Prekių katalogas

Akumuliatorinė žoliapjovė 20V Grizzly Tools ART 2020-25 Li (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo)

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 72034204
    48 
    Netinka kaina? Siūlyk savo!
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    Išsiuntimas
    2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
    Informacija
    +370 685 22119
  • Akumuliatorinė žoliapjovė 20V Grizzly Tools ART 2020-25 Li (be akumuliatoriaus)

    • Galite rinktis kokia sitema dirbti - lengvai keičiamais peiliukais ar su valo rite (reikia nusipirkti valo ritę 13601150).
    • Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko ir aliuminio.
    • Teleskopinis kotas.
    • Augalų apsauga.
    • Ratukas priekyje patogiam darbui.
    • Šešių padėčių reguliuojama pjovimo galva (90°/180°).
    • Antivibracinė sistema.
    • VIP garantija - jei prietaisas neveiks, nemokamai paimsime jį iš Jūsų nurodyto adreso remontui.

     

     

    Kaip papildomą priedą galima įsigyti pakaitinę pjovimo sistemą su pjovimo lyno galva. Užsakymo kodas: 13601150.  Šios dalies pakuotėje nėra.

     

     

    Parametrai: 

    Tipas

    Akumuliatorinis

    Variklio galingumas

    20 V

    Darbo laikas (maks.) su 2.0 Ah akumuliatoriumi.

    45 min.

    Pakrovimo laikas, (maždaug)

    60 min.

    Pjovimo plotis su valu

    250 mm

    Pjovimo plotis su peiliukais

    200 mm

    Pjovimo valo linijos

    2

    Pjovimo valo storis

     

    Teleskopinė rankena

    YRA

    Augalų apsauga

    YRA

    Svoris (pačio prietaiso)

    1.87 kg

    Garantija fiziniams pirkėjams

    24 mėn.

    Garantija juridiniams pirkėjams

    12 mėn.

     

    Papildoma rankena..................911057915

    Apsauginis gaubtas..................911057914

    Nuotolinė juosta........................911057917

    Teleskopinis vamzdis..................91099399

    Lyno ritė......................................13601151

    Lyno ritė + Ritės dėžutė..............13601150

    Plastikinis peilis..........................13604002

    Gaubtas....................................911057918