Atemfrisch ir Curaprox rinkinys

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Atemfrisch-Curaprox-rinkinys
  4000
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
  Informacija
  +370 640 04316
 • Atemfrisch ir Curaprox rinkinys 

  Burnos skalavimo skystis ir dantų pasta Atemfrisch su deguonimi hdO2 – geriausias pasirinkimas. Šis rinkinys užtikrina gaivų burnos kvapą iki 24 val. o taip pat saugo nuo burnos išsausėjimo, dantenų ligų, karieso, dantų akmenų bei tonzilių akmenų formavimosi.

  Atemfrisch burnos skalavimo skystis – ilgai išliekančiam gaiviam burnos kvapui. Atemfrisch burnos skalavimo skystis neutralizuoja nemalonų burnos kvapą deguonimi prisotindamas anaerobines bakterijas, nepakenkdamas gerosioms. 

  Dantų pasta su deguonimi Atemfrisch gaiviam burnos kvapui ir sveikoms dantenoms. Atemfrisch dantų pasta savo sudėtyje turi viską, ko tikitės iš dantų pastos, ir netgi daugiau. Didesnės koncentracijos nei bet kada deguonies junginiai hdO2 užtikrina iki 24 val. išliekantį gaivų burnos kvapą ir sveikas dantenas. Deguonis apsaugo nuo anaerobinių bakterijų, kurios sukelia blogą burnos kvapą ir dantenų ligas. Aukštos kokybės koncentruotas Aloe Vera teigiamai veikia dantenas, o ksilitolis apsaugo nuo burnos išsausėjimo, padeda apsaugoti dantis nuo karieso ir periodontito. 

  Atemfrisch rinkinį sudaro:

  • 1 burnos skalavimo skystis Atemfrisch (1 x 500 ml);
  • 1 dantų pasta Atemfrisch (1 x 100 ml);
  • 1 liežuvio valiklis Curaprox.