Prekių katalogas

Akmens masės, plieninė ar keramikinė plautuvė virtuvėje?

Akmens masės, plieninė ar keramikinė plautuvė virtuvėje?

Tikriausiai dažnam žmogui net galva susisuka: akmens masės plautuvės, plieninės plautuvės, o gal keramikinė kriauklė

Turbūt vienos iš labiausiai Lietuvoje žinomų yra gamintojo Franke plautuvės. Vien šis gamintojas gali pasiūlyti net kelių rūšių plautuves. Pastaruoju metu didžiausią populiarumą įgauna akmens masės plautuvės. 

Akmens masės plautuves gamintojas Franke yra pavadinęs ir sukūręs specialią technologiją Fragranit+, kurios net 80% sudaro granitas (ketvirta pagal kietumą medžiaga pasaulyje) ir 20% akrilas. Be to, šios plautuvės dar papildomai padengtos Sanitized® paviršiumi, kuris neleidžia laisvai daugintis bakterijoms, ir su šiuo paviršiumi jų būna gerokai mažiau.

Ar tai visos geriausios savybės? Ne, jų yra ir daugiau! Viena svarbiausių – didelis atsparumas įbrėžimams. Taip yra dėl to, kad pagaminta iš itin kietos medžiagos. Dar daugiau, akmens masės plautuvės yra atsparios dėmėms, kurios neretai atsiranda kasdieninėje ruošoje. Savaime suprantama norisi ir atsparumo karščiui, kuris yra net iki 280 °C. O UV spilduliai šios plautuvės taip pat nepažeis - ji laikui bėgant nepraras pradinės spalvos.

O žinote, kas labiausiai kelia nuostabą? Franke maišytuvai vandeniui gaminami tokios pat spalvos, kaip ir akmens masės plautuvės, todėl juos lengva priderinti ir virtuvė atrodys puikiai, skoningai suderinta pagal dizainą.


  

 

Plienines plautuves jau po truputį pirkėjai keičia į kitas, bet kokybiškas, visuomet žvilgantis švara paviršius dar domina viešųjų įstaigų savininkus. Restorano, baro, valgyklos patalpos dažniausiu atveju bus iš plieninių gaminių, tame tarpe ir plautuvių. Galbūt kažkas ieško sprendimo atvirai lauko erdvei – čia galbūt geriausia išeitis. 

Keraminė kriauklė yra tikras prabangos ženklas virtuvėje! Jos labai atsparios temperatūros poveikiams (dideliam karščiui, dideliam šalčiui), ant jų praktiškai nelieka jokių dėmių - labai higieniškas paviršius. Be to, keraminė kriauklė yra individualesnė dizaino požiūriu - galimos didesnės formos variacijos.

Visas plautuves siūlome įsigyti mūsų e-parduotuvėje Muresta.lt, arba užsukti į mūsų saloną Vilniuje, adresu Ukmergės g. 285. Salone taikome e-kainas! Profesionalios konsultacijos leis pasirinkti patį geriausią gaminį ir tinkamiausią sprendimą Jūsų virtuvei.