Prekių katalogas

Akių sekimo įgūdžius lavinantis „Brain Builders" barškutis „TARŠKUTIS“ BB108

 • Akių sekimo įgūdžius lavinantis „Brain Builders" barškutis „TARŠKUTIS“ BB108

  Kodas: 842076110050
  Gamintojas
 • Akių sekimo įgūdžius lavinantis „Brain Builders" barškutis „TARŠKUTIS“ BB108

  Naujagimiai kiekvieną dieną auga ir mokosi naujų dalykų nuo tos akimirkos, kuomet įžengia į šį pasaulį. Vienas svarbiausių įgūdžių – sekimas akimis, padedantis pastebėti, sekti ir identifikuoti objektus aplinkui. Barškutis Tarškutis ir jame šokantys spalvoti karoliukai žaidimo metu padeda lavinti kūdikio regą.

  2 mėnesiai

  Skirtingi vaizdiniai ir garsai yra kritiškai svarbūs kiekvieno kūdikio vystymuisi. Barškutis Tarškutis judriais spalvotais karoliukais, bėgiojančiais kairėn ir dešinėn, puikiai pagauna kūdikio žvilgsnį ir sutelkia klausą, taip ugdant valią ir dėmesio koncentraciją ankstyvame amžiuje.

  8 mėnesiai

  Kūdikis lavina savo motorinius įgūdžius bandydamas sugriebti barškutį ir stebėdamas jame intensyviai judančius karoliukus

  Pirmieji naujagimio metai yra pilni jaudulio, atradimų ir naujų etapų. Šiuo laikotarpiu, kūdikių smegenys ypač greitai vystosi ir auga, todėl pasaulio, kokį mato jūsų vaikas, vaizdas kinta kiekvieną dieną. Serijos Brain Builders žaislai buvo sukurti kūdikių pirmųjų metų kelionei bei skatinti naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą.

  Žaislas yra be BPA, ftalatų. BPA ir ftalatai yra cheminės medžiagos, dažnai naudojamos polikarbonatinio plastiko gaminių pramonėje.

  • Žaislui nereikalingi elementai.
  • Pakuotės dydis 140×50×200mm 

  Serijos Brain Builders žaislai kūdikiams buvo sukurti galvojant apie kūdikių smegenų stimuliavimą ir raidos progresą per žaidimą. Kuo mes galime padėti savo kūdikiui, tai reikiamu metu jam duoti reikiamą, jo amžių atitinkantį žaislą, kuris patenkina būtent tuo tarpsniu esančius vaiko poreikius. Brain Builders žaislai skatina naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą. Brain Builders žaislų serijos išskirtinumas tas, kad šie žaisliukai yra sukurti remiantis japonių mamų dienoraščiais. „Brain Builders“ žaislai kūdikiams yra bestseleriai Japonijoje.

  Brain Builders barškutis Tarškutis:

  • Barškutis ir kramtukas viename.
  • Karoliukų judėjimas barškutyje sukuria paprastą, raminantį garsą.
  • Lavėjant dėmesio koncentracijai, kūdikis sugeba sekti karoliukus akimis.
  • Patogi sugriebti rankena.
  • Puikus žaidimas, skirtas žaisti tėvų priežiūroje.
  • Žaislas yra be BPA ir ftalatų.