Prekių katalogas

Antkaklis šunims Teddy

 • Antkaklis šunims Teddy

  Kodas: S23030009/
  3980
  Į krepšelį 
 • Antkaklis šunims Teddy 

   

  Šilčiausias antkaklis pasaulyje! Šito antkaklio nereikia pristatinėti, tai pats patogiausias ir šilčiausias antkaklis, kurį matėte. Idealiai tinka šaltesniems dienoms arba augintiniams, kurie nori pasipuošti. Vienas dalykas yra aiškus – su šiuo antkakliu neliksite nepastebėti. Antkaklis pagamintas iš odos, o jo viduje yra minkštutėlė vilna. Itin minkšta, bet taip pat stipri ir patvari. 

   

  Kilmės šalis: Olandija

  Medžiaga: Oda

  Spalva: Ruda

  Dydžiai: XXS (20-26 cm / 2 cm); XS (24-30 cm / 2 cm); S (28-34 cm / 2 cm); S (28-34 cm / 2,5 cm); M (32-42 cm / 2,5 cm); L (39-49 cm / 4 cm); XL (47-57 cm / 4 cm)

   

  Gaminio priežiūra:

  Dėl tvirtos audinio ir odos kokybės produktai ilgai nepraranda grožio. Odinį paviršių nesunkiai galima apdoroti odos tepalų, medžiaginį – muilu. Jeigu Jūsų šuo mėgsta maudytis jūroje patariame nuimti odinį antkaklį, nes druska gali pažeisti odą. Ar antkaklis kontaktavo su druska? Nesijaudinkite, tiesiog nuplaukite antkaklį vandeniu ir leiskite jam išdžiūti kambario temperatūroje. Labai rekomenduojame po apdorojimo vandeniu odinius paviršius patepti tepalų. Medžiaginius antkaklius ir pavadėlius galite nuvalyti drėgna šluoste. Jei antkaklis labai nešvarus, galite jį įdėti į skalbimo mašiną. Naudokite skalbimo maišelį. Rekomenduojame naudoti vilnos plovimo programą.

   

   

  * Dėmesio! Gaminio spalva tikrovėje gali skirtis nuo spalvos nuotraukose.

  * Gaminys turi smulkių detalių. Neduokite jo mažiems vaikams!