Prekių katalogas

Akumuliatorinė žoliapjovė 20V Grizzly ART 2020-25 Li Set

  • Kodas: 72034200
    9900
    Netinka kaina? Siūlyk savo!
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    Išsiuntimas
    2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  • Akumuliatorinė žoliapjovė 20V Grizzly ART 2020-25 Li Set

    • Galite rinktis kokia sitema dirbti - lengvai keičiamais peiliukais ar su valo rite (reikia nusipirkti valo ritę 13601150).
    • Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko ir aliuminio.
    • Teleskopinis kotas.
    • Keičiamas ličio jonų akumuliatorius.
    • Augalų apsauga.
    • Ratukas priekyje patogiam darbui.
    • Šešių padėčių reguliuojama pjovimo galva (90°/180°).
    • Antivibracinė sistema.
    • Akumuliatorius tinka visiems  20V sistemos Grizzly prietaisams.
    • VIP garantija - jei prietaisas neveiks, nemokamai paimsime jį iš Jūsų nurodyto adreso remontui.

     

    Komplekte:

    1 x Grizzly ART 2020-25 Lion

    18 x Nailoninių peiliukų

    1 x Akumuliatorius Grizzly 20V Grizzly 2,0 Ah

    1 x Standartinis pakrovėjas 20 V

    1 x Instrukcija.

     

    Kaip papildomą priedą galima įsigyti pakaitinę pjovimo sistemą su pjovimo lyno galva. Užsakymo kodas: 13601150.  Šios dalies pakuotėje nėra.

     

    Parametrai: 

    Tipas Akumuliatorinis
    Variklio galingumas 20 V
    Darbo laikas (maks.) su 2.0 Ah akumuliatoriumi. 45 min.
    Pakrovimo laikas, (maždaug) 60 min.
    Pjovimo plotis su valu 250 mm
    Pjovimo plotis su peiliukais 200 mm
    Pjovimo valo linijos 2
    Pjovimo valo storis  
    Teleskopinė rankena YRA
    Augalų apsauga YRA
    Svoris (pačio prietaiso) 1.87 kg
    Garantija fiziniams pirkėjams 24 mėn.
    Garantija juridiniams pirkėjams 12 mėn.

     

    Papildoma rankena..................911057915

    Apsauginis gaubtas..................911057914

    Nuotolinė juosta........................911057917

    Teleskopinis vamzdis..................91099399

    Lyno ritė......................................13601151

    Lyno ritė + Ritės dėžutė..............13601150

    Plastikinis peilis..........................13604002

    Gaubtas....................................911057918