Prekių katalogas

Antkaklis šunims Ivy

 • Antkaklis šunims Ivy

  Kodas: 19324
  4980
  Į krepšelį 
 • Antkaklis šunims Ivy 

   

  Prašmatni butikinė mada jūsų šuniukui. Nustatykite šunų vaikščiojimo tendenciją. Nesvarbu, ar jie išdidžiai žingsniuoja šalia, ar uostinėja rudens lapus, leiskite savo mažajam tigrui sužavėti visus sutiktus. 

   

  Kilmės šalis: Olandija

  Medžiaga: Oda

   

  • Pagaminta iš odos, gražios, gilios spalvos. Pagaminta taip kad išvertų viską.
  • Su prabangiu gyvūnų atspaudų dizainu ir minkštu vidiniu interjeru.
  • Kokybė ir saugumas yra pirmoje vietoje, todėl apykaklės yra susiuvamos ypač sandariai. Puikiai tinka žaidimams ir laukiniams nuotykiams. 

   

  Gaminio priežiūra:

  Dėl tvirtos audinio ir odos kokybės produktai ilgai nepraranda grožio. Odinį paviršių nesunkiai galima apdoroti odos tepalų, medžiaginį – muilu. Jeigu Jūsų šuo mėgsta maudytis jūroje patariame nuimti odinį antkaklį, nes druska gali pažeisti odą. Ar antkaklis kontaktavo su druska? Nesijaudinkite, tiesiog nuplaukite antkaklį vandeniu ir leiskite jam išdžiūti kambario temperatūroje. Labai rekomenduojame po apdorojimo vandeniu odinius paviršius patepti tepalų. Medžiaginius antkaklius ir pavadėlius galite nuvalyti drėgna šluoste. Jei antkaklis labai nešvarus, galite jį įdėti į skalbimo mašiną. Naudokite skalbimo maišelį. Rekomenduojame naudoti vilnos plovimo programą. 

   

   

  * Dėmesio! Gaminio spalva tikrovėje gali skirtis nuo spalvos nuotraukose.

  * Gaminys turi smulkių detalių. Neduokite jo mažiems vaikams!