvedimo kontrolės (DPKS), netikėto liepsnos dingimo pakuroje, per didelio ar per mažo vandens slėgio. Papildomos funkcijos: "minkštas" pakuros uždegimas, siurblio darbo pratęsimas, anticiklinė funkcija, funkcija neleidžianti siurbliui užkalkėti.
  Šį katilą galite pirkti ir montuoti savo patalpose tik tai tuo atveju jei montuosite vietoje turimo seno dujinio katilo. Kitu atveju Jūs negalėsite priduoti dokumentų ESO.